Nawilżająca Pielęgnacja 7 dni, Krem do ciała z olejkiem z mango

Nawilżająca Pielęgnacja 7 dni, Krem do ciała z olejkiem z mango

Ultra odżywczy krem do ciała wzbogacony o L - Bifidus i olejkiem z mango, które wybrano z myślą o specyficznych potrzebach skóry suchej i szorstkiej. Kremy do ciała to nawilżenie tak mocne, iż pozostaje odczuwalne nawet po 7 dniach od ostatniego użycia.Olejek z mango jest znany ze swoich właściwości odżywczych, aby odżywiać i łagodzić skórę suchą, szorstką. Kremy do ciała Garnier Body to produkty o udowodnionej skuteczności. Skóra staje się delikatniejsza i gładsza w dotyku. Pozostaje nawilżona przez 48 godzin.Widoczne rezultaty już po 7 dniach stosowania: zmniejszenie szorstkość 27%; zmniejszenie wysuszenia skóry 29%.

krem
balsamy
zapachowa
w słoiku
Struktura
bogate
>250ml

To nie to

plusy:
+ świetny zapach
+ nawilża
+ dobrze się rozprowadza

minusy:
- długo się wchłania
- staje się kleisty

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie ten zapach

Po otwarciu ładnego, wygodnego pudełka (niestety niezabezpieczonego sreberkiem) zapach mnie nie zachwycił a na skórze jest jeszcze gorzej. Mam wrażenie, że śmierdzi jakimś grzybem, stęchlizną :-( Gdzie ten świeży, owocowy zapach, o którym czytałam? Utrzymuje się ok. 3 godzin. Konsystencja, taka jaką lubię, zbitego tłuściutkiego masła, mimo, że to krem. Fajnie się rozprowadza na skórze, wchłania się bardzo szybko ale pozostawia lepiący się film. Skóra po nim jest miękka, gładka, nawilżona do rana. Krem wydajny. Wysoka cena i bardzo słaba dostępność. W moim mieście nie dostałam w żadnej drogerii, w żadnym markecie więc zamawiałam przez internet, co niestety przedraża. Krem bez szkodliwych parabenów, bez parafiny.

Ilość zużytych opakowań: 1szt

Ulubiony

Kupuję rózne balsamy, mleczka i kremy do ciała, jednak zawsze wracam do tego (ewentualnie do jego brata z masłem shea) - nie znalazłam lepszego.

Krem świetnie nawilża nawet bardzo suchą skórę, sprawdza się zimą, ale bez problemu można go używać w cieplejsze dni - lekka konsystencja produktu sprawia, że dobrze się wchłania, nie lepi się, nie pozostawia tłustej warstwy. Jest wydajny, ma ładny, owocowy zapach, no ale przede wszystkim działa - nawilża, natłuszcza, poprawia stan skóry. Minusem jest dostępność - nie w każdej drogerii można go kupić, ostatnio w ogóle nie widuję go w Rossmannach.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: około pięciu

depilacja zalety

dobry krem do ciała

Krem miałam przyjemność testować za darmo. Są to miłe wspomnienia. Produkt jest do skóry suchej i szorstkiej więc spodziewałam się tłustego mazidła. Nic bardziej myslego. Krem ma zwartą , niesłustą konsyntencję. A jednak moją przesuszoną skórę na nogach nawilżał wyśmienicie i była w świetnej kondycji. To czego nie lubię i co mnie zraziło do kremów i balsamów Garniera to fakt że na mojej skórze zawsze zachowywały się jak wosk, nie wchłaniały się tylko maziały co mnie doprowadzało do szału. Ten taki nie jest. Wchłania sie bardzo szybko i do końca, skóra jest po nim miękka i odzywiona. Pachnie ładnie ale to chyba nie jest zapach mango... co mnie akurat trochę rozczarowało. Opakowanie niby fajne - taka zielona kulka, ale ja chyba jednak wolę tuby lub butelki, a nie grzebanie w pudle palcami.
Acha póki używałam to skóra była odżywiona i nawilzona ale efekt utrzymujący się 7 dni to ściema. Na mojej mega suchej skórze niestety tego efektu nie zaobserwowałam. Starcza na bardzo długo. Jest wydajny.
Polecam osobom które nie lubią tłustej warstwy na skórze.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko 300ml

Świetny

Kupiłam w Niemczech za ok 8 zł i jestem bardzo zadowolona. Super pachnie i ma ciekawą konsystencję. Skóra jest nawilżona jeszcze kilka godzin po użyciu, jednak nie jest to tłusta warstwa, dobrze się wchłania. Polecam szczególnie do suchej skóry.

Używam tego kosmetyku od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 300ml

Niezły, ale są lepsze w tej stajni

Skusiłam się na nabycie tego kremu z dość specyficznej przyczyny (uwaga, będzie długa dygresja). Pomijając fakt, że mogłabym wykupic pół drogerii w sumie bez powodu - tak, mam tendencje do mazidłowego fetyszyzmu...dobrze, że finanse niekoniecznie pozwalają - bardzo szybko nudzą mi się zapachy stosowanych paciek. Nie wiem, skąd to wynika; w sklepie produkt pachnie świetnie, w domu używam z przyjemnością przez miesiąc, a potem zapach mi się zwykle "opatruje", w najlepszym razie przestają go czuć, a w najgorszym - zaczyna mnie mocno drażnić. I chociaż sam kosmetyk ma działanie ok, to już mi nie pasuje.

Używałam czerwonego Garniera i byłam bardzo zadowolona z efektów, do tego stopnia, że kupiłam kolejne opakowanie. Ale w połowie... no, właśnie. Zapach.

Pognałam więc do drogerii i dopadłam tego słoiczka, który zresztą już wcześniej wpadł mi w oko - fajna forma, fajny kształt, może nieco zbyt masywny dla moich małych dłoni, ale za to pozwala wydobyć krem do ostatniego grama (tylko kłopot z zabieraniem w podróż, to sporo waży).

Zapach: bardzo przyjemny, bardzo. Wyraźnie owocowy, bez sztucznych nut.

Konsystencja: bogata, maślana niemal, a przy tym znakomita w aplikowaniu. W kilkanaście sekund skóra wchłania całość i nie ma mowy o klejeniu.

Co jest zatem nie tak? Bo z gwiazdek wynika, że coś jest?
Ano, jest. W porównaniu do swojego czerwonego, klonowego brata, działanie ma wyraźnie słabsze. Tak sie przyzwyczaiłam do błyskawicznego napinania i wygładzania skóry przez poprzednio używany balsam, że od razu zauważyłam różnicę i powitałam ją ze zdziwieniem. Jak to tak?
Owszem, nawilżenie jest, nie mogę narzekać; po aplikacji skóra pozostaje miękka, nie ma mowy o ściągnięciu. Jednak brak mi niezmiernie fotoszopowego wręcz ujędrnienia i napięcia, poza tym tam, gdzie czerwonego Garniera wystarczyło użyć raz, w przypadku zielonego słoiczka konieczna będzie dodatkowa warstwa po kilku godzinach.

Jest to zatem zdecydowanie lżejszy kosmetyk i ok, niech sobie będzie, nie wszyscy potrzebują głebokiego nawilżenia - tym niemniej producent obiecuje takie właśnie mocne działanie. A tu mała skucha.
W dodatku w ciągu dnia pierwotnie świeży zapach ewoluuje na skórze w kierunku sztucznej, margarynowatej goryczki, a to już niemiły psikus.

