Forte 25+, Krem ochronno-naprawczy

Forte 25+, Krem ochronno-naprawczy

Krem chroni skórę przed utratą elastyczności, będącą skutkiem szkodliwego wpływu zanieczyszczonego środowiska oraz suchych, ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeń. Specjalny kompleks ochronno-naprawczy Elhifoline zawiera inhibitory elastaz, które blokują nadmierną aktywność enzymów rozkładających włókna elastyny. Inny składnik kompleksu - folacyna umożliwia rozpoczęcie i prawidłowy przebieg procesów samoregeneracji w komórkach. Olej ryżowy pomaga w przywróceniu skórze delikatności i utrzymaniu prawidłowego stanu płaszcza hydro-lipidowego skóry. Krem polecany na noc po 25. roku życia, do cer o obniżonej elastyczności i wymagających dodatkowego zabezpieczenia przed utratą wilgotności- zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Niezły ale bez rewelacji

Kupiłam ten krem razem z matującym (tej samej firmy) na dzień. O ile krem na dzień jest w porządku, o tyle krem na noc mnie nie zachwycił. Nie zauważyłam róznicy po nocy - bez wzgledu na to czy go użyłam czy nie cera rano wygladała tak samo, może była odrobinkę tłuściejsza?

Ogolnie bez rewelacji - jeszcze nie wiem czy go ponownie zakupię.

Używam tego produktu od:około pół roku

przyjemny

Jak na polskie dobry. Gęsta mazista konsystencja, fajny niedoskwierający zbytnio zapach, skóra jest po nim tłusta, trochę się wchłania, ale jest przy tym to fajne uczucie, że skóra pije, że na to czekała. Taka kuracja dla suchej cery. Rano skóra jest delikatna, wygładzona, rześka. U mnie nie powoduje wyprysków. Zmarszczki, nie wiem, nie pojawiają się, na pewno są silniejsze kremy, ale czy w tym wieku warto przesadzać? Trudny wybór :)

Bardzo dobry

Konsystencja kremu jest dosyć gęsta, tłustawa w zasadzie przypominająca maść. Pomimo tego bardzo łatwo się go rozsmarowuje, a sam krem wchłania się bardzo szybko , nie pozostawiając tłustej i klejącej warstwy na policzkach. Zapach bardzo ładny- zresztą jak cała seria Forte 25.Działanie znakomite- rano buzia jest dobrze nawilzona, mięciutka w dotyku, lekko rozprasowana.Polecam zwłaszcza na jesień i zimę- gdy większoć cierpi na "kaloryferowe przesuszenie" twarzy.

Świąteczny makijaż

Bob budowniczy

Krem zachowuje się wspaniale prawdziwy z niego fachowiec, odrestaurował mą cerę już po pierwszym użyciu, rano spoglądając w lustro ledwie się rozpoznałam. Krem jest delikatny, aksamitny, szybko się wchłania, ożywia i rozpromienia twarz. Istne cudo.