Happy Time, Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy

Happy Time, Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy

Podkręć swoje zmysły dzięki energetyzującemu zapachowi pomarańczy w żelu pod prysznic NIVEA Happy Time i poczuj odżywczą siłę mleczka bambusowego. Nawilżająca technologia Hydra IQ sprawia, że dzięki nowym sieciom akwaporyn - białek stymulujących powstawanie nowych kanalików dystrybuujących wodę w skórze, jest ona optymalnie nawilżona nawet w głębokich warstwach naskórka.
Kremowy żel pod prysznic z mleczkiem bambusowym, o zapachu pomarańczy NIVEA Happy Time został przebadany dermatologicznie, pH odpowiednie dla skóry.

Radosny, owocowy, orzeźwiający

Ten kremowy żel Nivea używam latem, bo doskonale myje, a jego pomarańczowy zapach działa na mnie orzezwiajaco i energetyzujaco. Bardzo przyjemny w stosowaniu, za niewielkie pieniądze Nivea daję nam naprawdę fajny, wysoki jakościowo żel. Bardzo podoba mi się też butelka- jest ładna i poręczna.

Must have

Kupiłam ten żel, ponieważ bardzo lubię zapach pomarańczy. Ten produkt pachnie taką świeżą pomarańczą, nie jakąś chemiczną, co dla mnie jest wielkim plusem. Ale nie tylko za zapach pokochałam ten żel. Jest idealnie kremowy, cudownie się pieni (nie trzeba stosować bardzo dużo, aby uzyskać pokaźną pianę), pielęgnuje skórę w taki sposób, że nawet gdy nie miałam ochoty w upały smarować się balsamem nie czułam, żeby moja skóra była wysuszona. Według mnie jeśli po kąpieli moja skóra nie potrzebuje dodatkowego odżywienia balsamem, to oznacza, że żel jest rewelacyjny. Dawno czegoś takiego nie doświadczyłam. Produkt nie uczula nawet mojej bardzo alergicznej skóry.

Miłe zaskoczenie

Nie byłam do końca pozytywnie nastawiona do tego żelu, dlatego, że kosmetyki o zapachu pomarańczy nie są moimi ulubionymi, a tutaj cudowny zapach, którym pachnie cała łazienka i całe ciało długi czas. Dobrze myje, pięknie się pieni i używałam z przyjemnością.

fakty i mity depilacja

Piękny, delikatny zapach!

Konsystencja i zapach wspaniałe, skóra pięknie odżywiona, miękka i pachnąca jeszcze dużo czasu po kąpieli, ba.. długo po kąpieli pachnie nim jeszcze cała łazienka. Na plus również jest to, że jest wydajny i nie drogi. Na pewno kupię jeszcze nie raz.

Piękny zapach

Zapach przepiękny i jeśli tylko to miałoby decydować o moim ulubionym produkcie do mycia to byłby zdecydowanie najlepszy. Łatwo się pieni i spłukuje, niestety nie nawilża dostatecznie mojej skóry. Często łapię go na promocjach w Rossmanie

Przyjemny

Żel, który zawsze z chęcią kupuję w promocji :)
Myje, ładnie pachnie, dobrze się pieni, ma gęstą kremową konsystencję, dzięki czemu wystarcza na dłuższy czas. Moim zdaniem jeden z lepszych żeli pod prysznic.
Nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża, jednak nie spodziewam się takich cudów od żadnego żelu pod prysznic.

Najlepszy zapach

Ze wszystkich kosmetyków nivea - żeli, mleczek, kremów ta kompozycja jest najlepsza moim zdaniem. Mocno odświeżająca - nie tylko podczas kąpieli ale też po. Zapach utrzymuje się na skórze. Nie wiem , czy ten żel ma jakieś właściwości pielęgnacyjne, nie zauważyłam takich , ale też nie oczekuje tego od żelu pod prysznic.

prysznic w pomarańczy ;)

Uwielbiam go, nie widzę w nim żadnych minusów
+ ma piękny, orzeźwiający, kremowo-pomarańczowy zapach (żałuję, że nie można dać za zapach 6 gwiazdek :))
+ nie ma zbyt rzadkiej konsystencji przez co nie ucieka między palcami
+ dokładnie myje
+ dobrze się pieni
+ nie wysusza mojej skóry (a posiadam skórę bardzo suchą/atopową)
+ opakowanie ma solidny zatrzask, nie ma szans, że się gdzieś rozleje
+ całkiem wydajny
+ można go dostać w promocji za jakieś 7zł
+ dostępne różne gramatury 250ml, 500ml, 750ml (a to ważne przy wyjazdach)
Nie mam nic co mogłoby przemówić na jego niekorzyść, po-le-cam ;)

Bardzo dobry

Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy Nivea to zdecydowanie najprzyjemniejsza propozycja tej marki. Żel ma przyjemną, kremową konsystencję, doskonale myje, dobrze się pieni. Pozostawia skórę odżywioną, nawilżoną, miękką i gładką.

Zapach jest bardzo przyjemny, przypomina mocno pomarańczowy krem do tortu. Ten aromat pozostaje na skórze na długo po prysznicu.

Żel jest bardzo wydajny i niedrogi. W promocji 500 ml kosztuje nawet 7-8 zł.

Zapach :)

Lubię żele Nivea, a ten kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na Wizażu. Żel ma bardzo ładny zapach, owocowa cytrusowo - pomarańczowa nuta, energetyczna i odprężająca.
Plusy:
- wygodne i poręczne opakowanie,
- gęsta i kremowa konsystencja,
- dobrze myje i super się pieni, powstaje puszysta, miękka i kremowa pianka,
- delikatny nie wysusza i nie podrażnia ,
- delikatnie nawilża skórę, nie pozostawia uczucia suchości ani szorstkości skóry,
- tani i wydajny.
Prysznic z tym żelem to sama przyjemność. Polecam.

+ cena
+ kremowa konsystencja
+ orzeźwiający zapach
+ nawilża
+ nie podrażnia
+ dobrze się pieni
+ skóra jest oczyszczona i pięknie pachnie
+ dostępność

Bardzo przyjemny żel, idealny na lato, nie wysuszył mojej delikatnej skóry :)

Hmmm...

Była kiedyś taka piosenka zespołu Siedem, Ubóstwiam pomarańcze.
Ja też.
Spodziewałam się dużo ładniejszego zapachu. Tymczasem otrzymałam pomarańczowy jogurt pitny.
Nie przepadam za takimi połączeniami, toteż i ten zapach nie bardzo przypadł mi do gustu.
Co do formuły i działania nie mogę nic kosmetykowi zarzucić. Jest kremowy, a przy tym wydajny i dobrze się pieni. Nie pozostawia na skórze uczucia niedomycia, jak to mają w zwyczaju żele o kremowej formule. Wygodne opakowanie w niskiej cenie, szczególnie w Biedronce.