Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Cena już od 9,83 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Liquid Concealer Miss Sporty to lekki korektor w płynie, z witaminami E i C (by pielęgnować skórę) Nadaje się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości cery.
W Polsce dostępny w dwóch odcieniach.

Znasz skład tego produktu?

Fantasiko :)

Super!
\\n+długo sie trzyma
\\n+fajnie kryje
\\n+maskuje czerwone pamki i niedoskonałości (nie wiem jak z wiekszymi wypryskami)
\\n+nie spływa
\\n+wydajny
\\n+cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087256].usefull || 0 }}% pomocna.

Ogólnie to jestem na tak

+ dobry w użyciu
+ przystępna cena
+ rozświetla (co jest dużym plusem)

- nie kryje do końca niedoskonałości (ale jestem w stanie wybaczyć xd)
- nie do końca zakrywa cienie

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072001].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszak wiadomo iż Polki swe buzie... Różne miewają

Kupilam go za całe 3 złote, i bardzo żałuje, że go po drodze nie zgubilam.
Moja mordunia swoje latka ma. Mimo prawie 30 za rok, może dwa... Dalej borykam się z wysypami pryszczoli, suchych skórek i tłustych policzków...
Ostatnio do listy dopisałam sińce pod ślepiami. Są na tyle uciążliwe, że muszę je od czasu do czasu zakryć.... Pewnie i tak mam w pracy opinię starej pijanicy- bo tak się składa, że przez pryzmat moich worów - ciągle mnie o to pytano. Nie mówię, że nie piję wcale, ale żeby od razu codziennie!!!!
Korektor jestmokrpny. Nie wiem dlaczego ktoś ten śmieszny płyn nazwał MW ogóle korektorem☺ to miał być żart??? haha😕
Podkreśla zmarchy- cholera ją zaczynam mieć zmarchy, więc ta firma i tak trafia na moją black-list😈
Nie widzę tu absolutnie żadnych zalet, żadnych!!!
Nie dla mnie, może na innej cerze się sprawdzi...
3 złote!!! Piwo smakowe w plecy😂

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041797].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

Roluje się i wchodzi w zmarszczki

Kupiłam ten produkt w trochę za ciemnym odcieniu nr2). W drogerii wydawał się idealny, trochę opalony, tak na lato, oczywiście po opuszczeniu naładowanego sztucznym światłem sklepu okazało się, że jest dużo za ciemny. Za to go nie lubię. Poza tym:

- roluje się
- nie nadaje się do nakładania na podkład
- wchodzi w zmarszczki już przy aplikacji!
- średnio wydajny
- wytrzymałość bardzo niska
-/+ niska cena, ale jednak nawet tych 13 zł jest mi na niego szkoda

Porzucam go na koszt korektora z Bell Hypoallergenic

Ilość zużytych opakowań: 1 porzucone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041463].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale...

Dobry, ale używałam go na niedoskonałości i nie radził sobie w 100%. Mam dość trudną cerę i aktualnie chciałam spróbować korektora w płynie. Jednak to nie to samo co w sztyfcie jeśli chodzi o tuszowanie krostek. Pod oczy stosowałam go raz ale nie dał rady zakryć cieni (dodam, że posiadam dość duże ciemne cienie i nie zdarzył się kosmetyk który potrafi je w pełni zatuszować).

+ cena
+ bezzapachowy
+ ładny, naturalny odcień
+ przydatny gdy cera na to pozwoli - czyt. bez większych niedoskonałości ;-)

- niebyt wydajny - miałam go ok. 2 miesiące przy codziennym stosowaniu
- średnie krycie

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032619].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Przeciętniak

Nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy kupię go ponownie. Testowałam go bardzo dlugo (a). Ma swoje plusy i minusy, ale muszę uczciwie przyznać, iż nie jestem też zbytnio wymagająca (mam dosyć małe cienie pod oczami).

-średnie krycie (mnie wystarczało na codzień, jednak dla osób z problemem "wiecznego niewyspania" jest ono bardzo małe)
-daje uczucie nawilżenia
-łatwo się go rozprowadza
-jest stosunkowo wydajny
-ma ładny dopasowujący się kolor (mimo innej karnacji siostra również używa tego samego)
-świetna cena!
-niestety nie potrafi zakryć żadnych niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032040].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Temu panu już podziękuje...
Używałam go pod oczy, na niedoskonałości nie, ponieważ bardzo rzadko mi coś wyskoczy

+ cena
+ kolory
+ fajne opakowanie z aplikatorem
+ wydajny
- wchodzi w zmarszczki
- obciąża skórę pod oczami, lekko ją wysusza, pomimo używanego kremu przed
- średnio kryje
- nie nawilża, nie pielęgnuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031868].usefull || 0 }}% pomocna.

korektor niezbyt kryjący

Korektor nie ma zbyt dużego krycia ale nadaje się jako baza pod cienie albo do tuszowania zaczerwienień z krostkami raczej sobie nie poradzi :)

Plusy:

* cena
* opakowanie
* aplikator
* konsystencja

Minusy:

* mała gama kolorystyczna
* małe krycie

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030546].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziad jakich mało.

Widziałam go kiedyś u koleżanki na wyjeździe, więc podczas rossmannowskiej promocji postanowiłam go zakupić i przetestować. A oto moja ocena.

PLUSY
:) cena, 9-11zł
:) dostępność - każdy Rossmann

MINUSY
:( Uboga paleta kolorystyczna. Jako dość blada osoba wybrałam najjaśniejszy odcień 01, który okazał się być kolorem musztardy. Od razu wylądował na dnie kosmetyczki i czekał nie wiadomo na co. Jednakże podczas tegorocznych wakacji opaliłam trochę twarz i korektor trochę bardziej mi podpasował. Generalnie dla większości osób może być problem z dopasowaniem odcienia.
:( Nie kryje. Zarówno drobnych niedoskonałości jak i cieni pod oczami. Nie spełnia swojej podstawowej funkcji.
:( Z czasem zdaje się znikać z twarzy. Nawet po wcześniejszym utrwaleniu pudrem.
:( Aplikator jest koszmarny, przypomina mi patyczek do uszu lub aplikator od błyszczyka. Jest niehigieniczny!

Podsumowując, korektor koszmarny! Produkt zdecydowanie w klimacie gimnazjalnej kosmetyczki niżeli kosmetyku, który można potraktować poważnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026767].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry korektor pod oczy

Dobry korektor, kupiony na szybko. Zaskakująco dobrze się ze sobą dogadujemy.
Ja posiadam odcień najjaśniejszy.

(+) Dobrze kryje (nie całkowicie, oczywiście)
(+) Użyty pod oczy: rozjaśnia, rozświetla spojrzenie
(+) W ogóle nie roluje się pod powiekami
(+) Użyty na niedoskonałości: dobrze kryje, daje naturalny efekt
(+) Nie wysusza
(+) Bardzo wydajny
(+) Cena
(+) Dostępność

(-) Efekt krycia nie utrzymuje się bardzo długo (parę godzin po przypudrowaniu), ale znika on stopniowo, delikatnie

Polecam!

Używam tego produktu od: około czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024410].usefull || 0 }}% pomocna.