Lancome, Mat Finish, Transparent Ultra Matyfying And Long Lasting Powder (Puder prasowany matujący)

Matujący puder natychmiastowo absorbujący nadmiar sebum z twarzy. Wzbogacony został m.in. ekstraktem z oczaru, ma właściwości wygładzające, nie wysusza. Występuje w 6 naturalnych odcieniach.

Cena: 130 zł

świetny!

Bardzo dobry kosmetyk! Kolor 03 - Jak ktoś ujął "córka młynarza" u mnie sprawdza się doskonale - matuje, jest niewidoczny na twarzy, nie robi plam (p przeciwieńtwie do innego pudru Lancoma.

Śliczne opakowanie, ale w torebce szybko się rysuje i wygląda brzydko, więc noszę w woreczku po cieniach Chanel - pasuje doskonale. Gąbeczka sprawuje się bez zarzutu, dla mnie jest wygodniejsza od pędzla, zwłaszcza do poprawek w pracy (czego i tak nie lubie).

Używam sporadycznie w ciągu dnia,po użyciu bibułki matującej, więc mi starcza na długo.

Ogónie jestem bardzo zadowolona, polecam.

Używam tego produktu od:około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

w końcu puder dla mieszanych:)

Bardzo zadowolona, w końcu znalazłam puder, który matuje i to naprawdę na długo, w pracy ie muszę martwić się że się błyszczę:) a dodatkowo długo zostaje na buźce i nie tworzą się plamy na twarzy, nie zatyka porów z czym ja mam straszny problem. Jednak cena dość wysoka w Marionnaud 180zł, dlatego obcięłam gwiazdkę ale jeśli nie zmieni Lancome tego cudeńka będę kupować:)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie używania pierwszego opakowania

Rewelacja

Jak dla mnie ma same plusy!

*Świetnie matuje, a twarz po nim nie wygląda jak obsypana mąką.
*Nie podkreśla skórek
*Nie jest ciężki i skóra może oddychać.

To jeden z moich KWC! - kocham kosmetyki Lancome miłością wielką jako jedne mnie nie uczulają. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch lat

Smokey eyes H&M

Dobry

Jest to właściwie pierwszy puder z jakim miałam styczność zatem w swojej ocenie mogę być mało subiektywna.
Użytkowanie tego pudru było przyjemne. Naniesienie go na twarz nie stanowi większego problemu. Nałożony na podkład ładnie wykańczał makijaż i dodawał mu trwałości- makijaż utrzymał się całą noc miło szaleństw na parkiecie;)Nałożony bezpośrednio na krem też dobrze się sprawdza- matuje na dość długi czas.

Nie wiem czy kupię ponownie bo zamierzam poszukać czegoś tańszego.

poprawny, ale bez rewelacji

mam ieszana cere ze sporymi sklonnosciami do wypryskow, tudziez przetluszczania w strefie T, i dawno juz pozbylam sie zludzien, ze uda mi sie zwalczyc wszystkie te mankamenty, a jedynie mniej lub bardziej efektywnie je zminimalizowac i unieszkodliwic.
W tym tez przydatny okazal sie puder Lancomea, ktory ani nie zaszkodzil ani nie pomogl. Na plus jest na pewno fakt, ze daje on lekki i dosc miekki mat i dzieki temu skora wyglada zdrowiej, mat ten utrzymuje sie do 5-6 godzin ( calkiem dlugo, jak na ekstremalnie klimatyzowane warunki w jakich pracuje). Dolaczona do pudru gabeczka jest jednak bezuzyteczna, duzo lepiej jest puder aplikowac pedzlem- tu duzy pluz za to, ze jest on bardzo drobno zmielony.
Tyle...wydajny- mam go juz prawie rok przy codziennym, dosc intensywnym uzywaniu, opakowanie klasyczne,duze wygodne lusterko, ale to kwestia drugorzedna.
Generalnie przyjemny puder, czuc wysoka polke, ale zdecydowanie bardziej wole Clarins Hydro Balance, a idealu wciaz szukam:)

Używam tego produktu od:1 rok

dziadostwo

zakupiłam puder zachecona pozytywnymi recenzjami bedac w poszukiwaniu czegos pieknie matujacego a zarazem kryjacego. otoz puder ten ma sliczne opakowanie ale efekt sam w sobie marny...
kolor 03 - córka młynarza w dodatku nie tuszuje nawet malych mankamentow oraz uwidacznia skórki...hmmm
sprzedał sie na ebay-u...

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - użyte 5 razy

bez szczególnych zachwytów

Nie przekonałam się do tej pory do pudrów sypkich więc odkąd pamiętam szukam dobrego (matującego) pudru w kamieniu.
Ten nie zdobędzie u mnie pierwszego miejsca.
Może to moja wina że nie zauważyłam przy zakupie ale puder ten ma taką bardzo "suchą" konsystencję. Po nałożeniu na gąbeczkę sypie się i opada z twarzy pod postacią maleńkich drobinek. Ubieram się głównie w ciemne kolory i doskonale to widać gdy poprawiam makijaż w ciągu dnia: bluzki są oprószone pudrem.
Jego trwałość też nie jest zachwycająca: poprawki muszę robić kilka razy.
Poza tym, nie wiem czy to kwestia źle dobranego koloru, ale mam wrażenie ze dodaje mojej twarzy ziemisty, niezdrowy wygląd.
Oczywiście puderniczka piękna ale zawartość mocno poniżej oczekiwań:-(

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (na przemian z innymi)

polecam

ogolnie rzecz biorac- dobry kosmetyk. zasadniczo spelnil moje oczekiwania, jako ze dobrze matowal nie tworzac efektu maski. ladnie wyrownywal koloryt, nadawal cerze idealny, gladki wyglad, nawet gdy byl stosowany bez uzycia podkladu. baaardzo wydajny.
jedynym minusem bylo uczucie napiecia, bezposrednio po jego aplikacji. co daje mi przypuszczenie, ze w jakims stopniu wysuszal skore.

Używam tego produktu od:nie jestem w stanie powiedziec, ale produkt wystarcza na bardzo dlugo.

polecam

Wszystkie obietnice producenta są spełnione. Dla mnie jest to wystarczająco matujący kosmetyk, nie tworzy plam i smug na twarzy. Piękna puderniczka. Kosmetyk wydajny.

Nie wiem czy go kupię ponieważ nie jestem wierna tego typu kosmetykom :)

Używam tego produktu od:??
Ilość zużytych opakowań:???

jestem na tak

mam ten puder od 2 miesięcy, kupiłam go trochę spontanicznie skuszona śliczną puderniczką (rewelacyjne panoramiczne lusterko).
Zalety: niesamowicie drobna, aksamitna konsystencja, nakładany dołączoną gąbeczką czy też pędzlem nie zostawia śladu pudru na twarzy tylko naturalne zmatowienie. Nie wiem naprawdę co trzeba zrobić, żeby uzyskać efekt maski, mi się nie udało jeszcze, a nieraz poprawiam makijaż pare razy w ciągu dnia i nocy. I tu płynnie przechodzę do wady - niestety delikatnośc pudru powoduje, że efekt matowienia nie jest zbyt trwały. Teraz w zimie zupełnie mi to wystarcza, ale co będzie w cieplejszych miesiącach?

zachwycona :)

jest naprawde swietny :D doskonale matuje nie tworzac maski, jest niewidoczny.. mam mieszana cere ze sklonnoscia do przesuszenia i pomomo tego, iz puder jest matujacy, nie wysusza jej.. a nawet lekko nawilza.. rewelacyjnie sprawdzil sie takze w klubie ;) gdy przecieralam nim spocona buzke ;) super sciagal wydzieline, pozostawiajac gladka cerę.. efekt dlugo utrzymuje sie na skorze i nie zatyka porow.. miewam raz jasna raz opalona twarz i to nie problem dla tego pudru :) a uzywam najjasnieszy odcien.. przy tym jest taaaaaak wydajny !!!! POLECAM !!!Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: starczy jeszcze na dluuugoo :)

Polecam!

Dla mnie rewelacja! Używam raz dziennie i nie ma potrzeby poprawiania makijażu przez praktycznie cały dzień. Do tej pory miałam problem ze świecącym czołem i nosem. Ładnie się rozprowadza i nie daje efektu maski. Puder jest w klasycznym opakowaniu z lusterkiem. Ledwie wyczuwalny zapach. Jedyne zastrzeżenie co do gąbeczki - od pudru odseparowana jest tylko plastikowym krążkiem. Od Lancome oczekiwałabym bardziej eleganckiego rozwiązania... Używam pudru w odcieniu Beige Natural.

Używam tego produktu od trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego