Lip Gloss Fruits in Ice (Błyszczyk do ust)

Lip Gloss Fruits in Ice (Błyszczyk do ust)

Lekki i transparentny kremowo-żelowy błyszczyk pielęgnacyjny.

Niezwykłe pigmenty dają subtelne efekty optyczne.

Unikalny 3 składnikowy system reguluje nawilżanie, miękkość i gładkość ust.

Błyszczyk zamknięty w ślicznym pudełeczku przypominającym kostkę lodu - opakowanie przypomina cienie i blyszczyki Estee Lauder.

Podwójny błyszczyk w idealnie pasujących do siebie odcieniach. Ślicznie pachnie.

Cena: 24zł / 8g

Uwielbiam od dziesięciu lat :-)

Mój najukochańszy błyszczyk, którego używam od ponad dekady:)
W międzyczasie przerabiam oczywiście inne firmy w przedziale cenowym od 10 do 150zł, ale Inglot zdecydowanie wygrywa!
Bardzo gęsty, pięknie pachnie - aż się ma ochotę zjeść no i to opakowanie - kosteczka lodu:) Uwielbiam!

Mój typ kolorystyczny, to ten na głównym zdjęciu - najpierw aplikuję ciemniejszy odcień, a później rozświetlam jaśniejszym. Efekt jest powalający i zawsze padają pytania \'\'co masz na ustach\'\' :)

Daaawno temu sprzedawany był w komplecie z poręcznym, składanym pędzelkiem, teraz niestety trzeba dokupić samemu i za to mały minusik.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Raz na jakiś czas

Kupiłam ten błyszczyk, bo ślicznie wygląda na ustach. Delikatnie i perłowo. Ale po jakichś 30 minutach zaczyna wysychać i nieładnie się zbiera. Jeśli nałożę go na balsam nawilżający, nie ma problemu, ale oceniam sam błyszczyk, więc:

Plusy:
- piękne kolory, wyraźne, ale nie wyglądają na ustach sztucznie
- poprzez nałożoną ilość można kontrolować intensywność koloru
- ślicznie błyszczy
- w sumie się nie klei

Minusy:
- wysycha na ustach i zaczyna się nieładnie zbierać
- drażni mnie jego zapach, jest za słodki, ale to indywidualna kwestia

Używam tego produktu od: Roku

I tak, i nie

Mam ten błyszczyk w 2 kolorach, a właściwie w 4, bo w każdym pudełeczku są po 2.
Zużyłam już cały, który miał kolory czerwony/cynamonowy. Opakowanie już wyżuciłam, więc nie pamiętam numeru. Obecnie został mi nr 48 Strawberry/Fraise.
Oba pudełeczka różniły się konsystencją i napigmentowaniem błyszczyka. Czerwień była bardziej kremowa i lepiej napigmentowana, a obecna truskawka jest bardziej tępa i słabiej napigmentowana.
Z czerwonego i cynamonowego odcienia byłam zachwycona, z truskawki już mniej. Kolory są perłowe, z minimalnymi drobinkami.

Plusy:
- błyszczyk jest na tyle gęsty, że nie spływa i nie przemieszcza się na ustach, lecz wciąż na tyle kremowy, że łatwo się rozprowadza
- bardzo długotrwały!
- ładne kolory

Minusy:
- 1 opakowanie mi się rozleciało (zawiasy), a drugie nadal się trzyma dzielnie
- niewygodna forma nakładania palcami
- rozbieżność w jakości i konsystencji pomiędzy różnymi numerami

Raczej nie kupię go ponownie, bo nie lubię mazać się palcami, ale z drugiej strony ten cynamonowy kolor nadal śni mi się po nocach!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i połowa 2giego

Inglot swatche sypkie cienie

Uwielbiam!

Ostatnio mój ulubiony błyszczyk, ale mam na niego swój sposób, dzięki czemu bardzo zyskuje. Tak normalnie to jest to blyszczyk z kolorem i perłowym połyskiem - przy małej ilości niestety zbyt małym, a nakładając dużą ilość mamy już bardzo mocny kolor. Dlatego stosuję swój sposób (odkryty kiedyś przez przypadek): nakładam małą ilość błyszczyka na usta, żeby mieć kolor, na jaki mam ochotę, a na to bezbarwny balsam natłuszczający. Mam niesamowity blask (jakby tafla wody), a do tego piękny kolor ust i efekt utrzymuje się na kilka godzin. Do tego usta są ciągle świetnie nawilżone, a u mnie to najważniejsze!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ideał !!!

