Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Miss Sporty, Liquid Concealer (Korektor w płynie z witaminami E i C)

Cena już od 9,83 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Liquid Concealer Miss Sporty to lekki korektor w płynie, z witaminami E i C (by pielęgnować skórę) Nadaje się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości cery.
W Polsce dostępny w dwóch odcieniach.

bubel.

Korektor jest beznadziejny.
Krycia brak, zero- kompletnie. Kolor jakiś ciemny, nie rozświetla okolic pod oczami. Znika w ciągu dnia. Do zatuszowania niedoskonałości się nie nadaję. Bardzo słaby produkt jak i firma . Za te cene (albo nie wiele większą) można kupić coś dużo lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449887].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry do delikatnego rozświetlenia

Plusy:
+ poręczne opakowanie;
+ wygodny aplikator;
+ jasny, żółty odcień korektora, który nie wpada w różowe tony;
+ rozświetla, w zasadzie to jego główne zastosowanie. Sprawdzi się, gdy chcemy rozjaśnić pewne elementy na twarzy lub ujednolicić kolor skóry powiek;
+ sprawdza się również jako produkt do torebki, którym wykonamy szybkie poprawki makijażu;
+ jest bardzo wydajny;
+ niska cena.

Minusy:
- słabo kryje;
- nie przykrywa niedoskonałości;
- średnio radzi sobie z większymi cieniami pod oczami;
- nie jest trwały, znika z twarzy po kilku godzinach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424876].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Korektor bardzo słabo kryje, chociaż faktycznie rozświetla okolice pod oczami. Jest bardzo jasny i niestety nietrwały. Jest tani i wydajny. Nie nadaje się zupełnie do maskowania niedoskonałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334951].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

Fantasiko :)

Super!
\\n+długo sie trzyma
\\n+fajnie kryje
\\n+maskuje czerwone pamki i niedoskonałości (nie wiem jak z wiekszymi wypryskami)
\\n+nie spływa
\\n+wydajny
\\n+cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087256].usefull || 0 }}% pomocna.

Ogólnie to jestem na tak

+ dobry w użyciu
+ przystępna cena
+ rozświetla (co jest dużym plusem)

- nie kryje do końca niedoskonałości (ale jestem w stanie wybaczyć xd)
- nie do końca zakrywa cienie

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072001].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszak wiadomo iż Polki swe buzie... Różne miewają

Kupilam go za całe 3 złote, i bardzo żałuje, że go po drodze nie zgubilam.
Moja mordunia swoje latka ma. Mimo prawie 30 za rok, może dwa... Dalej borykam się z wysypami pryszczoli, suchych skórek i tłustych policzków...
Ostatnio do listy dopisałam sińce pod ślepiami. Są na tyle uciążliwe, że muszę je od czasu do czasu zakryć.... Pewnie i tak mam w pracy opinię starej pijanicy- bo tak się składa, że przez pryzmat moich worów - ciągle mnie o to pytano. Nie mówię, że nie piję wcale, ale żeby od razu codziennie!!!!
Korektor jestmokrpny. Nie wiem dlaczego ktoś ten śmieszny płyn nazwał MW ogóle korektorem☺ to miał być żart??? haha😕
Podkreśla zmarchy- cholera ją zaczynam mieć zmarchy, więc ta firma i tak trafia na moją black-list😈
Nie widzę tu absolutnie żadnych zalet, żadnych!!!
Nie dla mnie, może na innej cerze się sprawdzi...
3 złote!!! Piwo smakowe w plecy😂

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041797].usefull || 0 }}% pomocna.

Roluje się i wchodzi w zmarszczki

Kupiłam ten produkt w trochę za ciemnym odcieniu nr2). W drogerii wydawał się idealny, trochę opalony, tak na lato, oczywiście po opuszczeniu naładowanego sztucznym światłem sklepu okazało się, że jest dużo za ciemny. Za to go nie lubię. Poza tym:

- roluje się
- nie nadaje się do nakładania na podkład
- wchodzi w zmarszczki już przy aplikacji!
- średnio wydajny
- wytrzymałość bardzo niska
-/+ niska cena, ale jednak nawet tych 13 zł jest mi na niego szkoda

Porzucam go na koszt korektora z Bell Hypoallergenic

Ilość zużytych opakowań: 1 porzucone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041463].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale...

Dobry, ale używałam go na niedoskonałości i nie radził sobie w 100%. Mam dość trudną cerę i aktualnie chciałam spróbować korektora w płynie. Jednak to nie to samo co w sztyfcie jeśli chodzi o tuszowanie krostek. Pod oczy stosowałam go raz ale nie dał rady zakryć cieni (dodam, że posiadam dość duże ciemne cienie i nie zdarzył się kosmetyk który potrafi je w pełni zatuszować).

+ cena
+ bezzapachowy
+ ładny, naturalny odcień
+ przydatny gdy cera na to pozwoli - czyt. bez większych niedoskonałości ;-)

- niebyt wydajny - miałam go ok. 2 miesiące przy codziennym stosowaniu
- średnie krycie

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032619].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Przeciętniak

Nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy kupię go ponownie. Testowałam go bardzo dlugo (a). Ma swoje plusy i minusy, ale muszę uczciwie przyznać, iż nie jestem też zbytnio wymagająca (mam dosyć małe cienie pod oczami).

-średnie krycie (mnie wystarczało na codzień, jednak dla osób z problemem "wiecznego niewyspania" jest ono bardzo małe)
-daje uczucie nawilżenia
-łatwo się go rozprowadza
-jest stosunkowo wydajny
-ma ładny dopasowujący się kolor (mimo innej karnacji siostra również używa tego samego)
-świetna cena!
-niestety nie potrafi zakryć żadnych niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032040].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Temu panu już podziękuje...
Używałam go pod oczy, na niedoskonałości nie, ponieważ bardzo rzadko mi coś wyskoczy

+ cena
+ kolory
+ fajne opakowanie z aplikatorem
+ wydajny
- wchodzi w zmarszczki
- obciąża skórę pod oczami, lekko ją wysusza, pomimo używanego kremu przed
- średnio kryje
- nie nawilża, nie pielęgnuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031868].usefull || 0 }}% pomocna.