Avon, Hydrofirming Eye Cream (krem pod oczy)

Avon, Hydrofirming Eye Cream (krem pod oczy)

Świetny krem pod oczy na noc. Wspaniale nawilża, a po jakimś czasie wygładza drobne zmarszczki.

Cena: 32,90

bardzo dobry

Świetny krem pod oczy, dobrze nawilża i lekko natłuszcza, skóra wygląda po nim dobrze, zmarszczki są nieco mniej widoczne. Nie zawiera filtrów, więc nadaje się raczej na noc. Przez tę nieco bogatą konsystencję kremu trochę mi się rozmazuje konturówka na dolnej powiece ;) Ale ogólnie krem bardzo polecam.

całkiem niezły

jak do tej pory to najlepszy z kremów pod odczy jaki stosowałam. A było ich sporo. Skórę w tym miejscu mam problematyczną i wymaga dobrego nawilżenia. Tu krem się sprawdził. Nie zlikwidował jednak obrzęków i "podkówek". Bardzo dobry pod make-up. Korektor rozprowadza się na nim idealnie. Jestem młoda więc problemów ze kurzymi łapkami nie mam i nie wiem jak działa w tym zakresie. Warto spróbować.

może być

Dobrze nawilża i idealnie nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania, ale nic poza tym. Dobry dla 20latków, ale nie dla zbiżającej sie 30tki, gdzie już pare kreseczek się pojawiło....

Używam tego kosmetyku od 5 tygodni/ ilość zużytych opakowań: .1..
Recenzja: ...

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Niedobly :(

Przyznam sie szczerze, ze po tym kremie spodziewalam sie czegos wiecej w porownaniu z innymi made by AVON. Niestety zawiodlam sie. Nie mam wrazliwych oczu, a po nalozeniu wlasnie tego kremu szczypaly mnie niemilosiernie i lzawily. Wcale tak dobrze nie nawilzal, skora jak byla sucha tak jest teraz, pomimo regularnego stosowania. Skutkiem tego jest, ze zauwazam zmarszczki. Szok!!!

dobrze nawilza

mialam go jak sie swiezo pojawil wlasnie ten w granatowym opakowaniu i nie zrobila na mnie wrazenia bylam mloda 21 lat mama chciala mi go za kosic , mowila- jestes mloda nie potrzebujesz jeszcze kremow pod oczy , ale ja bylam madrzejsza, juz mialam te moje zmarszczki pod oczkami wiec chcialam juz zaczac dbac zeby sie konkretne bruzdy nie zrobily i co? nic pieknie nawilzal i od zaru sie wchlanial ale nic nie wygladzil...

ok

Dla mnie idealny krem zwłaszcza gdy kupuję go w promocji ;) Bardzo dobrze nawilża skórę okolic oczu, stosuję go także awaryjnie w innych przesuszonych miejscach.

mnie wystarcza

Oceniam tę nowszą wersję w jasnoniebieskim słoiczku. :D Krem wydajny, dobrze nawilża, likwiduje obrzęki i cienie. Dla mnie dobry ale dla starszych odemnie na pewno za slaby.

Fajny :)))

Bardzo dobry krem pod oczy. Świetnie nawilża skórę, już nie mam przesuszonej. Delikatnie ujędrnia i wygładza. Nadaje się pod makijaż. Nie powoduje podrażnień. Godny polecenia.

zwykły

Te krem jest dla mnie zagadką: wciąż próbuję ustalić, czy rzeczywiście ma jakieś działanie :)Plusy:-szybko sie wchlania;-ma lekką, przyjemną konsystencję;-wydajny-estetyczne opakowanie;Minusy:-ten cholerny estetyczny słoiczek jest zaprojektowany na 100% przez mężczyznę, bo żadna posiadająca paznockie kobieta nie zafundowałaby (no, chyba że przez czystą złośliwość) takich męk swoim siostrom - przy moich dość długich szponkach aplikacja tego kremu to jest jakieś nieporozumienie;-musiałabym go stsować kilka razy dziennie, żeby odniósł pożądany efekt - szybko się wchłania, i, mam wrażenie, szybko znika;Sama nie wiem, czy rzeczywiście nawilża, czy to raczej efekt autosugesti :))

może być

taki sobie nic nie polepszyl,ani pogorszyl dla mnie zwykly krem nawilzający,wydajny,tani...

dobra rzecz

Właściwie najchętniej dałabym 3 i pół *, ale ponieważ się nie da-to niech avon ma!
Krem w zasadzie jest bez zarzutu.Dobry również pod makijaż.Wydajny, odpowiednia konsystencja, delikatny.Wyraźnie poprawia wygląd skóry! Co najważniejsze- nawilżenie skóry naprawdę super.Ale w zasadzie nic poza tym.Więc obietnice spełnione, nic poza nawilżeniem nie było przewidziane.:)

dobry

z czystym sumieniem **** bardzo dobrz nawilż nie daje uczucia napięcia skóry ładnie się wchłania. Kupuje zawsze w promocji za śmieszne pieniądze. Doceniłam go wtedy gdy mi się skończył i przez cały miesiąc wogóle nie używałam kremu pod oczy - zmarszczki się pojawiły od razu:(