Garnier, Fructis, Szampon do włosów bardzo szybko przetłuszczających się

Garnier, Fructis, Szampon do włosów bardzo szybko przetłuszczających się

Mam właśnie takie włosy - bardzo szybko przetłuszczające się. I naprawdę zachowują świeżość na dłużej. Zwykle musiałam myć włosy codziennie, a używając tego szamponu wystarczy co drugi. Fajnie pachnie i ma konsystencję kremu. Polecam wszystkim, ktorzy mają problemy z tłustą skórą głowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Cocoamide MIPA, Dimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Niacinamide, Saccharum Offici-Narum, Sodium Methylparaben, Dmdmhydantoin, PPG-5-Ceteth-20, Polyquaternium-10, Camelia Sinensis, Pyrus Malus, Carbomer, Pyridoxine HCI, Citric Acid, Citrus Limonum, Citrus Dulcis, Citrus Grandis, Laureth-2, Parfum (CI 15320/1)

Cena: 7,5 - 9 zł / 250 ml

zły

Jestem bardzo zawiedziona

- spowodował łupiez
- wlosy nadal szybko sie przetluszczaly

+piekny zapach
+wydajny

zdecydowanie nie kupie go znowu.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Raczej do niego nie wrócę

Na początku byłam nim zachwycona. Bardzo ładnie pachniał, odświeżał. Jednak po jakimś czasie moje włosy po umyciu tym szamponem zaczęły się puszyć, nie układały się..

Jestem na tak

- duży, niedrogi szampon (zapłaciłam za niego ok 9zł), o pojemności 400 ml
- bardzo dobrze się pieni, jest wydajny
- ma piękny, owocowy i świeży zapach
- dobrze oczyszcza włosy
- zapach szamponu długo utrzymuje się na włosach, potęgując uczucie świeżości i oczyszczenia
- doskonale nawilża włosy! Po myciu nie są splątane, ani przesuszone. Bez problemu można rozczesać włosy bez konieczności zastosowania odżywki.
- włosy stają się miękkie, sypkie, przyjemne w dotyku
- zauważyłam, że po użyciu tego szamponu zdecydowanie lepiej się układają. Pozbyłam się problemu odstających końcówek

Minus?
- nie zauważyłam zmniejszenia przetłuszczania się włosów, nadal jestem zmuszona myć je co drugi dzień. Przymykam na to oko z uwagi na doskonałe nawilżenie! Kupię go ponownie, choć już mam na oku inny.
- nie do końca się na tym znam, ale wydaje mi się, że zawiera słynny SLS (sodium laureth sulfate)?

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, została połowa

Manicure - glitter nails

Nie bardzo

Miałam chyba raz go. Nie jest zły, taki zwykły przeciętny szampon, jakich wiele:))
Nie uczula, łatwo się rozczesują po nim, przyjemnie pachnie i dobrze pieni, niestety włosy po nim przetłuszczają się tak samo jak wcześniej, więc nie spełnia swojej funkcji:))

Używam tego produktu od: 2 miesiące używałam

Nie dla mnie

+ ładny zapach
+ niska cena
+ dobrze się pieni i myje włosy
+ nie plącze włosów
+ nie obciąża
+ fajna konsystencja

- nie zmniejsza przetłuszczania się włosów
- jest niewydajny, starczył mi na 2 tygodnie
- okropne opakowanie, cięzko otworzyć je pod prysznicem
- SLES w składzie
- jak każdy szampon spowodował u mnie łupież
- trochę wysusza włosy
- włosy mimo że nie są obciążone to w dotyku są niemiłe, takie jakby czymś obklejone... Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

taki sobie

Nie zwala z nóg. Stosowałam kilka miesięcy regularnie, a mimo to włosy przetłuszczały się szybko, czyli tak samo jak zawsze, były bez połysku i ciężkie. Nie polecam. Chyba że do włosów wyjątkowo suchych i wymagających wygładzenia (tak, wbrew nazwie szamponu niestety).

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ogromne, ale za to całe

Dno i wodorosty!

Szampon, który miał za zadanie zmniejszyć przetłuszczanie się włosów, w moim przypadku miał zupełnie odwrotne działanie - włosy tuż po umyciu przypominały "sianko", nie chciały się układać i w zasadzie od razu nie wyglądały na zbyt świeże, po kilku godzinach natomiast zdawałoby się, że wcale ich nie myłam :/ A dzień później wymagały już natychmiastowego ponownego mycia - inne szampony na drugi dzień jeszcze nie dają takiego "efektu".
Pieni się i przez to jest wydajny, ale w jego przypadku nie uznawałabym tego za zaletę :/
Nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 (wyrzucone!)

całkiem dobry

Nie zauważyłam nie wiem jak wielkich efektów ale delikatne były. Faktycznie włosy troszeczkę mniej się przetłuszczają ale gdy często używam tego produktu to się do niego przyzwyczajają. Jest delikatny, wydajny, ma bardzo ładny zapach. Nie mam mu nic do zarzucenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

fuj

Ten szampon jest okropny. Nic a nic nie zapobiega przetłuszczaniu się włosów. Wręcz przeciwnie w moim przypadku je przyspieszył. Wlosy są niedomyte. Na plus to jest: cena i to że dobrze się pieni. Ale to niestety za mało, bo nie po to go kupiłam.

Używam tego produktu od:6 tyg

Koszmar alergika

Zachęcona ładnym zapachem robiłam kilka podchodów do niego i ostatnio przypadkowo pojawił się znowu w łazience (dlatego nie należy wysyłać mężczyzny na zakupy). Za każdym razem łudzę się, że zmienili recepturę i niestety nigdy tak nie jest. Po myciu nie dość, że włosy nie wyglądają dobrze (wyglądają jak przesuszone siano), to zaczyna mnie swędzieć skóra głowy i pojawia się "łupież", czyli reakcja alergiczna skóry. Myślałam, że tylko ja jestem "odmieńcem szamponowym", ale po wywiadzie wśród koleżanek odkryłam, że to częsta reakcja, która zdarza się nawet osobom, które nie są alergikami. Dlatego mówię stanowcze nie Garnierowi!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

GARNIER

Plusy:
+śliczny zapach
+zapach utrzymuje się dość długo na włosach
+włosy po nim się wolniej przetłuszczają
+delikatny
+jedwabista konsystencja
+tani

Minusy:
-brak

Używam tego produktu od: przez niecałe 2 miesiące

Dobry

Mam włosy, które przetłuszczaja mi się u nasady, a na końcach są raczej suche. Odkąd pamiętam, używałam tego szamponu i było wszystko ok, bardzo fajnie, włosy myłam co 3 dni, ale ostatnio włosy bardziej mi się przetłuszczaja i myje je codziennie żeby mieć zawsze świeże ^^. To raczej nie jest wina szamponu, bo trudno żeby 13-latka mogła myć włosy co 3 dni... ale szampon jest fajny.

Dzisiaj mama kupiła mi z tej samej serii do "tłustych u nasady, suchych na końcach" przetestuję ten a jak nie bedzie ok to wróce do starego. ;)

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ooo tysiące ;)