C-Forte, Cera Zmęczona, Serum intensywnie regenerujące usuwające oznaki zmęczenia

Produkt polecany dla osób po 30 roku życia do cery szarej, matowej i zmęczonej.
Skoncentrowana witamina C zapewnia intensywną odnowę skóry oraz likwiduje oznaki zmęczenia i stresu. Bio - Fosfor dostarcza potężną dawkę energii i dotlenia skórę.
Baobab LIFT gwarantuje natychmiastowy lifting i wygładzenie zmarszczek.
Olej karotkowy ożywia cerę i zapewnia jej zdrowy, słoneczny koloryt.
Skóra staje się gładsza i zyskuje wypoczęty, promienny wygląd oraz zdrowy koloryt. Serum pomaga i przyspiesza działanie kremów z serii Perfecta Cera Zmęczona.

Skład: Aqua, hydrogenated poly-1-decene, glycerin, magnezium aspartate, zinc gluconate, coper gluconate, soya lecithin, caprylic/capric trigliceryde, trilaureth-4-phosphate, panthenol, tocopheryl acetate, ubiquinone, hydrolyzed adansonia digitata extract, mica, Cl 77891, ascorbyl tetraisopalmitate, helianthus annuus seed oil, daucus carota sativa roqt extract, daucus carota sativa seed oil, beta carotene, ascorbyl palmitate, glycery stearate, stearyl alcohol, ceteareth-25, ceteareth-20, polygryceryl-3 diisostearate, acrylates/c10-c30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, sodium hydroxide, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, disodiumEDTA, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butyphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Parfum (7.05.2012.)

Cena: ok. 2zł / 10ml

serum
krem

Pachnie jak syrop na kaszel

Zacznę od zapachu, który jest tutaj bardzo specyficzny niby pachnie cytrynowo ale mi się kojarzy z zapachem syropu na kaszel/gorączkę z dzieciństwa. Nie ukrywam, że nie są to moje zapachy i mogli by coś zrobić by produkt pachniał przyjemniej choć niektórym może zapach się podobać kwestia gustu. Serum używać należy 2-3 razy w tygodniu w celu regeneracji skóry np po nieprzespanych nocach itd. Konsystencja kosmetyku jest dość gęsta szybko się wchłania. Ogólnie jestem zadowolona skóra była gładka, miękka i dobrze odżywiona. Zastosowanie takiej saszetki od czasu do czasu jest fajnym urozmaiceniem w pielęgnacji twarzy.

Słabiutko :(

Kupiłam z ciekawości bo ostatnio bardzo polubiłam się (a w zasadzie to moja cera) z kosmetykami, w których składzie znajduję się witaminka C.
A że akurat skończyło się moje ukochane serum Sesderma C-VIT więc postanowiłam przetestować coś niedrogiego (2 zeta za saszetkę :) i dostępnego w każdej drogerii.
Zużyłam trzy opakowania i tyle, efektów nie widzę więc będę szukać dalej :)

Serum ma konsystencję typową raczej dla lekkiego kremu niż serum (ale jak za taką cenę przymknijmy na to oko); ma ładny cytrusowy zapach; nie podrażnia, nie zapycha; jedna saszetka spokojnie wystarczy na 4-5 aplikacji.
Przyjemnie rozprowadza się go na skórze, szybko się wchłania, nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy.
Niestety to serum oprócz nawilżenia "zaraz po" użyciu nie robi nic co obiecuje producent :(
Nie zauważyłam aby moja cera była bardziej promienna, wypoczęta, przebarwienia rozjaśnione; natychmiastowy lifting i wygładzenie zmarszczek - serio ??? ;)

Ale jak za taką niską cenę można wypróbować zwłaszcza, że opinie są bardzo różne tak jak nasze indywidualne potrzeby skóry ;)

Efektów brak

W ogóle nie zauważyłam efektów opisywanych przez producenta. Wygładzenia zmarszczek i liftingu raczej się nie spodziewałam, bo i też nie są one zbyt widoczne. Jednak na odświeżenie cery liczyłam... Jedyny efekt to świecąca się cera i nieprzyjemny cytrynowy zapach. A efektów brak...
Plusem jest chyba tylko niska cena.
Dodatkowo ten okropny zapach bardzo mi przeszkadzał i tak na prawdę nie pozwalał się zrelaksować. Czekałam z niecierpliwością, by zmyć maseczkę...

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

słaba jak dla mnie

Nie zauważyłam efektów jeśli chodzi o:
rozświetlenie cery,
rozjaśnienie jakiekowiek,
oznak zmęczenia chyba ani trochę nie usuwa,
nie dałam rady użyć całej maseczki na warz bo strasznie mnie zapychała-przy nakładaniu np maseczki na całą noc.
Po różnych serach z witaminą c zawsze od razu widzę efekt rozświetlenia, ale tutaj nawet po kilkukrotnym użyciu nie widziałam.
Zapach fatalny-sztucznie cytrynowy jak środek do sprzątania.
Plusy jedyne chyba:
wydajność jedna maseczka wystarcza na kilka aplikacji,
cena-jeśli się nie sprw nie żal zużyć na dekolt czy do rąk.
-nadaje się pod makijaż
-lekko nawilża
Jednak ja nie potrzebuje takiego kosmetyku, nie spełnia obietnic producenta ani troche-może to zalerzy od skóry? Zuyżylam reszte na dekolt bo dałam mu kilka szans na twarz i więcej miałam szkody niż pożytku(zpychanie porów)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

