Te Tao Chinese Herbal Therapy, Pale Camomile Blonde Natural Colour Protect Conditioner (Odżywka chroniąca kolor włosów blond)

Mieszanka tradycyjnych chińskich ziół skomponowana po to, aby czupryna jaśniała naturalnym połyskiem, a włosy miały słoneczne refleksy. Regularne stosowanie gwarantuje zauważalną poprawę kondycji Twoich włosów.

no tak na 3

Moze być.Żadnych szczególnych zmian po tej odżywce nie zauważyłam,jedynie włosy się dość dobrze rozczesywały po kąpieli.A tak ani szczególnego błysku,ani super nawilżenia...Taka przeciętna.A co do zapachu...Pomińmy tę kwestię milczeniem...nie wiem czy będę jeszcze kiedyś chciała ją kupić,chyba niekoniecznie,bo trafiłam na coś dużo lepszego...

Używam tego produktu od:jakiś rok temu

pojawiam się i znikam

Takie ładne rzeczy napisane na opakowaniu a nic się nie sprawdza. Odżywka krzywdy mi nie zrobiła, ale nie działa nic a nic :( Nakładałam na głowę strasznie dużo tej odżywki, a ona po prostu znikała. Po zmyciu - włosy bez zmian, domagały się nawilżenia. Nawet nie pomogła w rozczesywaniu. Nadała tylko połysk, ale rozjaśnienia nie zauważyłam. Ma prześliczny zapach, którego nie miała żadna z moich odżywek, ale to za mało żeby dać gwiazdkę. Jest tragicznie niewydajna - tubę zużyłam na 6 użyć.

ilość zużytych opakowań: 1 tuba zużyta w ekspresowym tempie

błysk tak, ale...

Mam jasne włosy z własnym połyskiem, który po prostu chciałam trochę wzmocnić. Dotąd wszystkie tego typu "rozjaśniacze" poodowały że włosy nie dość były sianowate w dotyku /wysuszone/ to jeszcze matowe i bez wyrazu. Ta odżywka sprawia, że moje włosy wygladaja bardzo ładnie, tzn błyszczą i mają ładny odcień blondu....ale ciągle jest to siano :( Używam ze 2 razy na tydz., ale zawsze nastepnego dnia stosuje silniejsze odżywki zeby zniwelować działania "uboczne" ocenianego produktu, który obok odżywek to chyba tylko stal.
Co do konsystencji - rzadka, ale chyba nie bardziej od odżywek Ziaji wiec nie mialam problemu z jej nałożeniem.

W sumie; chyba powinna zostać zaliczona do wzmacniaczy koloru w farbach koloryzujacych bo odżywka to na pewno nie jest ;) 3* za wypełnienie połowy obietnic producenta, czyli wzmocnienie koloru.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Raczej nie warto

Stało się, nie farbuję włosów od jakiegoś czasu i jest mi z tym dziwnie. Kolor z natury taki mysi kolorek, zwany eufemistycznie ciemnym blondem. Całe wieki przyciemniałam włosy i teraz czuję się nieswojo patrząc w lustro :D Kupiłam tę odżywkę, bo naprawdę musze teraz oszczędzać swoje włosy, nie będę jeszcze dlugo ich farbować, a chciałam trochę ożywić ten marny polski blond. Preparat ma swoje plusy - śmiesznie, dość przyjemnie pachnie - cytrynkowo :) no i faktycznie, mam wrażenie, że wzmacnia nieco kolor jasnych włosów, podkreśla złote refleksy. I za tę właściwość daję aż 3 gwiazdki. Za to jest koszmarnie niewydajny, zużywa się w tempie błyskawicznym, choć mam raczej niedługie włosy. Bardzo rzadka, przez co nieco problematyczna w aplikacji konsystencja. No i nazwa odżywka jest zdecydowanie na wyrost - owszem, trochę pomaga rozplątać skołtunione po myciu włosy, ale zupełnie ich nie nawilża (nie mówiąc już o głębszym odżywianiu). Po doświadczeniach z tą odżywką nie mam już zamiaru sięgać po szampon z tej linii.

