Aloe Serum, Odżywka do włosów falowanych/kręconych z tendencją do puszenia się

Aloe Serum, Odżywka do włosów falowanych/kręconych z tendencją do puszenia się

Odżywka do spłukiwania wzbogacona Aloe Serum. Sprawia, że włosy kręcone/falowane z tendencją do puszenia miękko się układają, a ich skręt jest naturalnie piękny i podkreślony

bardzo dobry

Mam zniszczone końcówki i ta odżywka jest dla nich przecudna! Nakładam oczywiście tylko na końce, żeby niepotrzebnie nie wywołać przetłuszczenia czy łupieżu. Po niej włoski są miękkie, super w dotyku, a w dodatku nie obciążone :)

bardzo dobry:)

Właściwie nie wiem, jak ta odżywka to robi, ale to jedyny kosmetyk, po którym moje loki są właśnie takie, jakie chcę żeby były:). NIe odczułam, żeby miała jakiekolwiek działanie nawilżające i zapach też jest taki sobie, ale za to niewiarygodnie podkreśla loki i sprawia, że wyglądają jak loki.

Fajna odżywka, której nie zmienię na żadną inną.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: duużo

łupież gratis

Nie, to zdecydownie jedna z gorszych odzywek jakie mialam. Zle sie naklada, wlosy kiepsko sie rozczesuja i do tego po paru dniach lupiez gwarantowany. Oczywiscie szalu w skrecie wlosa nie ma. Dla mnie to po prostu zwykla odzywka. Rownie dobrze moze ja uzywac moj lysiejacy tatus. Moje kreciolki potrzebuja czegos lepszego

Używam tego produktu od: kiedys maly epizod

Eris film 1

mieszane uczucia. o tak.

efekt używania oto tej odżywki ? Hmmm troche, ale naprawde tylko troche podkreśla skręt, ale za to jak cudownie nawilża ! ! ! :D POLECAM dla tych, których włosy są sianowate ;) mi przy myciu co 2 dni starczyła na 1,5 miesiąca, a włoski mam tak jakoś ok 7 cm od ramion w dół :)

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

nie robi NIC

Po mojej najgorszej kosmetycznej przygodzie z szamponem z tej serii, raczej nie spodziewłam się niczego wielkiego po tej odżywce. Bałam się jedynie żeby nie zrobiła mi tego z włosami co szmpon (patrz- po umyciu siano a na drugi dzień tłuste strąki). Jednak o dziwo moje włosy nie zareagowały na nią w żadnym stopniu-ani negatywnym ani pozytywnym.

Na pewno nie ujarzmia puszenia ani tym bardziej nie podkręca fal i loków. Włosy po jej zastosowaniu są takie same jak po użyciu tylko samego szapmonu. No może ułatwia rozczesywanie i to było tyle jeżeli chodzi o jej działalność.

Męczyłam się z nią bardzo długo (3 miesiące) i w końcu się cieszę, że ją skończyłam;). Nie polecam (no chyba, że ktoś ma bardzo niskie wymagania wobec odżywek chociaż moim zdaniem to i tak szkoda nawet niewielkiej kasy na to coś...).

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

***

Nie lubię zapachów aloesowych dlatego najbardziej razi mnie w tej odżywce zapach. Poza tym nie zauważyłam by zapobiegała puszeniu czy podkreślała skręt. Za to dobrze rozprowadzała się na włosach, była całkiem wydajna. Nie miałam problemów ze spłukiwaniem i rozczesywaniem. Włosy układały się bez problemów, były takie "lekkie" ;-)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobra

Odżywka sama w sobie jest dobra. Nawilża, ułatwia rozczesywanie, ale fali nie podkręca. W połączeniu z szamponem daje lepszy efekt-lepsze nawilżenie i połysk. Ma bardzo fajną konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach, łatwo spłukuje. Do tego przyjemny zapach. Dużo lepsza niż szampon z tej linii.

nie bardzo

w porownaniu do mleczka i szamponu odzywka wypada bardzo slabo :| kupilam tylko raz zeby wyprobowac i naprawde staralam sie ale nie zauwazylam zadnych efektow. nic a nic ;> i w takim razie po co kupowac...?

przeciętna

Chciałam dać 3 *, ale właściwie nie ma za co...
To odżywka absolutnie nie spełnia obietnic producenta:
po jej zastosowaniu włosy puszą się jeszcze bardziej i do tego jakby mniej kręcą. Po prostu piękne sianko na głowie!
Ułatwia rozczesywanie i ładnie pachnie.

Wymęczyłam jedno opakowanie, ale chyba lepiej było je wyrzucić, przyjemniej by mi się w lustro patrzyło :D

ok

Spelniela moje oczekiwania. :) Wydajna. Lekko podkresla skret, nawilza. Niska cena. Charakterystyczny zapach (ktory mi sie bardzo podobal).

normalna odżywka

Sama w sobie jest normalną odżywką, tylko w połączeniu z beznadziejnym szmponem z tej serii przynosi efekt przeciwny do oczekiwanego, czyli jeszcze bardziej wzmaga puszenie:( Natomiast przy innym szamponie sprawuje się normalnie, czyli zmiękcza i dobrze ułatwia rozczesywanie:) ale efektu antypuszenia czy podkreślania skrętu nie daje, ot poprostu odżywka;)

ilość zużytych opakowań: 1

zwyczajna odżywka

Odżywka ma śliczny zapach, dość dobrze się rozprowadza i ułatwia rozczesywanie. Ale jej głównym zadaniem miało być zapobieganie puszeniu się włosów i podkreślenie skrętu, czego ni jak nie mogę zauważyć... Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie: mam większy puch na głowie...