W porządku

Maseczka przyzwoicie nawilża i odżywia skórę. Zapach pozostawia wiele do życzenia, ciężki, chemiczny, cytrynowy. Maseczka starcza na wiele zastosowań, mimo obfitego nakładania. Wchłania się bardzo dobrze, nie lepi się, nie pozostawia odczucia duszenia się skóry, nie zostawia nieprzyjemnego filmu. Raczej nie powoduje żadnych problemów skórnych jak wypryski, ale pewności nie mam. Używałam w różnych okresach i pogodzie i generalnie byłam zadowolona. Raczej nadaje się do podtrzymania dobrego stanu skóry. Znam za podobną cenę lepsze kosmetyki, więc raczej nie sięgnę po kolejne opakowanie tego produktu. Cena dość niska, wydajna. Rozświetlenia brak, ale jest za to solidne nawilżenie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Idealne

Idealne serum. Pięknie pachnie. Super nawilża. Regeneruje. Jak dla mnie odkrycie ostatniego czasu!
Pół gwiazdki odjęłam, bo mogłoby być dostępne w buteleczce, albo tubce

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 10 saszetek

to nie jest serum

Zuzyłam 3 opakowania tegoz produktu co w sumie daje mi 30 ml .
Nalezy zaczc od tegoze niczym nie przypoina to serum, bardziej lekki krem o przyjemnym cytrynoym zapachu.
Producent sugeruje zaby zuzyc saszetke na 2 podejscia, ja swoje jednak rozinam i przekładam do sloiczka kosmetycznego, jedno opakowanie mam na 4 dosc solidne aplikacje.
Kosmetyk nie robi nic procz tego ze nawilza, za co dostał 1, 5 gwiazdki.
O obiecywanym usunieciu oznak zmeczenia nie ma wogole mowy. Oczywiscie nie brałam tej obietnicy a tak bardzo na serio jednak nie dostaje chocby minimalnego roswietlenia- lepszy efekt mogam osiagnac kremem z wit c z Ziaji.
Lekko zapycha skore przez co wyglada ona na jeszcze bardziej zmeczona.
Cena przystpna ale jakos kiepska, cytrynowy nawilzacz ktory lubi zapchac.
Nie polecam,nawet za tak niska kwote.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

no i oki

Fajnie że można spróbować serum w saszetce, bo gdy coœ nie podpasuje nie jest szkoda wywalić, a i łatwiej zużyć. Super opcja na wakacyjne wypady czy weekendowe wycieczki bo można użyć zamiast kremu na noc.
Zużyłam jednš saszetkę, a drugš właœnie otworzyłam. Fajne, lekkie serum, uczucie nawilżenia czuć gdy rano się wstaje, a użyje tylko jego (czasem się zdaża). Mam też inne sera i używam naprzemiennie.
Polecam bo 2,50 za 10ml serum to fajna sprawa na spróbowanie.

+lekka, jednoczeœnie bogata konsystencja
+nawilża
+odœwieza
+małe opakowanie
+taniocha
+ładnie, lekko cytrynowo pachnie
+wydajne, niewielka iloœć wystarczy do całej twarzy i szyi

Używam tego produktu od: 2-3 mies

typowy średniak

oprócz ładnego zapachu i chwilowego orzeźwienia NIC. ani nie pielęgnuje, ani nie nawilża a skóra taka jak wcześniej. kosmetyk nie spełnia obietnic producenta... jako że tanie myślę że warto przetestować, może u kogoś pomoże. u mnie niestety się nie sprawdziło

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Dobry skład , widoczne efekty

Bardzo lubię ten produkt, zuzyłam już dziesiąt saszetek tego serum. Nakladam na twarz 2-3 raz w tygodniu na około godzinkę , gdy tylko mam chwilę na pielęgnację. Często rano a po 15 minutach jeszcze jakas kremowa maseczka. Sprawia , ze skóra jest w wyraźnie dobrej kondycji, nawilżona, rozświetlona, wyglada zdrowo i promiennie. Nakładam tez po oczy które mam wrazliwe - serum nie podrażnia okolicy oczu. Makijaż na tak potraktowanej twarzy wyglada swietnie, nawet po zarwanej nocy. Jest to jeden ze stałych elementów mojej pielęgnacji. Uzywam obficie, gruba warstwą , jedna saszetak starcza mi na 3 użycia . Przekładam do malego słoiczka i trzymam w lodówce.

Promiennie

Maseczka faktycznie działa, cera jest odświeżona, promienna bez oznak zmęczenia. Po prostu wygląda lepiej.
Że niby opis zbyt lakoniczny :-/ no to dodam że ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Przyjemniaczek

Kiedyś podczas stania w kolejce w aptece zobaczyłam te serum. Postanowiłam kupić bo skusiło mnie to, że zawiera witaminę C. Produkt okazał się być całkiem dobry i szkoda, że nie ma go w większym opakowaniu.

Zalety:
- względna dostępność
- cena
- saszetka wystarcza na 4 - 5 aplikacji
- bardzo ładnie pachnie
- bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę
- nie podrażnia
- skóra po jego aplikacji jest miękka i ładnie wygląda

Minusy:
- potrzebuje trochę czasu do wchłonięcia
- ma tłustawą konsystencję
- brak opakowania w większej pojemności

Mimo małych wad używam i uważam, że jest całkiem dobrym produktem.

Ilość zużytych opakowań: 5 - 6 saszetek