Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Perfecta, C-Forte, Cera Zmęczona, Serum intensywnie regenerujące usuwające oznaki zmęczenia

Produkt polecany dla osób po 30 roku życia do cery szarej, matowej i zmęczonej.
Skoncentrowana witamina C zapewnia intensywną odnowę skóry oraz likwiduje oznaki zmęczenia i stresu. Bio - Fosfor dostarcza potężną dawkę energii i dotlenia skórę.
Baobab LIFT gwarantuje natychmiastowy lifting i wygładzenie zmarszczek.
Olej karotkowy ożywia cerę i zapewnia jej zdrowy, słoneczny koloryt.
Skóra staje się gładsza i zyskuje wypoczęty, promienny wygląd oraz zdrowy koloryt. Serum pomaga i przyspiesza działanie kremów z serii Perfecta Cera Zmęczona.

Skład: Aqua, hydrogenated poly-1-decene, glycerin, magnezium aspartate, zinc gluconate, coper gluconate, soya lecithin, caprylic/capric trigliceryde, trilaureth-4-phosphate, panthenol, tocopheryl acetate, ubiquinone, hydrolyzed adansonia digitata extract, mica, Cl 77891, ascorbyl tetraisopalmitate, helianthus annuus seed oil, daucus carota sativa roqt extract, daucus carota sativa seed oil, beta carotene, ascorbyl palmitate, glycery stearate, stearyl alcohol, ceteareth-25, ceteareth-20, polygryceryl-3 diisostearate, acrylates/c10-c30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, sodium hydroxide, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, disodiumEDTA, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butyphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Parfum (7.05.2012.)

Cena: ok. 2zł / 10ml

serum
krem

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo lubię tę maseczkę :)

Czasem ją kupuję, lubię ją zastosować przed jakąś imprezą. Ładnie odświeża cerę, dodaje blasku, skóra jest rozświetlona, ma taki perłowy blask. Napina skórę, można ją zastosować na noc lub nawet tuż przed wyjściem. Szybko się wchłania, nadmiar można usunąć chusteczką i w zasadzie po chwili zrobić makijaż. Makijaż zrobiony na niej doskonale się trzyma. Aplikacja jest wygodna, a opakowanie wystarcza na 2 razy. Choć ze względu na stabilność wit C wolałabym jednorazową aplikację lub większe opakowanie z pompką ;)
Pięknie pachnie :)

kolejna maseczka, która zwiedziła ze mną ciepłe kraje

Maseczka - serum. Sprawdziła się w ciepłych krajach, kiedy upalny klimat nie ma litości nad cerą. Nakładałam wieczorem, a skóra rano była bez zaczerwień, nawilżona i gładka. Kiedy rano wstawałam po nocnych szaleństwach wyglądałam świeżo a cera była wypoczęta.

tylko na noc

Produkt zdecydowanie nie nadaje się na dzień- po jego zastosowaniu buzia ma dziwny żółty odcień. Z tego względu ja stosuję go tylko na noc. Maseczka jest gęsta, dosyć ciężko się wchłania. Zdecydowanie wystarcza na więcej zastosowań niż sugerowane przez producenta 2 aplikacje (ja otwarte opakowanie zabezpieczam spinaczem i trzymam w lodówce, choć nie wiem, czy wlaściwie przechowuję ten specyfik). Po zastosowniu na noc można stwierdzić, że produkt jednak działa- buzia po przebudzeniu nie wygląda na zmęczoną, nie ma też niezdrowego szarego kolorytu. Zapach maseczki jest intensywny, jednak mi się podobał. Warto więc stosować ją od czasu wieczorem dla "podratowania" zmęczonej, szarawej cery, absolutnie nie polecam stosować na dzień.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Dziwny

Ciężka konsystencja, ciężko się wchłania, lepi się. Nie nadaj się pod makijaż.
Przez swoją bogatą formułę nieźle nawilża, ale potrafi też zapchać. Fatalne opakowanie, Jeśli produkt jest na więcej niż jedno użycie powinien być podzielony na mniejsze dawki lub mieć zamykane opakowanie,

Raczej nie

Kupiłam zaciekawiona pozytywnymi opiniami oraz obiecywaną witaminą C w składzie. Niestety dla mnie się nie sprawdziło, cóż moja cera jest wybredna i przekonuję się o tym bardzo często, także w przypadku tego kosmetyku.

