B. Right, It`s Potent Eye Cream (Rozświetlający krem pod oczy)

B. Right, It`s Potent Eye Cream (Rozświetlający krem pod oczy)

B. Right Radiant Skincare to nowa linia pielęgnacyjnych kosmetyków Benefit, której już sam wygląd zachwyci nawet osoby stykające się z tą marką po raz pierwszy. Niezwykły design, korkowe zamknięcia, ręcznie malowane wzory i tłoczenia: opakowania nawiązują do uroczego stylu vintage. Natomiast ich kolor i zdobienia przypominające krople wody, zdradzają główną właściwość mieszczących się w nich kosmetyków – nawilżanie niosące blask!
It`s Potent! to rozświetlający krem pod oczy, likwidujący cienie, zasinienia i linie wokół oczu, nawilża i odmładza. Zawiera kompleks peptydowy, który pomaga przywrócić elastyczność i jędrność. Zawiera także mieszankę ekstraktów roślinnych, w tym z jabłek - chroniące skórę przed wolnymi rodnikami.

Skład: Water (Aqua), Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-21, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Hexyldecanol, Stearalkonium Hectorite, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Steareth-2, Glyceryl Hydroxystearate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Chlorphenesin, Dimethicone, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Althaea Officinalis Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Hesperidin Methyl Chalcone, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Steareth-20, Tromethamine, Butylparaben, Ethylparaben, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Propylene Glycol, Titanium Dioxide (Ci 77891), Tetrasodium Edta, Propylparaben, Avena Sativa (Oat) Kernel Protein, Isobutylparaben, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Sodium Hyaluronate, Chlorhexidine Digluconate, Sanguisorba Officinalis Root Extract, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Dipeptide-2, Potassium Sorbate, Eriobotrya Japonica Leaf Extract, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Plankton Extract. No. 02539/N.

/s/

• Eriobotrya Japonica Leaf Extract,
  • PalmitoylTetrapeptide-7

Napisanych recenzji: 9

Kiepski

Dostalam go jako minaturke w zestawie z innym produktem tej marki. Ogolnie nie mam wrazliwych oczu, ale ostatnimi czasy czesto mi lzawily oraz lekko piekly-wydawaloby sie bez powodu. Dopiero po przeczytaniu recenzji przedmowczyn olsnilo mnie, ze to musi byc ten piekielny krem (bo nie zmienialam zadnych innych kosmetykow w swojej pielegnacyjnej czy makijazowej rutynie z wyjatkiem tego mazidla)... Grrr... Jestem zla na siebie, ze dopiero teraz na to wpadlam.

Sam krem dla mnie nie pachnie brzydko, konsystencje ma fajna i dobrze sie wchlania, ale efektow jakichs tez nie zauwazylam, chociaz prawdopodobnie nie uzywalam go wstarczajaco dlugo (ok. 2 tygodnie). To nie zmienia faktu, ze nawet gdyby dzialal cuda i tak bym go nie stosowala, bo jak oczy maja byc piekne i pelne blasku, skoro notorycznie lzawia..?

Ilość zużytych opakowań: jedna miniaturka 5 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

podrażnia

Krem mnie podrażnia, skóra bardzo szczypie. Nie polecam, chociaz ciężko mi stwierdzić czy działa - przestalam próbować po trzeciej aplikacji.
Zapach też jest dość nachalny, opakowanie fatalne, nie lubię kremów w słoiczku - mam paznokcie wychodzące za opuszek palca i muszę się natrudzić zeby nabrać odpowiednią ilość produktu.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039026].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 637

Napisanych recenzji: 1506

Wielkie rozczarowanie + pachnie whisky!

Jestem bardzo, ale to bardzo rozczarowana tym kremem. Był drogi, tymczasem nie widzę jakiegoś super działania na skórze, dodatkowo, bardzo szybko się skończył. Podstawowa wada produktu - pachnie whisky i to dosłownie, po odkręceniu słoiczka czuć zapach identyczny jak po odkręceniu butelki whisky. Osobiście nie znoszę i jest mi niedobrze, więc najmniejszego sensu nie ma używanie kosmetyku, który przyprawia mnie o mdłości. Jedyne co robi to delikatnie nawilża, to wszystko. Słoiczek jest średnio poręczny, ciężko wyjąć krem długimi paznokciami.

Minusy:
-ciężko wyjąć krem ze słoiczka, bardzo utrudniają to długie paznokcie,
-wstrętny zapach whisky i to nie troszeczkę, ale naprawdę mocno,
-drogi,
-brak spektakularnych efektów,
-mało wydajny,
-średnio dostępny,
-mocno podrażnia oczy, trzeba uważać, żeby się do nich nie dostał.

Cechy neutralne:
-konsystencja jest chyba trochę za lekka, pewnie powinna być bardziej gęsta,
-wchłania się po chwili.

Plusy:
-trochę nawilża, ale moim zdaniem i tak za mało, z problematyczną skórą sobie nie poradzi.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca (nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026441].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Napisanych recenzji: 3

Niestety ale nie...

Moje bardzo wrażliwe oczy zdecydowanie nie polubiły się z tym kremem... Odkąd go używam łzawią, są podrażnione... nie mówiąc o tym, że użycie na jakiekolwiek podrażnienie szkóry okropnie szczypie. Nie zauważyłam, żeby coś specjalnego robił z cieniami pod oczami, skóra też nie jest wybitnie nawilżona. Zdecydowanie muszą szukać dalej.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022922].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 299

zwyklaczek

Nie kupię ponownie- produkt jest zbyt drogi a ja nie widzę większej różnicy w stosunku do innych kosmetyków tego typu. Fajnie nawilża to fakt, rozświetla okolice oczu. Ale wg mnie nic więcej. Aha i okropnie piecze !

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016919].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Beznadziejny

Nie dość, że nie widać po nim żadnych efektów, to jeszcze strasznie podrażnia (okolice oczu pieką po jego użyciu). Plusy to ładne opakowanie, miła konsystencja i zielony kolor, który być może trochę maskuje zaczerwienienia. Mam wrażenie, że większość produktów Benefitu to drogie buble.

Ilość zużytych opakowań: próbka 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016824].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Dobry, jeśli dobrze go używasz.

Krem jest bardzo dobry. Konsystencja super, cena dosyć wysoka, ale jak na tego typu krem mało szokująca.

Moje pierwsze użycie - dramat, cały dzień piekły mnie oczy i nic nie widziałam, ale mój błąd - krem po prostu należy położyć pod oczami, trochę wklepać i jest świetnie.
Ja pomyślałam, że będę kolistymi ruchami smarować go dookoła oczu. Niestety tak to nie działa.

Tak więc krem regularnie nakładany pod oczy (jeśli ktoś ma lekkie worki pod oczami to właśnie w te miejsca) daje efekty. Ale naprawdę warto używać go dwa razy dziennie, ja po 10 dniach widziałam już różnicę.

Pozdrawiam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999548].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 115

nic specjalnego a skład dłuższy niż ilość stron w książce faraona

Takie maleństwo, za TAKĄ cenę? Gorąca przesada. Krem nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych, do tego mam wrażaenie, że jest w nim sama chemia. Wystarczy spojrzeć na skład, wydaje mi się że czym dłuższy tym gorzej i tak pewnie jest... Komponentów tego produktu jest pewnie więcej niż stron w książce faraona, a kto czytał, ten wie :P Krem co prawda mnie nie podrażnia, ale też nie jest kojący dla mojej skóry pod oczami. Po prostu przeciętniak. Cieszyłam się, że mogę wypróbować w zasadzie za darmo droższy krem i liczyłam na coś specjalnego. Sama prędko bym go nie kupiła..W tym wypadku płaci się za etykietkę, więc nie warto. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcya, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990191].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 33

Napisanych recenzji: 422

może podrażniać

Krem jak na kosmetyk selektywny ma przystępną cene. Dość dobrze nawilża i mam wrażenie,że troszkę rozświetla. Nie jest tak komfortowy jak All about eyes rich Clinique,ale konsystencja nie jest żelowa, to po prostu lekki krem i szybko sie wchłania.

Niestety to tyle z plusów,gdyż jak zaczełam go używać to miałam strasznie uwrażliwoną okolice oczu. Wydawało mi się ,ze może to kwestia tuszu (że źle zmywam), potem że uzywam tuszu dośc długo więc wymieniłam na nowy.
Jeszcze potem doszłam do wniosku,ze moze mam przesuszoną gałkę oczną,bo nawet czułam dyskomfort,że mnie w tej okolicy szczypie.
Początkowo tych dolegliwości nie powiązałam z kremem,bo objawy nasilały się wieczorem a ja kremu używałam rano. W końcu na jakiś czas przestalam używać cokolwiek pod oczy i po dniu się uspokoiło a po 2 dniach w ogolę objawy zniknęły.
Ostatnio chciałam sie upewnić czy przyczyną rzeczywiście był krem... nałożyłam go po jedno oko....i niedługo potem zmyłam.
Nie mam wrażliwej skóry...mało co mnie uczula,ale ten krem ma ewidentnie coś czego nie mogę używać, w dodatku zanim go otworzyłam używałam próbki i wszystko było ok zatem moja alergia na niego pozostaje zagadka.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985977].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 37

Nic specjalnego

Krem dostalam w zamówionym boxie . Myslalam ,ze zaskoczy mnie swoim działaniem a tu rozczarowanie . Takie nic . Nie szkodził ani nie pomagał .

Plusy :
-dobra konsystencja
- ładne opakowanie

Minusy
- nie działa
- oczy łzawiły prawdopodobnie jestem uczulona na jakis składnik
- niewygodne opakowanie nie lubie wygrzebywać kremu z małego słoiczka . Mam długie paznokcie i duzo kremu zostawało pod ...
- nie warty swojej ceny

Używam tego produktu od: Od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980991].usefull || 0 }}% pomocna.