Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego,, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Serum jak serum

Myląca nazwa produktu. Produkt to zwyczajne serum, co widać po składzie - są silikony jako główne składniki i olejek. Dobrze zabezpiecza końcówki przed urazami mechanicznymi.
Na pewno:
- nie nawilża - po prostu natłuszcza, oblepia, zabezpiecza, ma emolienty
- nie regeneruje - to niemożliwe, po prostu.

Nie dla mnie

Wiadomo jak jest z takimi olejkami, które mają silikony w składzie - po dłuższym czasie efekt wow, robi się przesusz (póki co wygrywa tu biovax). Tak też było i w przypadku tej "kuracji". Efekt w początkowej fazie stosowania nie był też zbyt powalający - ot nabłyszczone, jak się przesadzi to posklejane strąki, powiedzmy, że nawet szybciej rozczesane, ale to po prostu strata czasu i pieniędzy.
Prościej kupić olejek arganowy.

Oddałam go koleżance

Kupiłam, chwilkę poużywałam i wysłałam go w świat. Potwierdziłam tylko sobie teorię, że moje falowane włosy raczej nie przepadają za takimi silikonowymi kosmetykami. Aczkolwiek bardzo go lubiłam używać do prostowania włosów, ale że nie robię tego często, a nie chciałam żeby stał i się przeterminował, to oddałam go koleżance, której włosy lubią takie cuda. Miałam wrażenie że u mnie wzmagał puszenie się włosów.

Studio fryzur kucyk Beyonce

zaskoczył mnie

Kupując ten produkt wcale się nie spodziewałam, że będzie miał tak rewelacyjne działanie. Zakochałam się w nim już po pierwszym użyciu. Nawilża włosy, sprawia, że są gładkie, lśniące i ładnie się układają. Na dodatek przepięknie pachnie i zapach ten długo się utrzymuje. A to wszystko za śmieszną cenę około 5 zł! Kosmetyk jest bardzo wydajny. Nie obciąża włosów, ani ich nie skleja. Nie mam mu zupełnie nic do zarzucenia. Z czystym sercem polecam wypróbować ;)

Cudo

Używam tego produktu po myciu i wysuszeniu włosów zamiennie z jedwabiem. Nadaje włosom przepiękny blask. Są one niezwykle miękkie w dotyku. Produkt ma przyjemny zapach. Włosy się po nim szybko rozczesują i mniej plączą w ciągu dnia. Ujarzmia każdy puch. Stosowany na końcówki ogranicza ich rozdwajanie. Świetnie się również sprawdza jak produkt termoochronny. Moje wysokoporowate, kręcone włosy go pokochały.

Cudeńko

Firma Marion nie jest mi obca i uwielbiam ich kosmetyki do włosów.
Kuracje kupiłam w drogerii Laboo za niewielkie pieniądze.
Zapłaciłam coś ok.6 zł za 30 ml.
I efekt bardzo mnie zaskoczył :)
Kuracja z olejkiem arganowym jest niesamowicie wydajna pomimo swojej pojemności.
Mam włosy grube,gęste,długie i wystarczą mi 2 pompki na pokrycie ich w całości.
Kosmetyk posiada całkiem przyjemny i lekko orientalny aromat.
Solidnie nawilża moje włosy i sprawia,że stają się gładkie oraz miękkie.
I również dzięki temu produktowi znikną mój problem z rozczesaniem włosów.
Kuracja bardzo ułatwia rozczesywanie,a jednocześnie nie skleja ich,a także nie obciąża
Włosy są po niej lśniące i wyglądają na zdrowsze.
Jak dla mnie ten kosmetyk jest bombowy i polecam go wypróbować :)

Świetny produkt w niskiej cenie

Zdecydowanie najlepszy z najniższej półki cenowej. Pięknie pachnie. Działa świetnie- włosy po nim są gładkie, błyszczące, miękkie i sypkie. Dobrze działa na zniszczone końcówki. Ma ładne opakowanie, ładnie wygląda na półce w łazience. 7 zł za 50 ml tak dobrego olejku to śmieszna cena. Jedyne do czego mogę się przyczepić to pompka, która się zacina i wylewa zbyt dużo jak na moje rzadkie włosy, jednak nie jest to dla mnie duża wada.

Moje włosy go lubią

Dzięki niemu moje włosy są miękkie, gładkie i błyszczące. Trzeba jednak bardzo uważać, bo łatwo z nim przesadzić. Jeśli chodzi o dostępność to zawsze jest w pobliskiej Naturze.

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Wystarczy niewielka ilość, zeby zadowolić moje włosy sięgające za łopatki. Za te cene myśle ze nie da znaleźć się nic lepszego. Szczególnie polecam użyć na suche/wysuszone włosy. Fajnie je wygładza, zapobiega puszeniu i nabłyszcza. Ponadto cudownie pachnie, zapach utrzymuje sie długo. Nie drażni i jest przyjemny.

jestem na tak

Produkt naprawdę dobry w niskiej cenie.Poprawa stanu włosów jest bardzo szybka.Nie obciąża włosów,ładnie pachnie.Włosy są po użyciu jedwabiście miękkie.

Nie do zadań specjalnych ale niezły

Olejek jest mieszanką o calkiem miłym działaniu. Nie sprawi cudów ale dobrze zabezpiecza końcówki, a użyty na długość w małej ilości wygładza i "zmiękcza" włosy. Mam długie, kręcone włosy wysokoporowate i dla mnie był bardzo ok w małej ilości. Skład ma nienajgordzy i przystępną cenę.

Cudowny spray, za małe pieniążki.

Świetny produkt. Zawsze używałam go przed rozczesaniem włosów i na wilgotne końcówki, wcierając go w nie. Włosy się nie puszą, nie elektryzują, fajnie się rozczesują. Co do końcówek to faktycznie, zauważyłam minimalną ich poprawę przy dłuższym stosowaniu tej mgiełki. Ogólnie jestem trochę stuknięta na punkcie spray'ów do włosów i dużo ich testuję, ale zawsze wracam do Mariona :)