Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Sprawdź ceny produktu

Formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego,, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Zapach zupełnie nie dla mnie

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić to serum. Mam co do niego mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze zabezpiecza końcówki, nadaje piękny błysk i nie obciąża moich zniszczonych rozjaśnianiem włosów, a nawet nie puszą się po nim tak bardzo. Mam krótkie włosy i wmasowuję w nie 2 krople i pierwszego dnia włosy nie są przetłuszone, ale niestety drugiego zaczynają robić się takie grubsze strąki. No i zapach. Czytałam, że wiele osób się nim zachwyca, że pachnie jak karmel czy coś słodkiego. Nie wiem co ze mną jest nie tak xD ale dla mnie to ono pachnie moczem, nawet umyłam buteleczkę, bo myślałam, że może gdzieś spadło czy coś. Ale nie xD nadal śmierdziało. To zadecydowało o przekazaniu tego serum koledze.

Bardzo fajny

Bardzo go polubiłam za jego śliczny delikatny zapach. Dobry na suche jak i mokre włosy. Wygładza końcówki, włosy po nim nie płaczą się i łatwo je rozczesać. Nadaje mi delikatny połysk i zdrowy wygląd. Jest wydajny wystarczy jedna pompką na całe włosy

Świetne działanie

Olejek zamknięty jest w plastikowym opanowaniu z pompką.Zdecydowanie wolę pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu a nie bezpośrednie lanie kosmetyku z buteleczki co często skutkowało przedobrzeniem.Olejek arganowy rzeczywiście jest w składzie ale jest też alkohol jednak nie wyrządził on krzywdy moim włosom. Kosmetyk ślicznie pachnie i ma tłustą konsystencję. Bardzo dobrze dział na moje końcówki włosów sprawa, że są dobrze nawilżone i miękkie w dotyku. Przestały się także puszyć i lepiej się układają. Znacznie lepiej się rozczesują i nie robią mi się kołtuny.Trzeba jednak nie przesadzać z ilością bo może przetłuścić włosy.Kondycja końcówek znacznie uległa poprawie nie rozdwajają się już tak mocno jak wcześniej.Olejek kosztuje niewiele a jest naprawdę świetny zostanie jednym z moich ulubieńców.

I ten zapach

Kupiłam go na promocji w Biedronce,pozytywne zaskoczenie ślicznie pachnie,końcówki włosów są ożywione lśniące nie widać rozdwojonych końcowek jak dla mnie hit;)

Ulubiony produkt na końcówki

Mój ulubiony kosmetyk na końcówki. Jego jedyną wadą jest kiepska dostępność, praktycznie zawsze muszę zamawiać go online, ale ze względu na niską cenę i mega wydajność, jest warty takiego zachodu. Uwaga, nie mylić z fluidem Marionu w bardzo podobnym opakowaniu, tylko o innej konsystencji i jaśniejszym kolorze - tamten produkt się u mnie nie sprawdził aż tak dobrze!

Kuracja z olejkiem arganowym utrzymuje końcówki włosów w dobrej kondycji. Są zdyscyplinowane, nie rozdwajają się, właściwie gdyby nie jakieś moje wewnętrzne poczucie przyzwoitości, nie istniałaby konieczność podcinania włosów co około dwa miesiące, co obecnie robię. Ważne: nie obciąża włosów w żadnym stopniu, nawet jeśli wcieram w nie około dwie pompki produktu po myciu! Mając doświadczenie tłustych strąków po użyciu innego olejku, od tamtej pory jestem dość ostrożna, ale Marion nigdy mnie nie zawiódł.

Kuracja dostępna jest w dwóch pojemnościach, z czego większa starcza spokojnie na kilka ładnych miesięcy codziennego (lub co dwa dni) używania, a kosztuje niecałe 10 zł. Warto zakupić i zapas, bo opakowania są małe i łatwo je upchnąć gdzieś po szufladach. Właśnie, pomysł z pompką jest genialny - higieniczne, nie wylewa się za dużo produktu, można go sobie odpowiednio dozować.

Ma atrakcyjny, w moim odczuciu lekko karmelowy zapach - zwykle nie jestem fanką bardzo perfumowanych kosmetyków, ale w tych do włosów nie przeszkadza mi to aż tak bardzo.

Czasem jak zapomnę zrobić zakupów online używam jakichś kupionych na szybko zamienników, ale jednak kuracja arganowa z Marionu na zawsze w moim sercu.

Pewniak od lat

Kuracja z olejkiem arganowym to mój pewniak od lat. Olejek sprawia, że włosy są piękne, miłe w dotyku i zadbane. Chętnie do niego wracam, ponieważ cenię jego działanie. Kosmetyk chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, zabezpiecza końcówki, ułatwia rozczesywanie. Wystarczy kilka kropli, aby włosy odzyskały zdrowy blask. Ten kosmetyk nigdy mnie nie zawiódł. Pomógł nawet wtedy, gdy włosy były w złym stanie. Obietnice producenta są spełnione w 100%.

Jedwabista gładkość

WOW <3
Uwielbiam ten kosmetyk, po nałożeniu wszystko - moje końcówki włosów i moje dłonie są jedwabiście gładkie.
W sumie to jest tak przyjemny w dotyku że lubię sobie nim ręce smarować raz na jakiś czas.

Super kuracja

Mam włosy sucha i matowe i bardzo potrzebują nawilżenia. Ten olejek sprawdził się bardzo dobrze. Ładny miał zapach, nie był bardzo tłusty. Moje włosy po zastosowaniu tego olejku odżyły, były bardziej błyszczące i lepiej się układały. Kolejną zaletą tego produktu jest super cena.

Całkiem fajny

Używam go by zabezpieczyć włosy, na umyte, suche i rozczesane włosy. Pięknie pachnie, włosy są po nim miękkie i łatwiej się rozczesują. Jest bardzo wydajny, dodatkowo niewiele kosztuje.

Dobry do zabezpieczania końcówek

Lubię ten produkt, ponieważ jest wydajny i jedna kropla na całe końcówki co w moim wypadku oznacza długość do ucha do ramienia. Do tego ładnie pachnie.

Włosy są bardziej błyszczące, wygładzone, miękkie, mięsiste i przede wszystkim łatwiej je rozczesać i robią się bardziej elastyczne.

Mam też wrażenie, że podczas suszenia suszarką szybciej schną. Nie wpływa to na ich czystość czy przetłuszczanie się, o ile produkt nałoży się tylko na końce. Nie zauważyłam wpływu na ogólny stan włosów. Raczej tylko ta kuracja przykrywa zewnętrzne zniszczenia.

Jedyny minus to to, że po wtarciu we włosy na rękach zostaje silikonowa warstwa, którą trzeba domyć silniejszym środkiem myjącym.

Hit!

Według mnie ekstra! Mam włosy gęste, puszyste i trudno doprowadzić je do porządku. Dzięki temu olejkowi włosy mniej się puszą, dają się ułożyć, nie elektryzują się, są miękkie i pełne blasku. Trzeba pamiętać, że nie można go używać po całości bo włosy całkiem oklapną. Najlepiej go używać od połowy włosów w dół.

Tylko do końcówek

Aż siedmiu efektów nie dostrzegłam, stosując ten olejek, ale coś tam się zmieniło. Najbardziej zregenerowały się końcówki, przestały się strzępić i rozdwajać, a w zamian były mocne i lśniące. Olejek nawilżał włosy, a nie natłuszczał - za to naprawdę plus. Nie zauważyłam różnicy w rozczesywaniu włosów, a puszyć, puszyły się jak wcześniej. Jeśli potrzebuje ktoś ratunku dla zniszczonych końcówek, to polecam. Dla mnie sprawdził się jedynie w tej kwestii.

Lekki, lecz cudów u mnie nie zdziałał

Niby kuracja, ale moje włosy chyba nie bardzo lubią olejek arganowy. Moje włosy najwyraźniej są oporne na jego działanie. Ale mimo wszystko ten produkt ma swoje plusy. Używałam go głównie do końcówek i pozwolił mi ta to, aby je trochę scalić. Zapach ma bardzo ładny, delikatny. Włoski ładnie się po nim błyszczą. Jednakże samego efektu nawilżenia czy choć delikatnej poprawy kondycji moich włosów nie zauważyłam. Wiadomo jednak, że każda z nas ma inny rodzaj włosów, inną porowatość, grubość i z różnymi olejkami się te włosy lubią, trzeba po prostu trafić na ten, który będzie na nas działał, a efekt nas zadowalał ;)