Normaderm, Żel do mycia twarzy

Normaderm, Żel do mycia twarzy

Ten żel ma swoje dobre i złe strony. Bardzo dobrze oczyszcza i sprawia, że skora jest gładziutka, ale z drugiej strony bardzo wysusza. Sprawia, że skóry jest jakby "za mało". Po jego użyciu cera potrzebuje dużej dawki kremu.

może być

żel niewątpliwie reguluje wydzielanie sebum, zmniejsza widoczność porów skórnych w stopniu dosyć zadowalającym, bardzo wysusza moją buzie, po umyciu nimi mam nieprzyjemne uczucie ściągania. napewno nie mozna mu nic zarzucic w kwesti oczyszczania :)

Mnie służył.

Używałam kilka lat temu, jak miałam trądzik młodzieńczy w pełnym rozkwicie ;)
- dokładnie myje
- oczyszcza pory
- reguluje wydzielanie sebum
- mnie nie wysusza
- lekko zmniejsza intensywność wyprysków, jednak nietrwale
- ładnie pachnie
- bardzo wydajny
- adekwatnie: drogi; gdyby kosztował mniej - byłyby 4*

Używam tego produktu od: kilku lat

jak dla mnie ok

No cóż może faktycznie troszke sciaga ale bez przesady ze wysusza na wiór, wystarczy odrazu dobry kremik i po sprawie.Po dłuższym stosowaniu można byc pewnym ze zadne hity nie wyskocza na twarzy z nienacka bo faktycznie oczyszcza i widocznie zweza pory.Tak przynajmniej w moim przypadku.No i jest strrrrrasznie wydajny

Używam tego produktu od:dłuzszy czas

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

wysusza na wiór ...

Aby go zużyć, męczyłam się baaardzo długo ... A więc możn powiedzieć , że jest wydajny na maxa - niestety ... ;) Niestety wysusza na wiór... Ściąga niemiłosiernie. NIe pachnie też najprzyjemniej. Co do jego zapobieganiu pryszczom nie mogę się wypowiedzieć ponieważ takowych nie posiadam, ale oczyszcza całkiem nieżle, niestety z makijażem wodoodpornym sobie nie radzi ...

bardzo dobry

bardzo go lubie jest bardzo wydajny fakt ze troche wysusza skore ale lubie go...jest godny polecenia moj chlopak tez go uzywa
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Recenzja: ...

nie dla mnie....

Straszny wysuszacz i podrażniacz:( Za taka cenę naprawdę nie polecma. Cera ściągnięta i czerwona....Na początku było OK, ale potem to koszmarek... Nie wytrzymałam do końca, Nigdy więcej... A 2 gwiazdki to tak na otarcie łez - za miły zapach.

Nic specjalnego na **

Miałam wiele próbek i mini buteleczkę tego żelu.Kiedyś był jednak lepszy.Wysusza mi buźkę,a nie o to tutaj chodziło...Ładny zapach i tyle. Po tym żelu albo świecił mi się nos,albo łuszczyła skóra.Żadna rewelacja,reczej nie polecam,gdyż za bardzo wysusza.

zadna rewelacja

Zel okropnie wysusza skore. Powoduje nadmierne jej napiecie. Skora mnie piekla i przez kilka chwil mialam okropnie czerwona. Jestem baaardzo niezadowolona. Jedynie zapach byl mily

nic szczególnego

Żel ma interesujący, przypominający nieco męskie perfumy zapach. Kiepsko się pieni, nieźle oczyszcza skórę. Nie zauważyłam zmniejszenia ilości 'nieproszonych gości' na mojej twarzy podczas używania tego produktu. Cena wygórowana jak na takie efekty (a raczej ich brak).

A ja go bardzo lubię

Używam go już bardzo długo, jest niezwykle wydajny. Mnie on buzi nie wysusza, lekko tylko ściąga (aż przyjemnie wklepać kremik:)). Wygładza za to bardzo miło, zapobiega powstawaniu niespodzianek i jeszcze ładnie pachnie.
Jak dla mnie to zresztą cała seria jest OK.

wysusza:(

żel wysusza buzie:(jestem zawiedziona,bo jest to firma Vichy i nie powinno być mowy o wysuszeniu .po uzyciu skora jest sciągnieta,towarzyszy temu uczucie sciągnięcia i podrażnienia;(jednak zel faktycznie zapobiega pryszczom.mily zapach;do tego żel jest bardzo wydajny.

raczej dziękuje

Wysuszał i bardzo podrażniał moją przetłuszczającą się naczynkową buźkę, Używałam go jakiś czas temu i drugi raz go nie kupię. Oczyszczał dobrze.