Mam 3 te kwadraty czy 6 kolorów ;)
Dostałam za darmo ale nawet jako jest drogi to warty swojej ceny.
Kolory są super, fajnie się nakłada.
Można wrzucić do torebki i używać kiedy się chce, do aplikacji wystarczy palec. Długo się trzyma i pięknie wygląda. Nie oddam go nikomu ;)
Daje kolory jak pomadka. Super

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

bubelek

W ramach wiosennych porządków, wyrzucam to i owo no i dodaję recenzję -
W temacie tego produktu podpisuję się w pełni pod recenzją mojej poprzedniczki. Kupiłam o ile pamiętam dla eksperymentu na fali zachwytu kosteczek estee, jakby dla przekory, że może akurat i nasze dobre... No nie tym razem, a na pewno nie Inglot.
Rozsypuje się w rękach toto, kolor ładny tylko w opakowaniu - ot postawić i patrzeć rozmarzonym wzrokiem.
Totalna klapa.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

Nie polecam!!!!!

Na plus mogę zaliczyć odcień i zapach...

Minusów jest więcej:

*Pudełeczko, pomimo, że jest ładne rozpada się bardzo szybko, kosmetyk automatycznie zostaje używany tylko w domu,
*Jeden z kolorów ma strasznie nachalny brokat, więc używam tylko kremowego,
*Konsystencja strasznie wodnista, przez co błyszczyk nie jest trwały,
*niehigieniczna aplikacja palcem, gdyż dołączony pędzelek nadaje się do wyrzucenia,

Przestrzegam przed zakupem, ja go nie polecam, jeden z gorszych jakie miałam!!!!!!

Mój ulubiony !

Mam numerek 47, zależy mi właściwie na jednej części watermelon, uwielbiam go ponieważ mało jest błyszczyków które pozostawiają kolor na ustach a ten właśnie to robi w doskonały, nienachalny sposób, polecam bardzo gorąco

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo :)

Super

Uwielbiam ten blyszczyk, slicznie pachnie, bardzo dlugo sie trzyma, super efekt, fajne drobinki rozswietlaja usta. Niestety jeden maly minusik za opakowanie, pudeleczko niestety rozpada sie, zawiasy sie rozwalaja mozna upaprac sobie torebke lub kieszonke.

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań:

Wadliwy

Mam dwa, w obu poszły zawiasy i pudełeczko rozleciało się na dwie połowy, a nakrętki to to nie posiada, musi leżeć w domu, bo jak się rozleci w torebce to ubabrze wszystko inne. To taki zakup tylko do użytku domowego. Mimo fajnych kolorów to niestety, mam z niego żaden pożytek.

Używam tego produktu od:2 lata

polecam

Ślicznie pachnie, ładne opakowanie, dobrze prezentuje sie na ustach, 2 kolory w jednym.
Wart polecenia.
Design "szklanej kosteczki" skopiowany (o ile sie nie mylę od Estee Lauder) ale co tam :)))
Inglot ma chyba problemy ze znalezieniem własnego stylu (teraz kopiuje opakowania MAC-a) ale to już temat do innej dyskusji :)

Używam tego produktu od: rok

świetny

Błyszczyk jest na prawdę bardzo dobry, przynajmniej mi bardzo podpasował ;)
Dwa kolory zamknięte w ślicznej kostce. Mam kolor bodajże vanilia i daje transparentny kolor, bez dużych drobin. Kolor jest delikatny z lekkim połyskiem, lekko powiększa usta.
Błyszczyk trochę nawilża ale przede wszystkim nie wysusza. Jest treściwy i gęsty a przez to dość trwały i to podstawowe cechy, których szukam w błyszczykach ;)
Troszkę drogi ale Inglot generalnie podrożał więc trudno; poza tym dostajemy dwa kolory w jednym.
Zestawy kolorystyczne są bardzo ciekawie dobrane :ehem:

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: na razie jedno