Perfecta Cera Zmęczona, Krem rozświetlający na dzień

Perfecta Cera Zmęczona, Krem rozświetlający na dzień

Cena już od 16,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem dla osób po 30. roku życia, do cery szarej, matowej i zmęczonej.
Skoncentrowana witamina C zapewnia intensywną regenerację skóry, likwidację oznak zmęczenia i stresu oraz szybką poprawę kolorytu. Olej arganowy nawilża i rewitalizuje naskórek, a także doskonale wygładza zmarszczki i niweluje oznaki starzenia się skóry. Energia ATP zwiększa dotlenienie komórek, co skutkuje szybszą odnową skóry. Mikropigmenty rozświetlające dyskretnie ożywiają cerę.
Filtry UVA/UVB (SPF 10) chronią przed fotostarzeniem.

Cena: ok. 15zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 187

nie powala...

Kupiłam go z nadzieją, że przyjdzie na ratunek mojej zmęczonej cerze ale tak się nie stało. Nie nawilża zbyt dobrze a jako rozświetlenie służą drobinki dające efekt tłustej cery. Mnie osobiście się to nie podoba. Używam go pod makijaż ze względu na filtr. Plusem jest ładny zapach i słoiczek, który jednak słabo się zakręca ( może trafił mi się wadliwy egzemplarz ). Cena niska a dostępność dobra. Nie zawiera oleju mineralnego i nie zapycha. Wydajny! Będę używała dopóki nie trafię na coś lepszego...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[820336].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Świetny kremik

Kupiłam ten krem, weszłam na forum i zamarłam - kremik zebrał tyle negatywnych opinii, więc pewnie pieniądze wyrzuciłam w błoto. Ale zaczęłam smarować moja bardzo wymagającą buzię i jestem zachwycona - cera jest zdrowsza, nie ma wyprysków, nie swieci się. Kremik ma przyjemny zapach, słoiczek też wygląda bardzo ładnie. Trzeba tylko nakładać go bardzo mało na twarz, no chyba że ktoś lubi się świecić jak latarnia morska :D

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[794059].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

rozjaśnia, rozswietla i super nawilża

Bardzo fajny kremik za przystępną cenę.Moja skóra jest po nim delikatnie rozświetlona, ale nie świeci,jak po wiekszosci tego typu kremach.Ponadto po dłuższym używaniu ładnie rozjaśnił mi cerę i pory wyraznie się zmniejszyły.I co ciekawe, nie musiałam używać peelingu.Skóra robi się po nim taka delikatna i dobrze nawilżona.Jutro się wybieram po kolejne opakowanie tego kremu.
plusy:
- nawilża
-odżywia
-rozjaśnia cerę
-rozwietla
-nie zapycha
-zmniejsza pory
-nie podrażnia
minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od: ubiegłego lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749732].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 12

Dawno nie miałam tak dobrego kremu

Moja cera wygląda na zmęczoną, szarą, do tego często pojawiają się zaskórniki. Używałam różnych kremów 30+, które niewiele zmieniały. Ten krem jest dla mnie idealny:) Wcześniej odkryłam serum z tej serii, które robiło cuda z moją twarzą, więc gdy tylko zobaczyłam kremy, od razu je kupiłam.
Zalety:
+ szklany słoik, bez bardzo grubego dna, które "oszukuje" objętość, co zawsze mnie irytuje;
+ delikatne rozświetlenie, dobre pod makijaż, mimo skłonności do zaskórników nic nowego mi się nie pojawia;
+ w moim przypadku spektakualrny efekt, jeśli chodzi o odświeżenie;
+wg mnie zmniejszyły się też zmarszczki związane z przesuszeniem, skóra wydaje się bardziej elastyczna

Minusem jest dla mnie za to zapach, sztuczny i intensywny. Dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734156].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 152

Napisanych recenzji: 571

ZAPYCHA !!!

Jestem absolutną fanką Perfecty "Miód i mleko owsiane", postanowiłam więc przetestować i tę, cytrynową serię. Jednak nie dorasta jej do pięt.

Ładnie roświetla, delikatnie nawilża, jest lekki i łatwy w rozsmarowywaniu, ale na tym kończą się jego zalety,- na dłuższą metę nie robi buzi nic dobrego.

Po tygodniu zauważyłam pojawianie się wyprysków (!), i trochę czasu zajęło mi znalezienie "winowajcy". Nie regeneruje, nie łagodzi zaczerwień, nie likwiduje oznak zmęczenia, nie wygładza drobnych zmarszczek, nawet tych od przesuszenia.

Myślę, że nadałby się dla młodych Wizażanek, bez żadnych większych problemów. Zdecydowanie nie polecam kategorii +30 lat, a do takiej przecież jest docelowo przeznaczony...

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

***EDIT*** :
Grrr... Kupiłam ten kremik ponownie. Po prostu zupełnie zapomniałam, że kiedyś już go używałam i wylądował sobie beztrosko w moim koszyku jako "nowy" produkt do przetestowania. O zgrozo! Po tygodniu zauważyłam pojawianie się wyprysków (z okropnymi, białymi główkami) na całej twarzy!!!
Otworzyłam KWC żeby przeczytać recenzje i wtedy dopiero zorientowałam się, że już kiedyś miałam do czynienia z tym diabłem i że jego skład po prostu mnie zapycha :(
Będę musiała zużyć na szyję i do stóp...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[732769].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

dobry.

