Zielona Herbata, Krem do cery suchej i wrażliwej

Zielona Herbata, Krem do cery suchej i wrażliwej

Krem Zielona Herbata wzmacnia naturalną ochronę i regenerację skóry, zapobiega jej odwodnieniu, łagodzi uczucie napięcia, koi podrażnienia. W rezultacie skóra jest odpowiednio nawilżona, gładka w dotyku, o zdrowym i pięknym wyglądzie. Dzięki nietłustej konsystencji krem szybko wnika w skórę. Naturalne bogactwo polifenoli w zielonej herbacie sprawia, że krem przeciwdziała i późnia procesy starzenia się skóry przez silne działanie antyrodnikowe i chroniące przed wpływem zanieczyszczonego środowiska. Nie zatyka porów.

hmmm...

początkowo zakochałam się w jego zapachu - kocham zieloną herbatę z kosmetykach. Szybko jednak się "zwarzył" i zaczął cuchnąć. Używam kremów bardzo mało toteż wymagam od kremiku trwałości :). niespecialnie nawilżał i raczej nic dobrego nie robił. mam też wrażenie że trochę zatykał pory. ogólnie nie polecam

nic specjalnego...

Miałam ten krem dawno temu. Jak dla mnie taki sobie. Nic mi nie zrobił ani złego ani dobrego. Moja skóra pozostała taka sama jak przed jego zastosowaniem. Więcej nie kupię. Ot taki sobie zwykły krem.

Przyjemny

Bardzo miły krem o ślicznym zapachu uprzyjemniającym zasypianie ;) Koił moją przesuszoną skórę głównie nocą, ładnie odżywiał, nie tłuścił, raczej nawilżał. Swoje zadania spełnł, więc przy okazji następnej takiej potrzeby skóry z pewnością powtórzę :)

ilość zużytych opakowań: 1