Podsumowując: niezły, wydajny produkt, ale znam lepsze, więc przeproszę się z jego bratem bez wątpienia.

idelany

Ten balsam to jak dla mnie cudo.
Szybko się wchłania, cudownie pachnie.
Ma fajne opakowanie, które pozwala na zużycie całości produktu. Idealnie nawilża, moje ciało jest cały dzień super gładkie. Moim zdaniem jest super wydajny i warty swojej ceny. Kupiłam go kilka miesięcy temu i dopiero 2 dni temu się skończył, na pewno do niego będę nie raz wracała! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetny produkt!

Krem do ciała z olejkiem mango udało mi się zdobyć na oficjalnej stronie Garnier. Na początku wydawało mi się, że przyjdzie mała próbka jednak paczuszka dotarła do mnie z owym produktem w oryginalnych rozmiarach! Otworzyłam, powąchałam i zakochałam się bez pamięci. Produkt ma niesamowicie świeży, owocowy zapach. Jego konsystencja przypomina typowe masło do ciała, świetnie się rozprowadza, bardzo szybko wchłania. Skóra po aplikacji jest gładka, dobrze nawilżona i długo pachnie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1, duże.

Super! : )

Mam skórę suchą, bardzo suchą, czasami podrażnioną ( zazwyczaj po depilacji ) .
Owe masełko znalazłam w Rossmanie, było w promocji ( ok. 15 zł ) . Wzięłam.
Po kąpieli wzięłam masło i pierwsze, co mi się spodobało to zapach - nie jest to mango, ale... bardzo ładny, świeży, owocowy zapach : ) Lubię.
Konsystencja : dość zwarte masełko, ale w ręce delikatnie się roztapia i genialnie rozprowadza się na skórze!
Po wysmarowaniu się nie mam uczucia lepkości skóry, czy czegoś takiego, fajne. Skóra mięka, pachnąca, nawilżona, gładka.
Rano niestety jest nieco gorzej - na skórze nadal jest delikatny, otulający skórę, gładki film, ale skóra jest jakby... mało nawilżona. O wiele mniej niż zaraz po użyciu. Na szczęście wystarczy użyć odrobiny, aby skóra znów była idealna.
Najgorzej balsam sprawdza się po depilacji - efekt taki sam, ale najpierw skóra jest zaczerwieniona i piecze ; (
Duży plusem jest też bardzo duża wydajność - w porównaniu do innych maseł, balsamów itd.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Polecam do wypróbowania!

Kupiony właściwie przez przypadek, a okazał sie być doskonały dla mojej skóry.

+ Mam skórę wrażliwą, suchą, skłonną do podrażnień, a ten krem świetnie sobie z nią radzi, dokładnie jak na opakowaniu- ultraodżywczy

+ ma bardoz przyjemną, lekką konsystencję, łatwo się roprowadza

+ szybko się wchłania

+ pozostawia na skórze leciutką warstewkę, jednak nie jest ona lepka, raczej przyjemnie gładka, nie przeszkadza pod ubraniem, no i przede wszystkim, po umyciu się uczucie nawilżenia, gładkości i miękkości pozostaje, nie znika razem z powłoczką

+ zapach jest bardzo przyjemny, ale też leciutki, trzeba przytknąć nos, żeby poczuć, więc nie kłóci się np. z perfumami, których używam, nie przytłacza, nie pachnie sztucznie, raczej jest to zapach jaki prawdziwe mango zostawia na dłoniach po jedzeniu

+ nie uczula ( jestem alergikiem i na wiele kosmetyków źle reaguję),
+ jest wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na miesiąc przy stosowaniu raz/dwa razy dziennie na całe ciało

+ przyjemne opakowanie, wygodna, krągła puszka, łatwo wydobyć produkt do samego końca

Naprawdę polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Rewelacja!

Świetny krem - doskonale nawilża, skóra jest po nim miękka i gładka, a jednocześnie produkt ma lekką konsystencję i nie zostawia tłustego filmu na skórze. No i ma ładny, nienachalny zapach. Siostrzany krem z masłem shea z tej serii również jest niezły, ale ten jest lepszy. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego