Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Wart wypróbowania

Posiadam włosy rozjaśniane i farbowane. Nie wyobrażam sobie, żeby w mojej łazience zabrakło olejku do włosów. Lubię używać je po myciu włosów lub przed prostowaniem, aby włosy były lśniące i odżywione.
Olejku Marion używam nie od dziś. Kiedyś używałam olejku od Garnier, jednak jego cena była znacznie wyższa a efekt ten sam, więc nie widziałam sensu przepłacania. Olejek Marion nawilża włosy, sprawia, że są błyszczące a do tego ładnie pachną. Poprawia stan moich końcówek, co prawda nie odżywia ich jakoś niesamowicie ale daje radę i jestem zadowolona z jego działania. Za taką cenę to naprawdę fajny produkt, który jest wart wypróbowania.

Bardzo dobra

Idealna do zabezpieczania końcówek włosów po ich umyciu - na mokro, albo do ujarzmienia puszących się włosów po wysuszeniu - na sucho.

Nawilża włosy, wygładza, dodaje im połysku, ale także nie obciąża - o ile nie przesadzimy z ilością.

Kuracja ma bardzo ładny zapach, dość gęstą konsystencję, którą łatwo rozprowadza się na włosach (nie spływa). Szybko się wchłania, nie widać tłustej poświaty, ewentualnie delikatny blask zdrowych włosów.

Plus za wygodne opakowanie z pompką i wydajność, ponieważ takie opakowanie wystarczy na kilka miesięcy, a nie kosztuje majątku - ok. 10 zł.

Bardzo lubię tą kurację, to już moje kolejne opakowanie. Poprawia wygląd włosów i ich kondycję.

niekoniecznie

produkt zabezpiecza koncowki, nawilza je. niestety jest tlusty i nalozolony w nadmiarze przetluszcza wlosy i obciaza je. zapach mi nie odpowiada. jest bardzo wydajny niestety..

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Wart uwagi.

Z tej pulki cenowej godny polecenia. Jeżeli nie chcemy płacić dużych sum za tego typu produkt, ten jak najbardziej jest godny polecenia. Faktycznie odżywia włosy, poprawia ich kondycje, włosy są miękkie i miłe w dotyku. Zapach taki sobie, ale to nie jest najważniejsze, Wydajny. Zużyłam kilka buteleczek i pewnie jeszcze kiedyś po niego sięgne :)

ok

- przywraca piękny połysk,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,

Świetny

Olejek bardzo poprawił kondycję moich włosów, które są zniszczone po zabiegach fryzjerskich. Używam go co jakiś czas, mniej więcej co drugie mycie, najczęściej po prostowaniu włosów. Świetnie nawilża, dobrze się wchłania, włosy po nim nie elektryzują się i nie puszą oraz dobrze układają. Przyjemny zapach :)
zdecydowanie polecam

Lepszy od jedwabiu

Kupiłam go bo akurat skończył mi się jedwab do włosów i nie było w sklepie nic co by mnie zainteresowało więc postanowiłam wypróbować ten produkt.
Była niedrogi więc nie było mi szkoda kupić go w ciemno.
Okazało się że jest to fajny zamiennik dla mojego jedwabiu bo zapobiega puszeniu równie dobrze, nawilża włosy a dodatkowo delikatnie regeneruje zniszczone końcówki.
Trzeba z nim uważać żeby nie nałożyć zbyt wiele ale dużo ciężej przesadzić z nim niż z innymi produktami tego typu.

Warta polecenia

Produkt kupiłam z czystej ciekawości z lekkim przymrużeniem oka do jakich obietnic przekonuje nas producent. Miło było spotkać się z pozytywnym zaskoczeniem. :) Olejek szybko poradził sobie z puszeniem włosów . Po nałożeniu go na włosy, stają się jedwabiście miękkie i wygładzone, końcówki zregenerowane i nawilżone. Olejek stosowałam po umyciu, nie zauważyłam żeby szybciej przetłuszczał włosy. Po dłuższym zastosowaniu zauważyłam że są zdrowsze i pięknie się błyszczą. Podsumowując bardzo dobry produkt. Za tak niską cenę polecam kupić ten olejek choćby dla samego wypróbowania! :)

Plusy:
* Wygodne opakowanie z pompką
* Delikatny i ładny zapach olejku argonowego
* Serum dobrze się wchłania
* Włosy są miękkie, gładkie i pełne lasku
* Zapewnia ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi
* Nie powoduje obciążenia włosów
* Nie sprawia problemu z rozczesywaniem
* Dobrze nawilża i pielęgnuje włosy
* Zapobiega puszeniu, włosy są zdyscyplinowane
* Wydajna, wystarczy niewielka ilość
* Bardzo niska cena w porównaniu do jakości
* Dostępność ( w aptekach, supermarketach)
* Regeneruje zniszczone końce
* Dobrze rozpuszcza kosmetyki wodoodporne na pędzlach :)

Minusy:
* Nie zauważyłam

mój ideał

Próbowałam z jedwabiem, potem na promocji trafiłam na ten olejek, uznałam, że jest spoko i przeszłam do testowania czegoś innego i wtedy uświadomiłam sobie, że właśnie ten z Marionu jest najlepszy. Nie wiem czy odstawienie go wywołało u mnie negatywny efekt czy po prostu on jest taki dobry. Póki co wracam do niego. Włosy są wygładzone, pełne blasku, pięknie pachną - ideał!

Fajny produkt

Produkt bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ działa- widać efekty.
Uzywam go ZAWSZE po wysuszeniu włosów lub po użyciu prostownicy.
Nadaje on włosom zdrowy blask. Eliminuje ten efekt sianka. Stosuje go tak na połowe długości, ale głowine na końce. Na reszcie włosów zawsze wycieram to co mi zostało na dłoniach. Produkt ma bardzo ładny zapach, który średnio utrzymuje się na włosach.
Włosy po nim nie mają efektu przetłuszczonych- nawet jak przesadze w jakimś miejscu z produktem to serum to wchłania sie.
Jest wydajny. Nie pamiętam dokładnie kiedy go zakupiłam, ale myśle,że jakoś w okresie lata. Włosy myję prawie codziennie i zawsze po wysuszeniu uzywam tego serum. Zostało mi go już niewiele,ale jak na takie uzytkowanie jestem zaskoczona. Uzywam około 2,5 pompki na całe włosy.
Zdecydowanie polecam :)

nie spodziewałam się :)

Zdecydowałam się na to serum po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Moje włosy nie są super wymagające, ale lubię je dopieszczać ;)

+ cena
+opakowanie
+ piękny, słodki zapach!
+nawilża
+ dociąża
+ włosy są błyszczące i wygładzone
+ bardzo wydajne, wystarczy pompka żeby posmarować końcówki

Bardzo fajne serum, na pewno do niego wrócę!

pomocny przy rozczesywaniu

Kupiłam bo mam słabość do mariona, kosztował kilka zł. Olejek jest bardzo wydajny i ma dobrą konsystencję. Co do działania - dzięki niemu łatwiej rozczesuję włosy, nie obciąża, ładnie pachnie. Raczej nie wzmacnia, przy długim i regularnym stosowaniu nie zauważyłam poprawy. Połysku i miękkości też brak, ale mimo wszystko jest pomocny nałożony na wilgotne włosy, które z trudem rozczesuję.