Astor, StimuLash Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Astor, StimuLash Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maskara StimuLash Volume Mascara Astor zwiększająca objętość rzęs. Dzięki składnikom zawartym w tuszu kondycja rzęs z dnia na dzień się polepsza. Zauważalnie wydłuża, pogrubia i dodaje objętości rzęsom. Dzięki Astor StimuLah osiągniemy aż do 95% większe rzęsy w ciągu miesiąca.

Godny Polecenia

Pozwolę sobie nie zgodzić się z niektórymi opiniami :)

Przede wszystkim POPRAWIA KONDYCJĘ RZĘS
To jedyny tusz, po którym nie wypadają mi rzęsy !!! A używałam wielu marek, włącznie z tymi z górnej półki.
Są zdecydowanie grubsze, nie koniecznie dłuższe - od tego jest wersja StimuLong.

Panie oceniające produkt stwierdziły, że tusz nadaje się do lekkiego podkeślenia rzęs - makijaż dzienny? Ja uważam, że już 1 warstwa wyraźnie podkreśla rzęsy i przy makijarzu Nude wypada narysować cieniutką kreskę na powiece.
Drugą warstwę lepiej nakładać, jak wyschnie pierwsza - wtedy nic się nie skleja, a rzęsy wyglądają jak podrasowane sztucznymi.

Szczoteczka klasyczna, rewelacyjnie rozprowadza produkt, nie zostawia grudek. Niekoniecznie trzeba nakładać tusz zygzkiem.

Faktycznie na początku jest rzadki, z czasem gęstnieje, ale to i tak nie ma większego znaczenia - do końca można sobie z nim poradzić.
Wprawdzie są opinie, że nie należy reanimować podeschniętego tuszu, ale ja dodaję 2 krople olejku arganowego i jeszcze chwilę mogę go używać - i tu kolejny PLUS: po dodaniu olejku tusz się nie rozmazuje, nie osypuje, jest jak nowy.

Tusz kupowałam najpierw w cenie regularnej, potem szukałam jak najtańszej opcji - udało mi się kupić na Allegro za połowę ceny regularnej i okazało się, że ma zupełnie inną konsystencję niż np. w RossMannie. Nie wiem czy to dlatego, że nie leżał w podświetlanej szafie w drogerii ???
I tu kolejne zaskoczenie - w ogóle się nie osypywał, a ten RossMannowski często sprawiał wrażnie baardzo starego, być może dlatego zniknął z półki...

z minusów to tylko cena regularna - warto poszukać tańszych źródeł zaopatrzenia :)

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił w sklepach
Ilość zużytych opakowań: ok.8-9

Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej

Używam od dwóch miesięcy i dopiero teraz zaczynam zauważać drobne efekty, lekkie wydłużenie, muszę malować nim rzęsy 5 razy by był w miarę efekt. spodziewałam się czegoś lepszego, choć znam gorsze tusze w tej kategorii cenowej. nie jest wodoodporny ale w miarę trwały, nie osypuje się, jednak będę szukać dalej ideału.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

dla mnie zdecydowanie za mało

Tusz nie sprawdził się u mnie.
Działa bardzo delikatnie, naprawdę bardzo delikatnie. Żeby uzyskać wyraźniejszy efekt trzeba się bardzo napracować, a i tak nie jest świetnie. Tusz lekko pogrubia rzęsy, ale za to je trochę skleja. Nie osypuje się i nie uczula. Producent mówi o poprawie kondycji rzęs, nic takiego nie zauważyłam, ale i tego nie oczekiwałam.

Tusz nadaje się do kobiet które chcą lekko podkreślić rzęsy w ciągu dnia, bez wyraźnych efektów.

przyzwoity

Dobry tusz, by wykonać delikatny makijaż dzienny.
Ładnie rozdziela, lekko pogrubia i wydłuża rzęsy, trwały, nie osypuje się, nie uczula, nie zasycha nawet po dłuższym użytkowaniu. Z pewnością nie dla kobiet, które oczekują spektakularnego efektu pogrubienia i wydłużenia, z tym tuszem ciężko osiagnąć taki efekt.
Poprawy kondycji rzęs nie zauważyłam.

Bardzo dobry tusz na co dzień

Bardzo dobry tusz, który nie skleja rzęs, ładnie je podkręca. Nie osypuje się, wieczorem nadal jest na rzęsach. Efekt podkręcenia utrzymuje się cały czas. Szczoteczka dobrze rozprowadza tusz. Świetny na co dzień, nie daje efektu wow, więc na większe wyjścia poszukałabym czegoś innego. Nie zauważyłam wzrostu rzęs, ale nie oczekiwałam tego, ponieważ mam gęste i długie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Nie jestem zadowolona

Niestety ten produkt u mnie się nie sprawdził. Dość szybko zasycha, nie daje efektu wow, by rzęsy były pogrubione trzeba dużo się napracować. Trochę skleja rzęsy. Dobrze się zmywa, nie osypuje się w ciągu dnia i nie uczula. Ma fajną szczoteczkę i tyle....

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Fajny, ale ma wady...

Lubię ten tusz, bo moje rzęsy nie cierpią przez niego; dość często po innych tuszach rzęsy mi wypadają. Daje właściwie dość naturalny efekt, więc lepiej nałożyć cień. Jego wadą jest to, że po 3 tygodniach zaczyna się mocno obsypywać, więc chyba szybko wysycha. Może go jeszcze kupię, ale jest dość drogi, więc poszukam chyba innego :-)

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Super!!

Jestem mega zadowolona z tego tuszu. Kupiłam go za 16 zł w drogerii internetowej. Początkowo byłam przerażona, bo tusz nowy jest rzadki...ale po tygodniu używania nabrał właściwej konsystencji. W pierwszym tygodniu po prostu nakładałam dwie warstwy dla uzyskania zadowalającego mnie efektu- na codzień nakładam jedna warstwę. Ma fajna,precyzyjną szczoteczkę, która dozuje tusz w odpowiedniej ilości. Tusz ma głęboki odcień czerni, nie osypuje sie, łatwo sie zmywa. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest wydajny, a po miesiącu używania poprawiła sie kondycja moich rzęs. Polecam.

Używam tego produktu od: Trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Słabiutko

Od lat szukam tuszu, który zostałby ze mną na dłużej i Stimulash był kolejnym kandydatem. Niestety i tym razem nie miałam szczęścia.
Mam dosyć długie i podkręcone rzęsy, jednak jest ich znaczniej mniej niż bym chciała, stąd tusz pogrubiający i zwiększający objętość wydawał się świetnym rozwiązaniem mojego problemu. I pewnie by tak było gdyby swoje zadanie, a raczej obietnice producenta spełniał. Nie zauważyłam żeby po pomalowaniu moje rzęsy nabierały objętości, czy były jakoś szczególnie pogrubione. Efekt był bardzo mizerny, jak po użyciu pierwszego z brzegu, najzwyklejszego tuszu. Nie oczekiwałam obiecywanej poprawy kondycji rzęs, więc tego się nie czepiam, chociaż żadnej poprawy nie zauważyłam.
Na jego korzyść działa to, że nie skleja rzęs i nie osypuje się ale to zdecydowanie za mało żebym mogła dać wyższą ocenę bo jakby nie patrzeć jego głównym zadaniem miało być pogrubienie, z czego się nie wywiązał.

przyjemny, codzienny

Do makijażu dziennego-codziennego.
Ładnie rozdziela, nie obkleja nie tworzy owadzich nóżek ani nie daje efektu pandy w ciągu dnia.
Na pogrubienie trzeba sporo się namachać jak pisały poprzedniczki a i tak teatru nie będzie.
Da się uzyskać lekkie wywinięcie.
Nie podrażnił, nie spowodował wypadania, przy demakijażu również nie sprawia wiele problemów choć więcej czasu poświęcam na oczyszczenie z niego linii rzęs niż np. po WOW...
Tego Astora mogę polecić

Używam tego produktu od: Nie pamiętam kiedy go nabyłam ale używam od paru dni regularnie raz dziennie - co w zupełności wystarczy...
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

ŚWIETNY

PLUSY:

-wygodna szczoteczka
-podkręca
-wydłuża
-pogrubia
-nie wysycha
-wydajny
-dobra cena (kupiłam w drogerii internetowej za 16zł)
-mocny pigment

Jeden z lepszych jakie miałam, zazwyczaj tusze, które kupowałam i te tansze i droższe po jakimś czasie nie były już mokre, kruszyły się itp. Ten przy pomalowaniu wcześnie rano (na 7 do pracy) utrzymuje się niemal idealnie na rzesach do wieczora, nie potrzeba raczej większych poprawek.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: do tej pory 1

Dostałam tusz w prezencie, na początku nie byłam przekonana do tradycyjnej szczoteczki, ponieważ odkąd pamiętam używałam szczoteczek silikonowych, jednakże wypróbowałam... Tusz okazał się rewelacyjny.
Od kilku miesięcy stosuję olejek rycynowy, więc moje rzęsy zaczęły ładnie rosnąć, niestety wraz z wzrostem, pojawił się problem, mimo używania i kombinowania z różnymi tuszami moje rzęsy brzydko się układały. Ten tusz ten problem rozwiązał - moje rzęsy były ładnie rozdzielone, producent opisuje tusz jako pogrubiający, ja jednak napiszę, że dla mnie ten tusz był tuszem, który rzęsy wydłuża. Nie kruszy się, zapach raczej tradycyjny. Opakowanie bardzo oryginalne, bo czarne z różową metaliczną nakrętką.

Dla mnie w sam raz :)

Używam tego produktu od: Miesiąca