Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Cena już od 5,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Napisanych recenzji: 23

Może być :)

Często wracam do tego olejku. Największy plus, to wydajność. Wystarcza naprawdę na bardzo długo. Używam go po umyciu włosów i przed prostowaniem. Wtedy moje włosy nie puszą się tak bardzo, jak wtedy, gdy go nie użyję, Pewnie jeszcze nie raz go kupię, chociaż przyznam, że efekty mogłyby być bardziej widoczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248051].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Przeciętne silikonowe serum

Serum ma lekką konsystencję i nie obciąża moich włosów. Stosuję go na mokro i sucho w celu zabezpieczenia końcówek przed rozdwajaniem. Na sucho ładnie wygładza fryzurę, zapobiega puszeniu, podkreśla skręt. Jednak jest to przede wszystkim zasługa silikonów. Serum nie odżywia moich włosów, poprawia ich wygląd jedynie wizualnie. Mimo to nie jest złe. Włosy ładnie się po nim rozczesują, są wygładzone, a samo serum jest wydajne i tanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239291].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

na końcówki lub na mokro

Stosuję go głównie na wysuszone włosy na końcówki (1/2 - 1 pompka) lub na mokre włosy przed suszeniem (2-4 pompki). Mam wrażenie, że leciuteńko dociąża przesuszone pasma, nabłyszcza i wygładza. Jest szalenie wydajny i tani. Dostępność raczej mniejsze drogerie albo online. Kiedyś też widziałam go w Biedronce (ale to była jednorazowa akcja). Bardzo go lubię :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223993].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 48

Zachwycona nie jestem

Nie twierdzę, że zły produkt, że mi zaszkodził i lepiej unikać ale po prostu, nie uważam, żeby był dobry. Jest tani ale gorszy (według mnie) niż inne tego typu olejki.

+ duża pojemność za niską cenę
+ łatwość dozowania (opakowanie z pompką)

- mam wrażenie, że mogłabym nałożyć spożywczy olej rzepakowy zaczerpnięty z litrowego opakowania stojącego w kuchni i efekt byłby taki sam - stosuje dwa wyciśnięcia pompki na długie włosy i jedyne co, to natłuszcza czyli ułatwia rozczesywanie

Tani ale myślę, że lepiej nie kupić a dorzucić te pieniądze do lepszego kosmetyku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222408].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 134

I gdzie te 7 efektów?

Na szczęście kupiłam małe opakowanie tego olejku. Na moich włosach nie robi on nic poza ich obciążaniem tam, gdzie nie trzeba i wysuszaniem tam, gdzie się puszą. Totalna porażka. Z tych 7 efektów mogę potwierdzić jeden - ułatwia rozczesywanie.
Nakładałam ten olejek na wilgotne włosy, czasem na suche, ale efekt był taki, że już po kilku godzinach od mycia włosy były przetłuszczone i oklapnięte (a używałam max. 1 pompkę na włosy do ramion). Żadnego połysku, żadnego odżywienia, żadnej regeneracji.
Zapach taki sobie, jak wszystkich innych olejków tej firmy.
Z przykrością zauważam, że wszystkie olejki z Marion są bardzo podobne w działaniu, a raczej braku tego działania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205638].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Jest świetny !

Olejku zaczęłam używać po tym jak zrezygnowałam z jedwabiu,który wysuszył mi końcówki. Włosy po nim są nawilżone,błyszczące, ładnie się układają,nie puszą się.
Po dłuższym czasie stosowania,mam zdecydowanie mniej zniszczonych końcówek niż przed jego stosowaniem. W dodatku olejek ma piękny zapach,nie obciąża włosów. Używam po każdym myciu , jest bardzo wydajny .
Bardzo go lubię jako dodatek do pielęgnacji :)
Minusów nie zauważyłam .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205433].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Nie podoba mi się

Plusy:
- zapach,
- dostępność,
- wygodna pompka dozuje tyle produktu ile potrzeba,
- dość wydajny.

Minusy:
- nie poprawia wyglądu włosów,
- nic nie robi,
- moje włosy po nim są trochę obciążone i matowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198893].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 81

Polubiliśmy się. :)

Kiedyś nie lubiłam tego olejku, wydawało mi się, że nie robi nic, a te obietnice siedmiu efektów to jedynie silikonowa bajeczka dla naiwnych. Jednak ten preparat tak cudownie pachnie(karmelowo-ciasteczkowo, od razu mi się kojarzy ze Świętami i zimą), że uparcie kupowałam małe buteleczki i stosowałam je na włosy. Z czasem nauczyłam się czego oczekiwać od tego typu kosmetyku, zaczęłam doceniać tą kurację i dzisiaj naprawdę się lubimy.
Ja tego typu sera i olejki aplikuję na końcówki wilgotnych włosów celem ich zabezpieczenia przed rozdwajaniem i niszczeniem. I w tej roli kuracja z olejkiem arganowym się sprawdza-końcówki są zdrowe, nierozdwojone, a do tego wygładzone i ujarzmione, nie puszą się i są miękkie. Ta kuracja to silikonowa bomba z małym dodatkiem olejku, która ma za zadanie poprawić stan włosa WIZUALNIE, wygładzić i upiększyć, a nie zregenerować i naprawić, preparat nie nawilży włosów, nie wzmocni ich i nie naprawi zniszczonej struktury. Ale za to ochroni przed zniszczeniami mechanicznymi i temperaturą(zdarza mi się czasem suszyć włosy i przed sięgnięciem po suszarkę stosuję tą kurację celem oblepienia włosów zabezpieczającym silikonem), nabłyszcza, zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów, ujarzmia je i zmiękcza. Ja nakładam 1-2 krople na same końcówki(lub 2-3 na długość) i preparat mi nie obciąża włosów, ale ogólnie to łatwo jest z nim przesadzić i uzyskać efekt smętnych strączków.
Pompka dobrze dozuje produkt, nie wylewa się go za dużo.
Podoba mi się to, że kosmetyk jest dostępny w dwóch wersjach pojemności-małe buteleczki są świetne na wypróbowanie, zaś te większe są w sam raz gdy z kosmetykiem się polubimy. ;) Obie pojemności starczają na długo, małe buteleczki na co najmniej 3 miesiące, a teraz mam dużą i nie wiem kiedy ją zużyję, a stosuję codziennie i mam długie włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185403].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

cudo za grosze

Olejek kupiłam w ciemno, ale nie żałuję. :) Spełnia obietnice producenta. Włosy rozczesują się bez problemu, olejek nie zostawia plam na ubraniach (aplikowany na włosy), jest wydajny. Prędko go nie zużyję! :) Warto go przetestować.

Plusy:
*wygładzenie,
*zapach,
*opakowanie- dzięki pompce można wziąć odpowiednią ilość,
*cena- poniżej 10zł
*dostępność- ja napotkałam go w Biedronce :)

Minusy:
Nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178838].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Zachwycona!

Dopiero go wypróbowałam, ale zostanie ze mną na długo.
Opakowanie małe i w torebce zawsze znajdę dla niego miejsce. Stosuje na mokre i suche włosy, aby poprawić ich skręt. Fajnie dociąża i odżywia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159031].usefull || 0 }}% pomocna.