Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Cena już od 5,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Warta polecenia

Produkt kupiłam z czystej ciekawości z lekkim przymrużeniem oka do jakich obietnic przekonuje nas producent. Miło było spotkać się z pozytywnym zaskoczeniem. :) Olejek szybko poradził sobie z puszeniem włosów . Po nałożeniu go na włosy, stają się jedwabiście miękkie i wygładzone, końcówki zregenerowane i nawilżone. Olejek stosowałam po umyciu, nie zauważyłam żeby szybciej przetłuszczał włosy. Po dłuższym zastosowaniu zauważyłam że są zdrowsze i pięknie się błyszczą. Podsumowując bardzo dobry produkt. Za tak niską cenę polecam kupić ten olejek choćby dla samego wypróbowania! :)

Plusy:
* Wygodne opakowanie z pompką
* Delikatny i ładny zapach olejku argonowego
* Serum dobrze się wchłania
* Włosy są miękkie, gładkie i pełne lasku
* Zapewnia ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi
* Nie powoduje obciążenia włosów
* Nie sprawia problemu z rozczesywaniem
* Dobrze nawilża i pielęgnuje włosy
* Zapobiega puszeniu, włosy są zdyscyplinowane
* Wydajna, wystarczy niewielka ilość
* Bardzo niska cena w porównaniu do jakości
* Dostępność ( w aptekach, supermarketach)
* Regeneruje zniszczone końce
* Dobrze rozpuszcza kosmetyki wodoodporne na pędzlach :)

Minusy:
* Nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446901].usefull || 0 }}% pomocna.

mój ideał

Próbowałam z jedwabiem, potem na promocji trafiłam na ten olejek, uznałam, że jest spoko i przeszłam do testowania czegoś innego i wtedy uświadomiłam sobie, że właśnie ten z Marionu jest najlepszy. Nie wiem czy odstawienie go wywołało u mnie negatywny efekt czy po prostu on jest taki dobry. Póki co wracam do niego. Włosy są wygładzone, pełne blasku, pięknie pachną - ideał!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442716].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt

Produkt bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ działa- widać efekty.
Uzywam go ZAWSZE po wysuszeniu włosów lub po użyciu prostownicy.
Nadaje on włosom zdrowy blask. Eliminuje ten efekt sianka. Stosuje go tak na połowe długości, ale głowine na końce. Na reszcie włosów zawsze wycieram to co mi zostało na dłoniach. Produkt ma bardzo ładny zapach, który średnio utrzymuje się na włosach.
Włosy po nim nie mają efektu przetłuszczonych- nawet jak przesadze w jakimś miejscu z produktem to serum to wchłania sie.
Jest wydajny. Nie pamiętam dokładnie kiedy go zakupiłam, ale myśle,że jakoś w okresie lata. Włosy myję prawie codziennie i zawsze po wysuszeniu uzywam tego serum. Zostało mi go już niewiele,ale jak na takie uzytkowanie jestem zaskoczona. Uzywam około 2,5 pompki na całe włosy.
Zdecydowanie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410056].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

nie spodziewałam się :)

Zdecydowałam się na to serum po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Moje włosy nie są super wymagające, ale lubię je dopieszczać ;)

+ cena
+opakowanie
+ piękny, słodki zapach!
+nawilża
+ dociąża
+ włosy są błyszczące i wygładzone
+ bardzo wydajne, wystarczy pompka żeby posmarować końcówki

Bardzo fajne serum, na pewno do niego wrócę!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375911].usefull || 0 }}% pomocna.

pomocny przy rozczesywaniu

Kupiłam bo mam słabość do mariona, kosztował kilka zł. Olejek jest bardzo wydajny i ma dobrą konsystencję. Co do działania - dzięki niemu łatwiej rozczesuję włosy, nie obciąża, ładnie pachnie. Raczej nie wzmacnia, przy długim i regularnym stosowaniu nie zauważyłam poprawy. Połysku i miękkości też brak, ale mimo wszystko jest pomocny nałożony na wilgotne włosy, które z trudem rozczesuję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358731].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Moje włosy: cienkie, ale gęste. Sięgają mi za łopatki. Przetłuszczające się u nasady, od połowy suche. Uwielbiają się puszyć.

Plusy:
+ Cena, kupiłam ten produkt za kilka złotych.
+ Zapach, jest cudowny!
+ Dobre nawilżenie, wygładzenie i nabłyszczenie włosów.
+ Olejek ich nie obciążał, nawet jeśli nakładałam większą dawkę niż zaleca producent (co po kilku pierwszych użyciach robiłam nagminnie).

Minusy:
- Niestety, nie zapobiega puszeniu się włosów. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest takie hop siup, ale np. olejek L'Oreal jest dla mnie po prostu geniuszem w tej dziedzinie. Dlatego używałam olejku w te dni, kiedy wiedziałam, że nie ma padać. Wówczas moje włosy wyglądały świetnie.
- Opakowanie. Nie przyjazne podróżom, kiedy leżało lub było do góry nogami zaczęło mi nieco przeciekać przy nakrętce z pompką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358661].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość dobry

Potrzebowałam natychmiastowej pomocy na zniszczone końcówki.Zachęcona opinią na jednym z blogów postanowiłam spróbować.Nie spełnił jednak do końca moich oczekiwań.Jest mało wydajny.Oprócz tego,że przecudownie pachnie i rewelacyjnie można rozczesać po nim włosy nie zauważyłam niczego konkretnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354546].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie.

Na skutek wieloletniego farbowania zniszczyłam sobie włosy. Olejki, choćby i te na bazie silikonów, to u mnie podstawa. Gdyby nie one, przypominałabym stracha na wróble.

Plusy:
+ tani
+ wygładza i dyscyplinuje włosy
+ ładnie, słodko, pachnie
+ wygodne opakowanie z pompką

Minusy:
- skleja włosy
- jest bardzo niewydajny
- wysusza włosy bardziej niż inne olejki tego typu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338536].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Nie sądzę, żeby produkt poprawil stan włosów. Świetnie za to nadaje się do zabezpieczania końcówek. Mieszam go w kropelką 100% olejku i wpasowuje w końcówki. Są wtedy dociążone i ochronionem przed uszkodzeniami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337926].usefull || 0 }}% pomocna.

Spoko, ale nie powala na kolana

Moje włosy są kręcone, przesuszone, łamiące się, potrzebujące nawilżenia.
Ten olejek jest wydajny, niedrogi i ładnie pachnie.
Delikatnie wygładza włosy, końcówki nie są takie rozczapierzone, pomaga trochę rozczesać włosy. Ale to by było na tyle. Na pewno nie wpłynie jakoś mocniej na włosy taki jak moje, nie nawilży ich, nie odżywi, nie zapewni dogłębniejszego działania.
Wypróbować można.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328616].usefull || 0 }}% pomocna.