I Coloniali, Crema da Bagno Rilassante all'Estratto di Bambù (Relaksujący krem do kąpieli z wyciągiem z bambusa)

Pochodzący z Indii, Chin, Malezji i Tybetu, bambus jest tam synonimem równowagi ducha i materii, a jego zastosowania są niezliczone. Wyciąg z bambusa ma właściowści relaksujące i nawilżające, które sprawiają, że Relaksujący krem do kąpieli I Coloniali jest kosmetykiem o wielu dobroczynnych zaletach. Jak w krajach Orientu, kąpiel staje się rytuałem. Dostępny we flakonach o pojemności 250 lub 500 ml.

mrrrauu... zamruczyć z przyjemności!

Płyn do kąpieli I coloniali to czysta bajka:)
Zapach ma taki jak większość specyfików sygnowanych logo Atkinsons- orientalny, specyficzny, zmysłowy.
Pachnie nim ciało, pachnie cała łazienka jeszcze długo po kąpieli. Sam płyn ma bardzo gęstą, kremową konsystencję- a to właśnie lubię najbardziej:)
Wydajny, niewiele go wystarczy wlać pod strumień bieżącej wody, a tworzy się wielka, biała, pachnąca piana- ogromna piana, która wylewa się z wanny! :D Piana niczym ubite biała trzyma się na powierzchni wody długo, długo i za to właśnie kocham ten płyn!
Polecam do dlugiej, relaksujuącej kąpieli od święta.
Warto mieć go w swojej łazience gdy tylko przyjdzie nam ochota na odrobinę zapomnienia.
Sama szata graficzna prosta, eco ;) mi się podoba.

Używam tego produktu od: używałam ok rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nie podzielam zachwytów...

Podobnie jak recenzentki niżej, dostałam ten płyn w prezencie i używałam do kąpieli. Ale jakoś nie podbił mojego serca.

KOSMETYK: Ma dobrą, kremową konsystencję, ale nie jest \'zbity\', dość lejący. Tworzy gęstą pianę, jednak trzeba go trochę zużyć, żeby był efekt. Nie zaobserwowałam niestety jakiegoś ekstra-nawilżenia skóry, ani specjalnej pielęgnacji. Dla mnie pod tym względem zupełnie przeciętny - a jeszcze gorzej, podczas ostatniej kąpieli zaczęła swędzieć mnie skóra, co praktycznie nigdy się nie zdarza... Zapach drzewno-ziemny, specyficzny, ale przyjemny.

OPAKOWANIE: Najmocniejsza strona produktu, świetnie wygląda w łazience, dlatego z pewnością coś jeszcze przeleję do tego słoiczka.

CENA/JAKOŚĆ: Jak za całkiem przeciętny w działaniu kosmetyk, mało wydajny (starczył mi na 3-4 kąpiele? No błagam...), to cena powinna być co najmniej pięciokrotnie niższa. Znam lepsze, i TAŃSZE, odpowiedniki.

niestety doskonały

cóż mogę powiedzieć... ten płyn jest fantastyczny, dostałam go od brata na gwiazdkę i używałam od święta (cena zabija, skusiłam się potem tylko raz) - pachnie cudownie zmysłowo, miękko się pieni, moja skóra go lubi, w wannie pełnej wody z tym płynem czuję się naprawdę sexy.

depilacja czego nie wolno

odrobinka luksusu

Sliczne opakowanie z korkiem
Doskonale nadaje sie i do kapieli i pod prysznic
Fajna kremowata konsystencja
Boski zapach ktory relaksuje i dlugo utrzymuje sie na skorze
Bardzo wydajny
Prawdziwa przyjemnosc

spotkanie z Afryką ....

- oprawa tych kosmetyków i zapachy właśnie kojarzy mi się z Afryką- szkło , tektura , korek pieknie wyglądają w łazience - idealnie i obficie się pieni- ładnie nawilża skórę pozostawia ją gładką i intensywnie pachnącą - uzywałam go oprócz kąpieli w wannie również pod prysznic :)- zapach mnie urzekł ponieważ nie jest świeży tylko jak to mówią - drzewno-korzenny . Taki ciepły , relaksujący - do tego koniecznie zgaście światło i zapalcie świece włączcie nastrojową muzykę i rozkoszujcie się chwilami tylko dla siebie :).W sumie dla mnie max gwiazdek tylko mam jedno ale : mam jeszcze kilka innych kosmetyków z tej firmy i one wszystkie poza linią z mirry pachna tak samo jak ten płyn do kąpieli :( .Coś tu nie gra :) .

Bosssski

Wspaniały płyn do kąpieli. Nawilża skórę, jest po nim miła w dotyku. Ale najważniejszy w tym płynie jest zapach! Cudowny, boski po prostu, uwielbiam go! Opakowanie też b. ładne.Jedną gwiazdkę odejmuję za mocno przesadzoną cenę (ja dostałam w prezencie).Ilość zużytych opakowań: jedno