Ach, co za blond :)

Przeczytałam o niej na wizażu i rozpoczęłam intensywne poszukiwania. Zakończone sukcesem i stąd ta recenzja :) Oczywiście byłam uzbrojona w fachową wiedzę na jej temat zdobytą tu właśnie - rzeczywiście wszystko się zgadza, więc co mogę dodać?

Rozjaśnia niesamowicie :) Chyba przetestowałam wszystkie takie specyfiki i ten jest zdecydowanie najlepszy :D Po użyciu włoski wyglądają jak po miesiącu wakacyjnego wystawiania na intensywne słoneczko. Po prostu rewelacja! Rzeczywiście o odżywianiu odżywka ta niewiele słyszała. Jest bardzo rzadka i znika na włosach. Ja robię tak: po umyciu szamponem stosuję zwykły balsam a na koniec jeszcze ten specyfik (w ilości normalnej, niby nie czuć, że coś się nałożyło, ale efekty są).

ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie

świetna, ale nie wydajna

Dowiedziałam się o niej od Mgiełki (wypłynęła podczas jednej z dyskusji na forum) i rozpoczęłam poszukiwania i nic - bardzo trudno ją dostać. Ale całkiem niedawno przypadkowo trafiłam i od razu kupiłam
Plusy:
- jest bardzo przyjemna w użyciu: zapach b.subtelny
- włosy są po niej wspaniałe - rozczesują się genialnie i są miękkie;
- rzeczywiście kolorek lepiej wygląda: pojawia się coś jakby "nasłonecznienie"

Niestety jest bardzo niewydajna. Mam włosy do połowy pleców i przy uczciwej aplikacji na całe włosy to starcza na jakieś 3, 4 razy. Jeśli ktoś myje włosy codziennie i chce je też tak traktować odżywką, to nie jest to opłacalny interes. Ale jeśli myjemy głowę raz w tygodniu, to absolutnie ją polecam.

Rozjaśnia, lecz nie odżyw

Odżywka kupiona w ramach eksperymentu. Jak już pisałam w zgłoszeniu - nie liczyłabym na efekt odżywienia, przyznam szczerze, że na żaden efekt nie liczyłam na początku :). Pierwsze wrażenia były niezbyt ciekawe - jest koszmarnie rzadka, jak taki rzadziutki szamponik. Pierwszym razem zużyłam 1/3, co nawet jak na mnie i moje długie włosy jest pewnym rekordem. Spłukałam, potem użyłam prawdziwej :) odżywki. Ale włosy były wyraźnie rozświetlone. Bez porównania do Timotei. Zapach ma ładny, cytrynowy, dosyć długo utrzymuje się na włosach. Drugi raz bardzo chciałam zużyć mniej, ale się nie dało! Te 200 ml poszło na 3 razy, choć bardzo się starałam oszczędzać. Za każdym razem włosy były bardzo ładne, jak pogładzone przez słoneczko. Miałam z nią tylko jeden problem - odżywki używam zawsze omijając włosy przy skórze, zaczynam tak kilka centymetrów niżej. Ale po pierwszym razie widziałam delikatną różnicę pomiędzy włosami, które zostały potraktowane odżywką, a tymi, którym jej oszczędziłam. Drugim razem już potraktowałam odżywką włosy na całej długości, ale jakoś mi to nie pasuje. Dlatego zastanowię się nad kolejnym kupnem. Daję jej cztery gwiazdki - odejmuję jedną za to, że jest niewydajna i raczej nie odżywia. Ale ja mam specyficzne włosy, które wymagają mocnych odżywek, może dla mniej wymagających osób będzie OK. Uff, rozgadałam się, za co bardzo przepraszam :). Ilość zużytych opakowań: Jedno