OPAKOWANIE

Serum mamy w opakowaniu 7 ml, wystarcza ono na więcej niż 2 sugerowane przez producenta apliakcje i tutaj pojawia sie pierwszy problem - jak je przechować do kolejnego użycia? Podział opakowania byłby idealnym rozwiązaniem. Poza tym opakowanie ma ciekawą kolorystykę i piękną grafikę, przyciąga oko, jest widoczne z daleka na drogeryjnej półce.

SERUM

Przypomina mi ono raczej lekki krem, ma też taką konsystencję. Jego kolor zdziwił mnie na początku, bo spodziewałam się białego kremu, a tutaj mamy żółty, o intensywnym zapachu cytryny, jednak nie takiej świeżej i soczystej, ale połączonej z inną nutą, co sprawia, że zapach po jakimś czasie staje się męczący i nachalny. Serum wchłania się bardzo wolno, jeśli chcemy go użyć musimy sobie zarezerwować dłuższą chwilę - wklepywanie, masaż niewiele pomaga, ono po prostu potrzebuje czasu. Serum daje półmatowy efekt na twarzy, twarz wygląda przy dłuższym stosowaniu na pełną energii, faktycznie jest rozświetlona. Dobrze nawilża przy cerze mieszanej, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Serum nie zapycha. Niestety stosowanie go na dzień odpada - nie współgra z podkładami, rolluje się, tworzy nieestetyczne grudki mimo, że producent pisze o stosowaniu rano i wieczorem - owszem jeśli nie wykonujemy żadnego makijażu to ok, ale w innym wypadku odradzam, bo trzeba będzie zmyć cały makijaż. Stosowałam go pod podkład, krem BB, krem koloryzujący i zawsze to samo.. Serum jest tanie, wydajne, łatwo dostępne, ale ja ponownie go nie zakupię. Po 2 saszetkach nie zrobiło na mnie efektu wow.

PLUSY
+ niska cena
+ duża wydajność
+ ładne opakowanie
+ dobre nawilżenie i rozświetlenie

MINUSY
- nachalny zapach
- wolno się wchłania
- nie nadaje sie pod makijaż

Hit!

Serum kupiłam przypadkiem, bo rzuciło mi się w oczy jako nowość w Rossmannie. Zaraz 30tka mi stuknie, więc pomyślałam że spróbuję i modliłam się, żeby nie pożałowała znów. Dla mnie to jest totalny hit wśród kosmetyków do twarzy. Pomaga w walce ze zmarszczkami i suchymi miejscami na twarzy, rozjaśnia przebarwienia, niedoskonałości są ograniczone do minimum. Świetna konsustencja, opakowanie przy odpowiednim dozowaniu wystarcza na więcej aplikacji niż 2. Szybko się wchłania, nie roluje się, nie zapycha. Nadaje się pod podkład.
Na codzień już nie muszę codziennie używać korektora, tylko to serum zamiast kremu 2xdziennie (rano pod podkład i wieczorem), a na upartego to i bez podkładu mogę wyjść i czuć się dobrze. W bonusie obłędny zapach.
Rzadko który kosmetyk działa tak fenomenalnie. Oby tego nie wycofali, bo będzie dramat.

Na co to komu

Ja poprzestałam na jednym opakowaniu, bo zapach tego serum po prostu odrzuca - taki intensywny smrodek środka do mycia toalet... Nie dałam rady próbować więcej. Ponadto nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania. Stosowałam je tylko na noc, bo zostawiał bardzo tłusty film na skórze. Żadnych oznak zmęczenia nie usuwał, zachowywał się jak zwykły, taniutki krem, który nakładamy na twarz, nie licząc na jakiekolwiek efekty.
Opakowanie starczyło mi na 4 dni, o ile dobrze pamiętam.

Pachnie jak syrop na kaszel

Zacznę od zapachu, który jest tutaj bardzo specyficzny niby pachnie cytrynowo ale mi się kojarzy z zapachem syropu na kaszel/gorączkę z dzieciństwa. Nie ukrywam, że nie są to moje zapachy i mogli by coś zrobić by produkt pachniał przyjemniej choć niektórym może zapach się podobać kwestia gustu. Serum używać należy 2-3 razy w tygodniu w celu regeneracji skóry np po nieprzespanych nocach itd. Konsystencja kosmetyku jest dość gęsta szybko się wchłania. Ogólnie jestem zadowolona skóra była gładka, miękka i dobrze odżywiona. Zastosowanie takiej saszetki od czasu do czasu jest fajnym urozmaiceniem w pielęgnacji twarzy.

