Ultranawilżanie, Krem pod oczy

Ultranawilżanie, Krem pod oczy

Skuteczny preparat do codziennej pielęgnacji szczególnie wrażliwej skóry w okolicach oczu. Receptura kremu zawiera wyciągi z alg brunatnych (listownicy) i zielonych (chlorelli), będących najskuteczniejszymi czynnikami nawilżającymi stosowanymi w kosmetyce. Krem głęboko nawilża skórę wygładzając drobne zmarszczki. Dodatkowo kwasy owocowe ułatwiają przyswajanie przez skórę aktywnych składników, a witamina E chroni struktury lipidowe naskórka. Krem wzbogacono o D-pantenol o działaniu łagodzącym i kojącym oraz masło Shea, które skutecznie regeneruje i odżywia.

Cena: ok. 10 zł / 15 ml

dla mnie ok

dla młodej,niewymagającej skory bez zmarszczek i bruzd wokół oczu ok.dobrze nawilza,poprawia kondycje i wzmacnia skore wokół oczu.plus za niską cene.

nawilża i tyle

Mam mieszane uczucia odnośnie tego kremu. Właściwie nie mogę mu wiele zarzucić: dobrze nawilża, konsystencja odpowiednio lekka, higieniczne opakowanie. Nie potrzebuję jeszcze kremu o działaniu przeciwzmarszczkowym, więc powinien mi wystarczyć.Jednak nie daje żadnego uczucia ukojenia dla zmęczonych oczu, a to cenię u kremów, bo pół dnia spędzam na uczelni z książkami lub przy komputerze.Wykończę to opakowanie, ale drugiego nie kupię, bo można go spokojnie zastąpić kremem nawilżającym iwostinu, który i tak kupuję do twarzy, nie ma więc sensu dodatkowy wydatek...

Dobry

Jak dla mnie całkiem dobry krem. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie podrażnia ani nie uczula.Bezzapachowy. Bardzo dobrze nawilża wręcz poi skórę, lekko wygładza skórę.Polecam dla osób, które nie potrzebują jeszcze silnie działających kremów, bo na to,że zlikwiduje zmarszczki nie ma co liczyć.Ale ogólnie fajny krem. Duży plus za higieniczne opakowanie.

Manicure - glitter nails

na lato.

Niczego sobie preparat o lekkiej konsystencji do pielęgnacji skóry pod oczami w okresie letnim. Wchłania się szybko, niekiedy nakładam drugą warstwę, by poczuć delikatny filtr ochronny. Polecałabym osobom zarówno młodym, jak i tym mniej wymagającym/potrzebującym; w walce ze zmarszczkami niewiele pomóc może a i z cieniami, opuchnięciami sobie nie poradzi. Dość dobrze jednak nawilża, nawet w trudnych komputerowych warunkach:) Nie posiada ochrony anty UV, więc sugestia by w ciągu dnia dokładać porcję filtrów. Godne podziwu jest higieniczne opakowanie( po korzystnych przejściach), co niewątpliwie wzbudza zaufanie do firmy Soraya, ponadto niesie nadzieje na przyszłość.Ilość zużytych opakowań: jedno w starym opakowaniu, jedno w nowej szacie.