Hamamelis, Nawilżające mleczko do ciała

Hamamelis, Nawilżające mleczko do ciała

Mleczko o lekkiej konsystencji nawilża zewnętrzne warstwy naskórka i odżywia je zapewniając uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień. Zawiera 2,5 % wyciąg z krokosza, który przywraca skórze gładkość i elastyczność. Stosowany po kąpieli lub prysznicu dobrze wchłania się nie pozostawiając tłustej powłoki na powierzchni skóry i delikatnie ją perfumuje. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry.

porażka

Zawiodłam się na całej linii na tym balsamie. Tak kipesko jak ten żaden inny, się nie wchłaniał. Pomimo, że nalewałam odrobinkę na dłoń, produkt trzeba było wsmarowywać i wsmarowywać. Skóra po nim była tłusta, z tłustym filmem. Efekt nawilżenia o ile to było to, trwał może jakieś 3 godziny. Wtopa!

Używam tego produktu od:..
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec

co to ma być?

Niestety jest to kolejny produkt Yves Rocher, który mnie nie zachwycił.
+dobrze się rozprowadza i wchłania (lekka konsystencja)
+nie uczulił mnie

- zapach nie jest zbyt ciekawy, taki...hmm...kredowy?
-nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu - w najmniejszym nawet stopniu nie nawilża
-cena - zbyt drogi jak za produkt, który nie spełnia swoich podstawowych funkcji

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

niestety zawiodłam się

Używam sporo kosmetyków Yves Rocher i raczej jestem zadowolona. Ale nie tym razem.
To mleczko moim zdaniem jest bardzo bardzo bardzo słabe.
Dlaczego?
1. wcale nie nawilża, a raczej wysusza moją skórę,
2. pachnie raczej nieładnie, a ja przywiązuję ogromną wagę do zapachu
3. wchłania się średnio
4. kosztuje dużo, a biorąc pod uwagę walory to nawet bardzo dużo - i jak dla mnie to są pieniądze wyrzucone w błoto

Dwie gwiazdki za sentyment do marki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - i chyba go nie skończę

Cellulit mity

bardzo fajny

lekki, super się rozprowadza, szybko wchłania i ładnie pachnie. Skór jest po nim miękka, nawilżona i miła w dotyku. Polecam choć dość drogi, ale warto poczekać na promocję :)

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Cena, cena, cena..

do mojej wiecznie przesuszonej skóry - idealny:) Ponieważ nie lubię uczucia "tłustości" po mleczku, ten jest moim faworytem. Do tego mój najukochańszy zapach (TŻta też:)), ach, ach! Minus za cenę. Niestety.

miałam ochote dać mu 4 gwiazdki...ale odjęłam za cenę...kupiłam w promocji za 17,90..to jeszcze względna cena...ale 28 stanowczo za dużo. Mleczko jest dobre..ale uważam że w sklepach można kupić równie dobre za niższą cenę.
Super się wchłania, przyjemnie pachnie i dobrze nawilza.
cena mnie odstrasza, więc nie wiem czy go kupię...chyba że po promocji:)

Używam tego produktu od:tydzień

sama nie wiem

Balsam do bólu przeciętny. Łanie pachnie i to tyle, jak trafnie podsumowała poprzedniczka.
Strasznie wodnisty, nie nawilża nie natłuszcza.
Na plus mu liczę że mnie nie uczulił, ale tez smarowanie ciała dla samego smarowania wydaje mi się bez sensu, a ten balsam nie robi dokładnie nic. Właściwości pielęgnacyjne tego balsamu są żadne. Komfort użytkowania jest OK, ale co z tego.

Używam tego produktu od: opakowanie wystarczyło na około miesiąc

Ładnie pachnie i tyle

Po pierwsze, i jak się okazało - najważniejsze - balsam cudownie pachnie.
Ale przy mojej suchej skórze potrzebuję długotrwałego nawilżenia, którego niestety to mleczko nie daje - wchłania się błyskawicznie, przez chwilę pozostawia na skórze powłoczkę, aby na moment zupełnie się wchłonąć. A wtedy skóra woła o jeszcze. Już po kilku godzinach na ciele nie ma śladu po balsamie.
Mogłabym się jeszcze przyczepic do zbyt rzadkiej konsystencji, ale w końcu to mleczko.
Można powiedzieć, że to przyjemny w stosowaniu kosmetyk bez szczególnych właściwości nawilżających. No i ten zapach!

Używam tego produktu od ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

przyjemny

Zdziwiła mnie wysoka cena tego kosmetyku - podobno seria Hamamelis to, cytując Zieloną Księgę Urody, kosmetyki rodzinne za minimalną cenę. no cóż, 28 złotych za taki produkt to nie jest mało, to samo dotyczy całej serii. Ale mleczko samo w sobie jest bardzo dobre. Łagodne, szybko się wchłania i świetnie nawilża, pozostawia skórę mięciutką, zdrową, nawilzoną. O wiele ładniej pachnie już po aplikacji niż w opakowaniu.
Kupię go jeszcze, pod warunkiem, że będzie w promocji.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

uratował moja skórę!:)

Balsam jest bardzo dobry. Ładnie, świątecznie pachnie (takimi gorzkimi pomarańczami), jest lekki, szybko się wchłania, nie marze po skórze. Sprawia, że skóra jest delikatna i nawilżona. Uratował moją skórę, gdy ostatnio zaczęłam chodzić na solarium, więc daję mu 4*.:)

Używam tego produktu od: ok.2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

nieładniepachnie

Niestety, brzydko pachnący balsam. Jakoś tak gorzko-rumiankowo (jak stojący ciutkę za długo zaparzony rumianek).Oprócz tego konsystencja leista, jak ktoś lubi taką można spróbować. Nawilża całkiem przyzwoicie.
Jednak zapach dla mnie go totalnie wyklucza.

Używam tego produktu od:użyłam raz i nie zamierzam wiecej
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Moze byc

Calkiem fajny balsamik (mleczko;)). Dobrze nawilza i ladnie pachnie. W sumie jakis innych super plusow nie zauwazylam. Wiec mozna powiedziec, ze taki fajny przecietniaczek;)

Używam tego produktu od: