Magia kwiatów, Krem regenerujący-multiwitaminowy. Do cery delikatnej i wrażliwej z ekstraktem z róży francuskiej

Delikatny, szybko wchłaniający się krem, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry zmęczonej, poddawanej niekorzystnym wpływom czynników zewnętrznych. Zawiera bogaty w witaminę C oraz nienasycone kwasy tłuszczowe ekstrakt z róży francuskiej oraz kompleks witamin A, E i B5. Doskonale wspomaga regenerację zmęczonego naskórka, głęboko nawilża i delikatnie natłuszcza. Dzięki zawartości naturalnego filtra UV chroni skórę podczas całego dnia, a zawarte w nim witaminy są odpowiedzialne za regenerację naskórka w czasie snu.

dobry :)

Uzywałam latem na noc żeby odżywił buzię. Byłam z niego bardzo zadowolona. Krem jest srednio gęsto-tłustawy, ale szybko się wchłania, buzia po nim się troszkę świeci, ale mnie to nie przeszkadzało ;) W nocy mogę się świecić ;) Rzeczywiście odżywiał, wygładzał. Jeśli skóra była podrazniona to rano nie było po tym śladu. Pachnie bardzo subtelnie. Buzia po jego użyciu była miękka w dotyku i wypoczęta. Jestem z niego bardzo zadowolna :)Wydajny średnio.