Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

YSL, Lisse Expert Anti-Wrinkle Concentrate (serum przeciwzmarszczkowe)

YSL, Lisse Expert Anti-Wrinkle Concentrate (serum przeciwzmarszczkowe)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Serum zawiera kompleks gluko-peptydowy - połączenie unikalnych substancji aktywnych - działając dokładnie w miejscu, gdzie tworzą się zmarszczki, wzmacnia podstawowe składniki struktury łączacej skórę właściwą z naskórkiem, aby w ten sposób odbudować gęstą i wytrzymałą siateczkę elastycznych włókien.
Rezultat: skóra jest intensywnie zregenerowana, dzięki czemu od razu wydaje się młodsza, co zawdzięcza napinającej siateczce złożonej z protein i pigmentów o delikatnym różowym odcieniu.
Nadaje się dla każdej cery, do stosowania raczej na noc.

Cena : 295 zł / 30 ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

totalna magia:)

Nie sądziłam, że znajdę kosmetyk, za który zapłaciłabym każdą cenę, wyłączając oczywiście perfumy- te ponad wszystko:) Serum, o którym mowa, to mój pierwszy preparat tego typu a także pierwszy bliższy kontakt z firmą YSL. Wielkie wrażenie i uwaga, uzależnia! Pod koniec zimy zaserwowałam cerze tę nieziemską kurację stosując niewielką ilość preparatu co dwa-trzy dni w porze nocnej. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, dostrzegalny-namacalny już po tygodniu; nadmieniam, iż była to spontaniczna akcja profilaktyczna nie zaś walka ze zmarszczkami( w tym wypadku sądzę, iż efekt byłby nieco opóźniony). Mimo niewielkiej ilości buzia wyglądała cudnie o poranku: wypoczęta, jaśniutka, gładka, skóra solidnie nawilżona, nakarmiona i sprężysta. Z jakąż przyjemnością spogląda się w lustro...;)Ów specyfik posiada szczególną moc niwelowania skutków nieprzespanej nocy, lub stresujących doznań. Z czystym sumieniem oceniam na pięć, bo serum choć drogie bardzo wydajne i obcowanie z nim to czysta rozkosz(pięknie pachnie, śliczne opakowanie).Ilość zużytych opakowań: jedno na spółkę z Mamą, również oczarowaną:)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking