Collection velours de Chanel (poczwórna pomadka z pędzelkiem)

Collection velours de Chanel (poczwórna pomadka z pędzelkiem)

Paleta z 4 pomadkami w tonacji różowo-czerwonej z limitowanej edycji Chanel. W opakowaniu znajdują się 2 pędzelki bardzo dobrej jakości.

Cena: 208 zł

Cudaśnie

Mam szeroką gamę kosmetyków Chanel i posiadam tenże paletkę :).
Lustereczko jak to lustereczko fajne, przejrzyste, pomadeczki delikatne, fajne kolory, ładnie prezentują się na ustach i nie wiem jak u was ale u mnie troszeczkę wygładzają rany (no bo jak się Shiraki nudzi to palce w ruch, i ustka gotowe :( )
Kosmetyk super, zasłużone leci 5 ! :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

takie sobie

Dostałam do męża na urodzinki palete tych pomadek. Jak przystało na Chanela to opakowanie zapiera dech, śliczniusie, z dużym lusterkiem, mięciutkimi pędzelkami do ust, a wszystko jeszcze zapakowane w etui z materiału.
Pomadki też niczego sobie, bo lubę takie kolorki na wieczorne spotkania i imprezy, trzymaja sie na ustach naprawdę długo, jedynie co to wysuszaja usta, przynajmniej mnie.
Uważam że jest wiele lepszych pomadek. :-)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno

Cudo!!!!

Zostałam szczęśliwą posiadaczką tej paletki:))I bardzo się cieszę, bowiem jest z czego.Po pierwsze opakowanie:Jak zawsze u Chanel, eleganckie. Aksamitne etui otula czarne pudełeczko z duuużym lusterkiem. A w środku CUDA!! 4 kolory pomadek utrzymane w tonacji rózowo-czerwonej. Można tworzyć różne makijaże ust. Pomadki są trwałe, nawet bardzo. Dzięki nim uzyskujemy efekt modnego w tym sezonie matu na ustach:))Dołączone są 2 pędzelki do aplikacji szminek. O ile sie nie mylę, z naturalnego włosia, bardzo bardzo fajne:)Do opakowania dołączona jest książeczka z propozycjami makijażu ust.Polecam!!