Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Zenner, Ewa Schmitt Boutique, Gąbka do demakijażu Konjac,

Zenner, Ewa Schmitt Boutique, Gąbka do demakijażu Konjac,

Gąbka Konjac to produkt naturalny uzyskany z korzenia drzewa azjatyckiego o nazwie konjac. Gąbka jest w 100% biodegradowalna. Zawiera naturalny środek myjący, który pomaga wyrównać odczyn PH skóry i posiada właściwości nawilżające. Gąbka wspomaga ochronę skóry i odpowiada na jej potrzeby nawilżenia i oczyszczenia. Jest idealna do pielęgnacji zanieczyszczonej skóry każdej dorosłej osoby. Gładka powierzchnia gąbki pozwala delikatnie usunąć makijaż i zanieczyszczenia ze wszystkich zakamarków cery. Daje dodatkowy zastrzyk wilgoci i przyjemne uczucie świeżości skóry.
Gąbka wykonana jest w 100% z włókna naturalnego, nie zawiera barwników i sztucznych dodatków, włókna cieńsze niż u gąbek syntetycznych i frotte, przeznaczona do wszystkich typów skóry, idealna dla cery trądzikowej i z problemami dermatologicznymi, nie podrażnia skóry w trakcie oczyszczania, nawilża w sposób naturalny, czyni skórę miękką i elastyczną , pobudza krążenie krwi, zapobiega zanieczyszczeniom skóry, można ją prać mechanicznie w delikatnym cyklu 60 stopni C bez środka zmiękczającego, produkt biodegradowalny.

gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajnie oczyszcza twarz

Skusiłam się na zakup tej gąbki ponieważ mam cerę skłonną do wyprysków i wągrów na nosie. Pierwsze użycie rewelacja,świetnie myje i skóra na twarzy jest delikatniejsza w dotyku. Zobaczę jak jak będzie się zachowywać w miarę użytkowania ale nie żałuję tych 12 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560456].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna do olejków :)

Używam jej jako nawilzacz przed olejkami, na czystą twarz.
Delikatnie masuję skórę, dociskam, żeby pochłonęła więcej wody i wtedy nakładam opuszkami olejek i robię masaż :).
Zniknęły suche skórki,
lepiej nawilżona twarz,
mniej widoczne pory,
lepiej nakłada się kolejne kosmetyki, nie ma problemu z ich wchłanianiem,
miły gadżet.
Nie byłam jakoś specjalnie przekonana do tej myjki, ale bardzo polubiłam takie nawadnianie skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530521].usefull || 0 }}% pomocna.

Sztuczna

Nie było to moje pierwsze spotkanie z gąbką konjac. Kupiłam ten produkt z chęcią przetestowania tańszego zamiennika, niestety nie spełniła ona moich oczekiwań.
W trakcie użytkowania stan mojej skóry się znacznie pogorszył (zaczęły pojawiać się liczne zaskórniki), ponadto rozpadła się po zaledwie miesiącu użytkowania. Największym minusem dla mnie jest jednak to, że jest ona sztuczna w dotyku oraz, że niezależnie od czasu namaczania w środku była twarda. Z poprzednimi gąbkami nie miałam takich problemów.
Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza, że obecnie oferta na rynku jest szeroka i można znaleźć nawet tańsze produkty, które są lepszej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406456].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Umilacz

Kupiłam tę gąbkę do testowania, jako tańszy zamiennik. Jak na razie jestem mile zaskoczona, bo gąbka nie pęka, a używam codziennie.
Idealnie zmywa maseczki wszelkiego rodzaju
Jest mięciutka
Nie mam zapchanych porów
Idealnie wykonuje się nią masaż twarzy
Nie wchłania produktów
Do umycia wystarczy ciepła woda
Jedyny jakby minus to to, że powstały takie większe pęcherzyki, ale nie przeszkadza to jakoś specjalnie
Mam tylko jeden problem, bo nie dosycha mimo wiszenia na klamce od okna. Jeżeli znacie jakieś pomysły to piszcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278056].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna!

Fajne uczucie podczas mycia buzi. Coś innego, mała odmiana w codziennej pielęgnacji. Przyjemna.

Trzeba pamiętać, że w gąbce pozostają zanieczyszczenia i dlatego bezwzględnie nie można jej trzymać w wilgotnym miejscu - najlepiej zabrać ją z łazienki po użyciu.

Swoją wyrzuciłam po miesiącu, chociaż wyglądała nieskazitelnie. Jednak uważam, że 30 dni to i tak dużo dla gąbki.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862077].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba...

Kupiłam, zachęcona pozytywnymi opiniami, no i akurat wtedy w Ross była CND - gąbka kosztowała chyba 8zł... Więc się skusiłam, bo myślałam, że wreszcie znajdę coś, co będzie fajnie oczyszczało twarz.

I co? Nic... Ta gąbka kompletnie nic nie robi... W porównaniu do szczoteczki do mycia twarzy z FYB jest bardzo słaba, taki sobie gadżecik, który w dodatku wolno schnie i trudno go utrzymać w czystości.

Dobrze, że była tania, bo inaczej plułabym sobie w brodę, że to coś kupiłam. Bubel. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832395].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardz dobra

Świetna gąbka :),
- przyjemna w dotyku,
- delikatna,
- znakomicie oczyszcza

Minusem jest cena oraz to, że gąbka wolno schnie nawet w dobrze wentylowanych pomieszczenieach. Niestety przez wyciskanie wody, uległa zniszczeniu

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827365].usefull || 0 }}% pomocna.

Podrobiony ale nie ta jakość

Mam dość wrażliwą skórę i po każdym szorowaniu czy pilingu twarzy chodzę z wielkimi wypiekami. Myślałam, że gąbeczka z Rossmanna będzie idealnym rozwiązaniem. Fakt była mięciutka i delikatna ale mimo dokładnego płukania i suszenia na twarzy zaczęły wyskakiwać mi pryszcze. Na wizycie w gabinecie kosmetycznym dostałam w prezencie identyczną (jak mi się wydawało) gąbeczkę do demakijażu. Zreagowałam sceptycznie jednak Pani kosmetolog powiedziała że jest to oryginalna gąbeczka z korzenia konjacu i w swojej ofercie mają gąbeczki do różnego rodzaju cery - ja dostałam Yasumi Aloe vera Konjac Sponge. Wróciłam do domu i zaczęłam myć. Odczucia i efekt był o niebo lepszy od tej rossmannowej. Po pierwsze nie miałam uczucia że jest to coś sztucznego, pryszcze poznikały a twarz była delikatnie nawilżona, świeża i fajnie sobie radzi z demakijażem. Wróciłam do gabinetu po drugą gąbeczkę , tym razem do mycia całego ciała (są większe i doskonale się pienią przy nie wielkiej ilości żelu do myca ciała). Także moim zdecydowanym faworytem są te gąbeczki z Yasumi!

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818123].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozumiem negatywów. Absolutny KWC

Nie rozumiem negatywnych komentarzy na temat tej gąbki. Moja codzienna rutyna musi ją zawierać, bo inaczej już sobie tego nie wyobrażam. Mam skórę trądzikową, wrażliwą, bardzo się rumieniącą (naczynkowa to zbyt dużo powiedziane w jej przypadku). Nie miałam gąbeczki tydzień i zmiany zaczęły się pojawiać na powrót.

Stosuję ją wraz z żelem Vichy Normaderm (zielonym) rano i wieczorem, wieczorem smaruję Effaclarem II, a rano dzieciowym z Rossmanna i wszelkie moje zmiany jak ręką odjął.
Długo szukałam pomocy z moją skórą, która "grubieje", ma humory i jest ciężka do "współżycia".

Gąbeczka dokładnie oczyszcza zapchane pory, dla porównaniu szczoteczka do twarzy tylko podrażniała skórę i powodowała nowe wysypy.

Mam ją dwa miesiące, nie rozpadła mi się, ani nic, co trzy dni sparzałam ją wrzątkiem i nic mi się z nią nie dzieje.

Jedynym minusem może być dostępność. Kupiłam ją w "zielonej cenie" w Rossku, tydzień później w żadnej Gdańskiej drogerii nie mogłam jej dostać. Pozostaje allegro :C.

Wszystkim wrażliwym trądzikowcom polecam tę gąbeczkę. :)

Ilość zużytych opakowań: Pierwsza gąbeczka i nadal się trzyma!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816074].usefull || 0 }}% pomocna.

w sam raz na raz.

Naczytałam się o niej i w końcu sama po nią sięgnęłam.
Zdaję sobie sprawę, że systematyczność to klucz do sukcesu dlatego "szorowałam" nią buzię 2 razy dziennie.
Plusem jest to, że uwierzyłam w nią tak bardzo że w nawyk weszło mi masowanie twarzy, co poprawia krążenie i wiadomo, działa bardzo na plus.

Do plusów mogę zaliczyć też to, że twarz była bardziej oczyszczona niż po myciu twarzy przy użyciu rąk.

Gadżet ogólnie fajny, ale spleśniał mi po miesiącu dlatego nigdy więcej nie kupię czegoś co jest trudno jest utrzymać w czystości. Po prostu brzydziłabym się kupić tę gąbkę ponownie, ale doświadczenie było owocne.

Teraz używam szczotki do twarzy i efekt jest lepszy (dokładniejsze oczyszczenie i bardziej pobudzający masaż).

Można wypróbować na własnej skórze fajny gadżet, ale są lepsze.

Ilość zużytych opakowań: jedna gąbeczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803942].usefull || 0 }}% pomocna.