Biocils, Demaquillant Express (Preparat do demakijażu wodoodpornego)

Biocils, Demaquillant Express (Preparat do demakijażu wodoodpornego)

Preparat dwufazowy, faza oleista na bazie lotnych olejków, faza wodna oczyszczająca. Zawiera składnik wzmacniający rzęsy, neutralny współczynnik pH. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Nie pozostawia tłustych śladów.

oczyszczające
dwufazowa
płyn, olejek
w butelce
>100ml

Produkt godny polecenia

Nie zawiodłam sie, podobnie jak podczas stosowania wczesniej wersji niewododpornej Biocils. Płyn zawiera dwie warstwy, w tym oleista, wiec przed uzyciem nalezy wstrzasnac. Plyn dokladnie zmywa makijaz wodoodporny. Skora wokol oczu postaje miekka, nawilzona. Plyn nie szczypie w oczy i jest dosc wydajny.

Mój KWC

Ponieważ stosuję "najbardziej uparty tusz na świecie" (Lancome Virtuose), 2-fazowy preparat do zmywania jest mi niezbędny. Od lat stosuję go opakowanie za opakowaniem. Na krótko zdradziłam go dla Bi-Facila (przyznaję, też świetny), ale ze względu na cenę wróciłam do Biotherma. Działa bardzo dobrze, tylko trzeba poświęcić dłużą chwilę i pozwolić, aby preparat rozmiękczył tusz na oku (odradzam tarcie - nieprzyjemne i nieskuteczne), przykładając wacik z Biocils do oka na ok. 10 s. I jeszcze coś - na początku strasznie "żałowałam" produktu, tzn. dawałam go b. mało na wacik, bo w końcu jest dość drogi. Nie warto, bo wtedy nie działa jak należy.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Lubie, ale wole dwufazowy plyn Lancome

Lubie, bo:
- nie podrazania oczu
- ma przyjemny zapach
- nie trzeba "trzec wacikiem", wystarczy dluzej potrzymac wacik przycisniety do oka i WIEKSZOSC tuszu znika.

I wlasnie w ostatnnim punckicie drozszy plyn Lancome jest lepszy.... A szkoda, bo lubie biotherm. Jednak skutecznosc Lancome jest odrobine wieksza i ta odroina robi roznice :)

Używam tego produktu od: od poltora roku z przerwami (dalam mu druga szanse :)
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dieta na AZS

Zawsze w mojej łazience

Jestem wierna temu kosmetykowi od kilku lat. Uzalezniona:-) Zobaczylam recenzje jakiejs pani i musialam dodac swoja, bo sie az zagotowalam. Kosmetyk jest REWELACYJNY. Dwufazowy, oleisty, zmywa nawet najbardziej oporny tusz. Pachnie urzekajaco!!! Ta pani chyba uzywala podrobke, bo mój ORYGINALNY produkt:
1. otwór nie jest duzy, mi sie nic nie wylewa...
2. Zapach bardzo ładny, delikatny, pudrowy wrecz
3. zmywa tusz bez problemu, fakt, trzeba przytrzymac lekko aby rozpuscil grudki tuszu i delikatnie potrzec, ale to chyba NORMALNE!!!
Polecam szczerze, ja kupuje nowa butelke, jak tylko widze, ze powoli sie konczy poprzednia.

Używam tego produktu od: 3 czy 4 lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Nie

Nieciekawie pachnie, usuwa makijaz raczej kiepsko (trzeba pocierac oczy) i to nie tylko wodoodporny - zwykly tusz tez sie opiera. Obrazu dopelnia tragiczna buteleczka, ktora sprawia, ze zanim nabierze sie wprawy polowa preparatu sie najzwyczajniej w swiecie wylewa (co to za pomysl zeby nie zrobic malej dziurki tylko wielgachny otwor???). Podsumowujac: za drogo i nie warto. NIE!

ilość zużytych opakowań: 1