Słabiutko :(

Kupiłam z ciekawości bo ostatnio bardzo polubiłam się (a w zasadzie to moja cera) z kosmetykami, w których składzie znajduję się witaminka C.
A że akurat skończyło się moje ukochane serum Sesderma C-VIT więc postanowiłam przetestować coś niedrogiego (2 zeta za saszetkę :) i dostępnego w każdej drogerii.
Zużyłam trzy opakowania i tyle, efektów nie widzę więc będę szukać dalej :)

Serum ma konsystencję typową raczej dla lekkiego kremu niż serum (ale jak za taką cenę przymknijmy na to oko); ma ładny cytrusowy zapach; nie podrażnia, nie zapycha; jedna saszetka spokojnie wystarczy na 4-5 aplikacji.
Przyjemnie rozprowadza się go na skórze, szybko się wchłania, nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy.
Niestety to serum oprócz nawilżenia "zaraz po" użyciu nie robi nic co obiecuje producent :(
Nie zauważyłam aby moja cera była bardziej promienna, wypoczęta, przebarwienia rozjaśnione; natychmiastowy lifting i wygładzenie zmarszczek - serio ??? ;)

Ale jak za taką niską cenę można wypróbować zwłaszcza, że opinie są bardzo różne tak jak nasze indywidualne potrzeby skóry ;)

Efektów brak

W ogóle nie zauważyłam efektów opisywanych przez producenta. Wygładzenia zmarszczek i liftingu raczej się nie spodziewałam, bo i też nie są one zbyt widoczne. Jednak na odświeżenie cery liczyłam... Jedyny efekt to świecąca się cera i nieprzyjemny cytrynowy zapach. A efektów brak...
Plusem jest chyba tylko niska cena.
Dodatkowo ten okropny zapach bardzo mi przeszkadzał i tak na prawdę nie pozwalał się zrelaksować. Czekałam z niecierpliwością, by zmyć maseczkę...

słaba jak dla mnie

Nie zauważyłam efektów jeśli chodzi o:
rozświetlenie cery,
rozjaśnienie jakiekowiek,
oznak zmęczenia chyba ani trochę nie usuwa,
nie dałam rady użyć całej maseczki na warz bo strasznie mnie zapychała-przy nakładaniu np maseczki na całą noc.
Po różnych serach z witaminą c zawsze od razu widzę efekt rozświetlenia, ale tutaj nawet po kilkukrotnym użyciu nie widziałam.
Zapach fatalny-sztucznie cytrynowy jak środek do sprzątania.
Plusy jedyne chyba:
wydajność jedna maseczka wystarcza na kilka aplikacji,
cena-jeśli się nie sprw nie żal zużyć na dekolt czy do rąk.
-nadaje się pod makijaż
-lekko nawilża
Jednak ja nie potrzebuje takiego kosmetyku, nie spełnia obietnic producenta ani troche-może to zalerzy od skóry? Zuyżylam reszte na dekolt bo dałam mu kilka szans na twarz i więcej miałam szkody niż pożytku(zpychanie porów)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

W porządku

Maseczka przyzwoicie nawilża i odżywia skórę. Zapach pozostawia wiele do życzenia, ciężki, chemiczny, cytrynowy. Maseczka starcza na wiele zastosowań, mimo obfitego nakładania. Wchłania się bardzo dobrze, nie lepi się, nie pozostawia odczucia duszenia się skóry, nie zostawia nieprzyjemnego filmu. Raczej nie powoduje żadnych problemów skórnych jak wypryski, ale pewności nie mam. Używałam w różnych okresach i pogodzie i generalnie byłam zadowolona. Raczej nadaje się do podtrzymania dobrego stanu skóry. Znam za podobną cenę lepsze kosmetyki, więc raczej nie sięgnę po kolejne opakowanie tego produktu. Cena dość niska, wydajna. Rozświetlenia brak, ale jest za to solidne nawilżenie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1