Elseve Nutri - Gloss Cristal, Szampon upiększający do włosów pozbawionych blasku

Szampon upiększający Elseve Nutri - Gloss Cristal do włosów długich, pozbawionych blasku, normalnych lub cienkich. Sekret lekkości i kryształowego blasku.
Linia Nutri - Gloss Cristal, dzięki wzbogaconej perłą i mikrokryształami formule, przywraca włosom i aksamitną miękkość i zdrowy połysk na całej długości. Włosy zyskują niesamowitą lekkość i kryształowy blask.

Najlepszy szampon loreala

Moim zdaniem to najlepszy ze wszystkich szamponów loreala, a testowałam chyba wszystkie. Swietnie unosi włosy u nasady, ma dosc lekka formule. Nabłyszcza włosy i wygładza, jednak blask jest w normie. Na opakowaniu jest wyraźnie napisane, ze głównym zadaniem szamponu jest wlasnie nablyszczanie wlosow. Mimo wszystko oceniam go pozytywnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493861].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej nie kupię go ponownie

Ciężko jest mi ocenić ten szampon . Polecam go i też nie. Nie zrobił nic konkretnego z moimi włosami . Plusem jest to ,że ładnie myje włosy , zostawia je miękkie i gładkie , ale przy częstszym stosowaniu przetłuszczał mi je, dlatego używałam go zamiennie z innymi . Raczej nie kupię go ponownie .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407631].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Jest to jeden z gorszych szamponów jakie miałam. Nie dość, że strasznie plątał mi włosy, były szorstkie i nieprzyjemne w dotyku to zaraz po umyciu i wysuszeniu wyglądały tak jakbym w ogóle ich nie umyła... Były takie tępę i tłuste u nasady. Musiałam myć je jeszcze raz innym szamponem. Robiłam do niego kilka podejść i za każdym razem to samo. Taki efekt na włosach jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361471].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Bardzo fajny szampon do matowych włosów

Zalety:
- szampon ma bezbarwną konsystencję, dobrze się pieni, jest gęsty i wydajny
- bardzo dobrze się pieni
- sprawia że włosy są wygładzone, odbijają światło, wyglądają o wiele zdrowiej niż stosując tradycyjny szampon
- odżywcze działanie
- duże opakowanie
- ładna szata graficzna
- ma jedwabisty zapach
- sprawia że włosy są miękkie w dotyku

Wady:
- sprawia że włosy szybciej się przetłuszczają u nasady

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355061].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Wg producenta szampon jest do włosów pozbawionych blasku. Jak dla mnie włosy pozbawione blasku są zazwyczaj suche i zniszczone i oczekiwałam, że ten szampon poradzi sobie z takimi włosami. Ale tak się nie stało. Plątał mi włosy, zostawiał je suche, sfilcowane i tępe. Efektu nablyszczenia nie zauważyłam.

Jest też dość mocno płynny i mało wydajny. Na plusy ładne opakowanie i ładny zapach, który zostaje na włosach,

Myślę, że może się sprawdzić na włosach normalnych i grubych. Na moich cienkich i suchych wypadł słabo.

Plusy:
+piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
+dostępność
+cena
+ładne opakowanie

Minusy:
- plącze włosy
-zostawia siano na głowie, włosy są suche, tępe, sfilcowane
- mało wydajny
-nie nabłyszcza

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265931].usefull || 0 }}% pomocna.

Najdziwniejszy spośród tych, które miałam

Miałam go kilka lat temu. Włosy po umyciu niesamowicie błyszczały. I to właściwie jego jedyna zaleta. Oprócz tego powodował okropne swędzenie skóry i łupież. Podrażnił skórę głowy tak, że przez następne kilka szamponów nie mogłam pozbyć się łupieżu. Pewne jest to, że już więcej nie zagości w mojej łazience.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225948].usefull || 0 }}% pomocna.

siano na głowie

Plusy:
- piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
- dobrze się pieni

Minusy:
- plącze włosy
- bez odżywki powstaje siano na głowie, włosy są suche, postrzępione (hm...a może producent określił to jako puszystość?)
- ściąga skórę na głowie co może powodować uczucie swędzenia
- niewydajny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162271].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Kupiłam ten szampon przypadkowo na promocji i to był strzał w dziesiątkę! :)
Plusy:
+śliczny zapach
+dobrze się pieni
+włosy po nim są błyszczące
+puszyste
+dobrze nawilża
+ułatwia rozczesywanie

Minusy:
-brak :)

Jak dla mnie idealny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155466].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam szampony Elseve

plusy:
+ świetnie pachnie
+ idealna konsystencja
+ świetnie się pieni
+ nadaje lekkość

minusy:
- wysusza
- plącze

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
- słaba dostępność
+ wysoka wydajność
+ wygodne opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144901].usefull || 0 }}% pomocna.

Naleśnik na głowie.

Od pewnego czasu na mojej półce gościły szampony marek Nivea i Garnier więc dla odmiany postanowiłam wypróbować L\\\'Oreal. Kupiłam w promocji dwie duże butle. Jedną z nich był ten szampon, drugą wersja zwiększająca objętość. O ile drugi produkt przypadł mi do gustu to ten okazał się beznadziejny.

CENA I OPAKOWANIE:
Szampon często jest w promocji (jak nie w jednej drogerii to w drugiej). Za butlę 400 ml zapłaciłam ok. 10 zł.
Opakowanie ładne, przezroczyste, widać ile zostało szamponu. Zamknięcie płaskie, butelkę można postawić "na głowie".

ZAPACH:
Dla mnie nieokreślony, ale ani nie przeszkadzał ani nie zachwycił.

CO OBIECUJE PRODUCENT?
Miękkie w dotyku włosy, lekkość, połysk.

DZIAŁANIE:
Szampon nie podrażnił skóry głowy, dobrze się pienił, jest wydajny. Nie wzmaga przetłuszczania się włosów. Jednak wszystko to nie ma znaczenia, bo po jego użyciu moje włosy są jak NALEŚNIK. Nie mam nic do naleśników, ale lubię je jedynie na talerzu. Mam włosy cienkie, ale gęste, z tendencją do puszenia się, długie. Po użyciu tego produktu są kompletnie bez życia. Dodatkowo elektryzują się, a to zdarza się niesamowicie rzadko. Dałam szansę temu szamponowi, ale za każdym razem efekt był taki sam i musiałam spiąć włosy, bo w rozpuszczonych wyglądałam jak topielica. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna butla 400 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138136].usefull || 0 }}% pomocna.