Colour, Quick Pen Modern Lipgloss (Błyszczyk Futurysta)

Colour, Quick Pen Modern Lipgloss (Błyszczyk Futurysta)

Pojemność 2,5 ml

Połyskliwy, transparentny błyszczyk w nowatorskiej formie obrotowego flamastra. Dzięki witaminom A i E oraz olejkowi jojoby dodatkowo nawilża i wygładza usta. Należy przekręcić oprawkę kilkakrotnie, aż na gąbeczce pojawi się błyszczyk. Taki sposób aplikacji pozwala na odpowiednie dozowanie koloru.
Dostępny w 6 odcieniach: Bronze Sugar, Baby's Blush, Sleek Plum, Mocha Latte, Violet Crystal, Racy Ruby.

Cena: 37,90 zł / 2,5 ml

Super :)

Niesamowity błyszczyk :) Cudowny sposób aplikacji, dobrze się rozprowadza, ma śliczny zapach, smaku raczej brak. Nie wysusza ust, lekko je nawilża. Daje bardzo ładny efekt. Ja mam kolor rose i żałuję, że nie kupiłam więcej opakowań. Jest super - bardzo mi odpowiada. Jeśli tylko bedzie jeszcze w ofercie avonu, to na pewno kupię i to na zapas :)
polecam

Używam tego produktu od:

całkiem całkiem

Mam taki błyszczyk w granatowym opakowaniu, który kupiłam na wyprzedaży w avonie. Kolor lilac - chłodny przezroczysty róż. Bardzo podoba mi się forma aplikacji, nie sposób przedawkowac ilości błyszczyka. Ma wysokie właściwości pielegnacyjne - natłuszcza i nawilża skórę warg. Zapachu i smaku prawie nie ma. Opakowanie średnio ładne - troche biednie wygląda, szczególnie ta pół przezroczysta część.
Pewnie nie uda mi się już kupic innego koloru, ale ten zuzyję z przyjemnością.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

średni

Mam ten błyszczyk jeszcze,tyle ze granatowe opakowanie,odcień nude.Kolor ciepły jasny róż.Półprzejrzysty,cudowny zapach,bardzo wygodna aplikacja.Stosowałam go w zimie na mrozy,nie wysuszał ust.Jednak za tą cenę można kupić coś fajniejszego.

Używam tego produktu od:roku

Avon Mark - relacja

Zależy który :)

Mam 3 blyszczyki z tej serii: baby's blush, fioletowy ( nie pamietam nazwy bo dałam go koleżance ) i bezbarwny ze zlotym brokatem. Ostatni nie ma takiego brzydkiego zapachu jak kolorowe- zapach lekko owocowy, jest duzo lepszy niż kolorowe, nie lepi się i jest trwalszy. Podoba mi się. Najwiekszą porazką jest kolor fioletowy...nie dość ze brzydko pachnie to jeszcze ma mocno kryjący ciemny matowy kolor. Baby's blush czyli bezowy byłby całkiem fajny gdyby nie brzydki zapach bleee. Podoba mi się opakowanie, ułatawia znacznie nakładanie blyszczyka bez dodatkowych poprawek. Gdyby tylko ten zapach był inny:( ale daje 3 gwiazdki z powodu bezbarwnego z brokatem, który odstępuje znacznie od reszty.

można spróbować;)

Spodobała mi się idea tego błyszczyka, nie trzeba stykać się z zawartością fiolki, uważać by mazidełko nie wypłynęło etc. Opakowanie przypomina flamaster, jest wygodne, umożliwiające w sposób łatwy i dyskretny umalowanie ust. Wreszcie dobrałam odpowiedni odcień w kolorze neutralnego beżu(Baby's Blush), który idealnie harmonizuje z zimowym typem urody. Przyjemnie połyskuje, igra ze światłem optycznie wypełniając wargi. A teraz minusy. Niestety(i jak to bywa z mazidełkami Avonu), nie radzi sobie w kwestii nawilżania; początkowe natłuszczenie szybko ustępuje uczuciu suchości i niemiłemu dyskomfortowi-sugerowałabym potraktować usta sztyftem pielęgnacyjnym( zdecydowanie odradzam stosowanie błyszczyka na spierzchniete usta). Zaznaczam, iż mam potworny katar i zatkany nos(oddycham przez usta), być może w normalnych warunkach nie odczułabym aż takiej suchości. Moja Mama jest nim oczarowana i twierdzi, że "czepiam się":);) Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.