Colour, Bubblicious Lipgloss (Owocowy balsam do ust Bąbelek)

Colour, Bubblicious Lipgloss (Owocowy balsam do ust Bąbelek)

Nakładany opuszkiem palca, lekki i przejrzysty balsam do ust w zwariowanym, kulistym pudełeczku. Po prostu sama przyjemność: rozkoszne, owocowe zapachy i zabawne opakowanie idą w parze z właściwościami pielęgnacyjnymi błyszczyku.
Dostępny w 4 smakach i odcieniach: jagodowym, wiśniowym i winigronowym.

Cena: 21,9zł / 5g

Najlepsze w nim jest opakowanie

Zauroczona "bąbelkiem" zakupiłam wiśniową wersję.
Pudełeczko przeurocze- jak bańka mydlana, nic tylko się zakochać.
Jednak przez to opakowanie używanie błyszczyku było niehigieniczne. Sama konsystencja była gęsta, dość tłusta. Błyszczyk dobrze nawilżał, ale miał strasznie landrynkowy smak. Trochę za bardzo słodko-chemiczny

Używam tego produktu od: już nie używam

Aj aj,trup ;)

Miałam wersję jagodową spory kawał czasu temu,szybko po zakupie pozbyłam się go.Jeżeli chodzi o wlaściwości pielęgnacyjne to były ok-całkiem nieźle nawilżał,ładnie pachniał,był wydajny i gęsty jak lubię.Miał jednak cechę,ktora absolutnie go dyskwalifikowała:Potwornie barwił usta na sinoniebiesko co sprawiało,że przypominałam ni mniej ni więcej tylko trupa;).Przez parę dni męczyłam się stosując go na noc ale i z tego sposobu "utylizacji" szybko zrezygnowałam,gdyż posmarowne wieczorem usta rano nadal miały okropny siny kolor.BBalsam Bąbelek poszedł w świat i więcej go nie ogładałam(na szczęście).

bardzo fajny

Nie wiem skad pomysl ze to w ogole blyszczyk...(?) na opakowaniu wyraznie napisane jest...balsam! Sprawdza sie bardzo dobrze. Zazwyczaj nakladam go na noc (rano usta sa jak po kuracji miodowej!)w dzien natomiast swietnia sprawdza sie jako baza chociazby np pod blyszczyk manhattan WANTED. Usta po jego zastosowaniu natychmiast odzywaja! A co do trwalosci to tez jest calkiem,calkiem. Moge go z czystym sumieniem polecic.

Avon Mark - relacja

Nie bardzo.

Spodobały mi się usta na obrazku jakie miały być po nałozeniu tego błyszczyku. Więc kupiłam , czerwony kolor. I musze powiedzieć ze nabłyszcze usta gdy się go nałozy sporo. Ale tez skleja je i w dodatku po pewnym czasie robi się taka warstwa na ustach nie wiadomo czego. Nie podoba mi się sbytnio. Mam jedno opakowanie od roku i nie wiem kiedy go skończe , rzadko go nakładam.

mordoklejka

Zakochalam sie wnim od pierwszego wejrzenia. Mam wisniowy, slicznie pachnie , nadaje delikatny, czerwony kolor, nawilza wargi.Bylby idealem gdyb y nie lepkosc. Nakladanie palcem nie wchodzi w gre, bo tsrasznie tytla, wyciagam go patyczkiem do skorek , ale za duza ilosc skleja wargi.Pomimo wymienionych minusow rozwazam kupno kolejnego gdy ten sie skonczy.

przyjemny

Też miałam jagodowy. Świetny zapach i smak. Po pierwszym zetknięciu potraktowałam go bardziej jak balsam niż błyszczyk. Gęsty, lepki, dobrze się nakłada, niestety, trzeba wytrzeć lub umyć ręce, bo bardzo się lepi. Nadaje ustom niebieski, nieładny kolor, sprawia, że wyglądam niezdrowo. Pod tym względem lepszy powinien być wiśniowy. Dobrze chroni, lekko nawilża, odżywia. Przynosi ukojenie suchym ustom. Wydajny.

Dziwny...

ja też mam jagodowy ;)
Zalety:
*ładny zapach
*super smak
I na tym w sumie się kończy :(

Błyszczyk na ustach w ogóle nie wygląda tak jak na zdjęciu w katalogu!!! :( (nie nabłyszcza)

Wady:
*nakłada się go palcem, a jest niestety bardzo lepki, zawsze muszę po nałożeniu go myć ręce
*nie nabłyszcza (w zasadzie w ogóle nie widać go na ustach)
*"zlepia" usta

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

21.04. Dodaję jedną gwiazdkę, gdyż przekonałam się do niego. Podoba mi się, że dobrze chroni usta przed wysuszeniem.

zabaweczka

Wyglad fajniusi, kuleczka z kolorkiemMam jagodowego - niebieskiegoladnie pachnie i smakujeAle jakosc- jak to color trend, cudow nie oczekujmylekko przydrogawy jak na moj gust (relacja jakosc/cena)Ale w ramach poprawiania nastroju to fajna sprawa :)Rzecz mila acz nie niezbednaPrzypuszczam ze gdy zlize sie juz wierzch w glab trzeba bedzie daleko paluszki wkladac w celu wydlubania blyszczyka, nie lubie tego. I ta kwestia wydlubywania moze byc dyskusyjna :)