Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Happy Time, Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy

Happy Time, Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy

Cena już od 22,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkręć swoje zmysły dzięki energetyzującemu zapachowi pomarańczy w żelu pod prysznic NIVEA Happy Time i poczuj odżywczą siłę mleczka bambusowego. Nawilżająca technologia Hydra IQ sprawia, że dzięki nowym sieciom akwaporyn - białek stymulujących powstawanie nowych kanalików dystrybuujących wodę w skórze, jest ona optymalnie nawilżona nawet w głębokich warstwach naskórka.
Kremowy żel pod prysznic z mleczkiem bambusowym, o zapachu pomarańczy NIVEA Happy Time został przebadany dermatologicznie, pH odpowiednie dla skóry.

Piękny, delikatny zapach!

Konsystencja i zapach wspaniałe, skóra pięknie odżywiona, miękka i pachnąca jeszcze dużo czasu po kąpieli, ba.. długo po kąpieli pachnie nim jeszcze cała łazienka. Na plus również jest to, że jest wydajny i nie drogi. Na pewno kupię jeszcze nie raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538781].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach

Zapach przepiękny i jeśli tylko to miałoby decydować o moim ulubionym produkcie do mycia to byłby zdecydowanie najlepszy. Łatwo się pieni i spłukuje, niestety nie nawilża dostatecznie mojej skóry. Często łapię go na promocjach w Rossmanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508211].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Żel, który zawsze z chęcią kupuję w promocji :)
Myje, ładnie pachnie, dobrze się pieni, ma gęstą kremową konsystencję, dzięki czemu wystarcza na dłuższy czas. Moim zdaniem jeden z lepszych żeli pod prysznic.
Nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża, jednak nie spodziewam się takich cudów od żadnego żelu pod prysznic.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498861].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja zalety

Najlepszy zapach

Ze wszystkich kosmetyków nivea - żeli, mleczek, kremów ta kompozycja jest najlepsza moim zdaniem. Mocno odświeżająca - nie tylko podczas kąpieli ale też po. Zapach utrzymuje się na skórze. Nie wiem , czy ten żel ma jakieś właściwości pielęgnacyjne, nie zauważyłam takich , ale też nie oczekuje tego od żelu pod prysznic.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496556].usefull || 0 }}% pomocna.

prysznic w pomarańczy ;)

Uwielbiam go, nie widzę w nim żadnych minusów
+ ma piękny, orzeźwiający, kremowo-pomarańczowy zapach (żałuję, że nie można dać za zapach 6 gwiazdek :))
+ nie ma zbyt rzadkiej konsystencji przez co nie ucieka między palcami
+ dokładnie myje
+ dobrze się pieni
+ nie wysusza mojej skóry (a posiadam skórę bardzo suchą/atopową)
+ opakowanie ma solidny zatrzask, nie ma szans, że się gdzieś rozleje
+ całkiem wydajny
+ można go dostać w promocji za jakieś 7zł
+ dostępne różne gramatury 250ml, 500ml, 750ml (a to ważne przy wyjazdach)
Nie mam nic co mogłoby przemówić na jego niekorzyść, po-le-cam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496251].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy Nivea to zdecydowanie najprzyjemniejsza propozycja tej marki. Żel ma przyjemną, kremową konsystencję, doskonale myje, dobrze się pieni. Pozostawia skórę odżywioną, nawilżoną, miękką i gładką.

Zapach jest bardzo przyjemny, przypomina mocno pomarańczowy krem do tortu. Ten aromat pozostaje na skórze na długo po prysznicu.

Żel jest bardzo wydajny i niedrogi. W promocji 500 ml kosztuje nawet 7-8 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486846].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach :)

Lubię żele Nivea, a ten kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na Wizażu. Żel ma bardzo ładny zapach, owocowa cytrusowo - pomarańczowa nuta, energetyczna i odprężająca.
Plusy:
- wygodne i poręczne opakowanie,
- gęsta i kremowa konsystencja,
- dobrze myje i super się pieni, powstaje puszysta, miękka i kremowa pianka,
- delikatny nie wysusza i nie podrażnia ,
- delikatnie nawilża skórę, nie pozostawia uczucia suchości ani szorstkości skóry,
- tani i wydajny.
Prysznic z tym żelem to sama przyjemność. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444346].usefull || 0 }}% pomocna.

+ cena
+ kremowa konsystencja
+ orzeźwiający zapach
+ nawilża
+ nie podrażnia
+ dobrze się pieni
+ skóra jest oczyszczona i pięknie pachnie
+ dostępność

Bardzo przyjemny żel, idealny na lato, nie wysuszył mojej delikatnej skóry :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371771].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmmm...

Była kiedyś taka piosenka zespołu Siedem, Ubóstwiam pomarańcze.
Ja też.
Spodziewałam się dużo ładniejszego zapachu. Tymczasem otrzymałam pomarańczowy jogurt pitny.
Nie przepadam za takimi połączeniami, toteż i ten zapach nie bardzo przypadł mi do gustu.
Co do formuły i działania nie mogę nic kosmetykowi zarzucić. Jest kremowy, a przy tym wydajny i dobrze się pieni. Nie pozostawia na skórze uczucia niedomycia, jak to mają w zwyczaju żele o kremowej formule. Wygodne opakowanie w niskiej cenie, szczególnie w Biedronce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341436].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, rześki, dobrze wygładzający :)

Zalety:
- ma delikatny, pobudzający i słodki zapach pomarańczy
- zapewnia odświeżenie i pobudzenie (świetny do stosowania rano)
- ma gęstą, kremową formułę która doskonale się pieni
- kosmetyk nie przesusza skóry, dobrze ją wygładza i odżywia
- nie podrażnia swoim zapachem nawet mojej wrażliwej skóry, skłonnej do podrażnień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334646].usefull || 0 }}% pomocna.