L'Oreal Paris, Elseve Nutri - Gloss Cristal, Szampon upiększający do włosów pozbawionych blasku

Szampon upiększający Elseve Nutri - Gloss Cristal do włosów długich, pozbawionych blasku, normalnych lub cienkich. Sekret lekkości i kryształowego blasku.
Linia Nutri - Gloss Cristal, dzięki wzbogaconej perłą i mikrokryształami formule, przywraca włosom i aksamitną miękkość i zdrowy połysk na całej długości. Włosy zyskują niesamowitą lekkość i kryształowy blask.

Blask w oczach

Blask w oczach i tylko w oczach. No jak tu się nie skusić na tak piękne opakowanie i ten brokacik w szamponie . Jak to było " nie oceniaj książki po okładce ".
Pierwsze użycie szamponu wspominam bardzo mile- włosy ujarzmione , błyszczące i pachnące. Zaś za n-tym razem koszmar. Jak chciałam wypłukać dobrze włosy to były ciężkie i jakieś tępe w dotyku . Sięgałam przy tym samym myciu po inne szampony i nic z tego. Włosy były ulizane .

Dobry

Lubię ten szampon,ale w duecie z odzywka badz maska.Ma przepiekny zapach,widocznie nablyszcza wlosy i pozostawia je miekkie.Wlosy myje codziennie wiec nie zwracam uwagi na obciazenie czy szybsze przetluszczanie.

Nie działa

Mam delikatnie kręcone włosy, i jedyne co ten szampon zrobił, to spuszył je i wysuszył. Poza tym szampon dobrze się pienił i trochę chemicznie pachniał. Ten szampon po prostu nie działa zgodnie z opisem. U mnie wywoływał łupież i swędzenie.

Grzywka na jeden wieczór

Fajny

Znam ten szampon już od dawna i bardzo go lubię. Nadaje moim włosom odświeżenie . włosy po nim są lśniące i nadaje im delikatnej objętości . Uzywalam na zmiane tego szamponu i innych z tej firmy . Bardzo lubię szampony elseve . Na moich włosach sprawdzają się bardzo fajnie . Nie są drogie. Można wybrac szampon odpowiedni do swoich włosów . Są wydajne i mają ładne opakowania

+ cena
+ łatwo dostepne
+ włosy są lśniące i pełne blasku
+ opakowanie
+wydajny
+ łądny zapach

Najlepszy szampon loreala

Moim zdaniem to najlepszy ze wszystkich szamponów loreala, a testowałam chyba wszystkie. Swietnie unosi włosy u nasady, ma dosc lekka formule. Nabłyszcza włosy i wygładza, jednak blask jest w normie. Na opakowaniu jest wyraźnie napisane, ze głównym zadaniem szamponu jest wlasnie nablyszczanie wlosow. Mimo wszystko oceniam go pozytywnie.

Raczej nie kupię go ponownie

Ciężko jest mi ocenić ten szampon . Polecam go i też nie. Nie zrobił nic konkretnego z moimi włosami . Plusem jest to ,że ładnie myje włosy , zostawia je miękkie i gładkie , ale przy częstszym stosowaniu przetłuszczał mi je, dlatego używałam go zamiennie z innymi . Raczej nie kupię go ponownie .

Nie dla mnie

Jest to jeden z gorszych szamponów jakie miałam. Nie dość, że strasznie plątał mi włosy, były szorstkie i nieprzyjemne w dotyku to zaraz po umyciu i wysuszeniu wyglądały tak jakbym w ogóle ich nie umyła... Były takie tępę i tłuste u nasady. Musiałam myć je jeszcze raz innym szamponem. Robiłam do niego kilka podejść i za każdym razem to samo. Taki efekt na włosach jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Bardzo fajny szampon do matowych włosów

Zalety:
- szampon ma bezbarwną konsystencję, dobrze się pieni, jest gęsty i wydajny
- bardzo dobrze się pieni
- sprawia że włosy są wygładzone, odbijają światło, wyglądają o wiele zdrowiej niż stosując tradycyjny szampon
- odżywcze działanie
- duże opakowanie
- ładna szata graficzna
- ma jedwabisty zapach
- sprawia że włosy są miękkie w dotyku

Wady:
- sprawia że włosy szybciej się przetłuszczają u nasady

Nie dla mnie

Wg producenta szampon jest do włosów pozbawionych blasku. Jak dla mnie włosy pozbawione blasku są zazwyczaj suche i zniszczone i oczekiwałam, że ten szampon poradzi sobie z takimi włosami. Ale tak się nie stało. Plątał mi włosy, zostawiał je suche, sfilcowane i tępe. Efektu nablyszczenia nie zauważyłam.

Jest też dość mocno płynny i mało wydajny. Na plusy ładne opakowanie i ładny zapach, który zostaje na włosach,

Myślę, że może się sprawdzić na włosach normalnych i grubych. Na moich cienkich i suchych wypadł słabo.

Plusy:
+piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
+dostępność
+cena
+ładne opakowanie

Minusy:
- plącze włosy
-zostawia siano na głowie, włosy są suche, tępe, sfilcowane
- mało wydajny
-nie nabłyszcza

Najdziwniejszy spośród tych, które miałam

Miałam go kilka lat temu. Włosy po umyciu niesamowicie błyszczały. I to właściwie jego jedyna zaleta. Oprócz tego powodował okropne swędzenie skóry i łupież. Podrażnił skórę głowy tak, że przez następne kilka szamponów nie mogłam pozbyć się łupieżu. Pewne jest to, że już więcej nie zagości w mojej łazience.

siano na głowie

Plusy:
- piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
- dobrze się pieni

Minusy:
- plącze włosy
- bez odżywki powstaje siano na głowie, włosy są suche, postrzępione (hm...a może producent określił to jako puszystość?)
- ściąga skórę na głowie co może powodować uczucie swędzenia
- niewydajny

Ulubiony

Kupiłam ten szampon przypadkowo na promocji i to był strzał w dziesiątkę! :)
Plusy:
+śliczny zapach
+dobrze się pieni
+włosy po nim są błyszczące
+puszyste
+dobrze nawilża
+ułatwia rozczesywanie

Minusy:
-brak :)

Jak dla mnie idealny.