Krem jest naprawdę dobry.
Używam go, tylko wtedy gdy, moja skóra potrzebuje szybkiego zastrzyku energii.

+ dyskretnie rozświetla
+ likwiduje oznaki zmęczenia
+ nawilża
+poprawia koloryt

- nie należy z nim bardzo przesadzać,
ponieważ nikt świecić się jak choina nie chce
- zapach
-krem nie nadaje się do codziennego użytku

Używam tego produktu od: pól roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[715643].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

beznadziejny

Nie polecam tego kremu nikomu! Zawiodłam się okropnie;| Kupiłam go tak dla odmiany, gdyż od dłuższego czasu używałam jednego kremu i zdaje się, że przy nim zostanę. Ten nie ma dla mnie żadnych plusów. Nie wchłania się, jest taki dziwnie klejący i ma paskudne drobinki (to ma być to rozświetlenie?!) ehh dobrze, że nie był drogi.

Używam tego produktu od: może ze 3 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[704056].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 101

Do niczego!

Krem fatalny pod każdym względem!

Po otwarciu nawet zachęca przyjemnym, perłowym kolorkiem i apetycznym, cytrynkowym zapachem, ale tutaj kończą się jego zalety.

Krem po nałożeniu nie wchłania się ani odrobinę. Na twarzy zostaje lepka, klejąca, błyszcząca jak zmalec warstwa, którą natychmiast mam ochotę zmyć. Co dziwne, dodatkowo wysusza i ściąga skórę. Cera dusi się pod tym klajstrem, błagając o ratunek :eek:

Rozświetlenie żadne, chyba że komuś podoba się efekt przetłuszczonej buzi :rolleyes:

Po dwukrotnym użyciu wyskoczyło mi około 10 miespodzianek na raz, co nigdy mi się nie zdaża, gdyż moja cera nie ma specjalnych skłonności do wyprystków.

Chyba nikt nie może być zadowolony z tego kremu, odradzam z całego serca ;)

Używam tego produktu od: kilkanaście podejść w ciągu 3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[674423].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 50

Napisanych recenzji: 380

Omijać z daleka!

Tak jak większość - miałam nadzieję polubić się z tą serią Dax, bo opis i skład kremu na dzień i noc są bardzo zachęcające. Cena śmiesznie niska, także spróbowałam, wiele (poza 27 zł za zestaw) nie ryzykując.
Krem ma zasłużenie niskie oceny i jest na wyprzedażach. Dawno miałam tak zły kosmetyk, definitywnie kończę eksperymenty z tanimi, polskimi produktami jak Dax czy Ziaja.
Kremy już praktycznie po tygodniu doprowadziły moją b. suchą skórę do totalnego zapchania, wysypu pryszczy i zaskornikow. Pory-giganty. Cera centralnie się zadusiła, zaczopowała pod tymi kremami. Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Doprowadzam się właśnie do ładu, odstawilam oba kremy i wracam do normy.
Oba kosmetyki są pozornie dość lekkie, łatwe w aplikacji, ale jakby się nie wchłaniają... Osiadają na powierzchni skóry tłustym filmem, w dodatku krem na dzień zawiera mnóstwo złotych, grubych drobin, które osiadają w zagłębieniach... brrr. Wygląda to tak kiepsko jak brzmi. W dodatku ten sztuczny, cytrynowy zapaszek - ohyda.
Naprawdę, dawno mnie tak zdenerwował kosmetyk, a jest to kolejna z serii porażek polskich firm. Także jak słyszę "cudze chwalicie swego nie znacie" to mam już mocne podstawy żeby protestować. Precz z tanimi bublami.

Używam tego produktu od: 4tyg
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[652478].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 62

Zawiodłam się...

Kupiłam ten krem razem z kremem na noc z tej serii, ponieważ z opisu na opakowaniu wynikało, że są wręcz dla mnie stworzone;).
Jestem po 30-stce, moja cera po zimie była zmęczona, poszarzała i pozbawiona blasku, skusiła mnie też obietnica cytrusowego zapachu.
Niestety zawiodłam się na tym kremie:( (krem na noc okazał się dużo lepszy).

Moje spostrzeżenia:

+/- lekka konsystencja - fajnie się rozsmarowuje, niestety bardzo powoli się wchłania, pozostawia na skórze klejącą warstwę (muszę sporo odczekać zanim nałożę makijaż, czego nie lubię, bo przeważnie rano się spieszę),
+/- rozświetlające drobinki mi nie przeszkadzają, jednak twarz się bardzo świeci (wydaje mi się, że spowodowane jest to bardziej konsystencją kremu niż drobinkami),
+ przyjemny cyrtusowy zapach,
+ estetyczny, szklany słoiczek,
+ wydajny,
- cena zbyt wysoka w stosunku do jakości (dla porównania używam też rozświetlającego kremu z Ziaji, jest dużo tańszy i o niebo lepszy!).

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[644457].usefull || 0 }}% pomocna.