Pro-Rétinol 100% Végétal, Masque Detox Ville (maseczka detoksykująca)

Pro-Rétinol 100% Végétal, Masque Detox Ville (maseczka detoksykująca)

Pięciominutowa maseczka ma na celu detoksykację skóry kobiet żyjących w mieście, szczególnie narażonych na zanieczyszczenia i stres. Produkt ma ponadto za zadanie wygładzenie rysów i rozświetlenie twarzy.
Maseczka jest hypoalergiczna. Zawartość 100% roślinnego pro-retinolu stymuluje powstawanie nowych komórek. Enzymy pobudzają produkcję energii komórkowej, Ginkgo Biloba stymuluje dotlenienie komórek skóry, extrakt z Carragheenans oczyszcza i detoksykuje. Maseczka początkowo wywołuje wrażenie zimna, by stopniowo przekształcić je w delikatne ciepło.
Maseczkę stosuje się raz w tygodniu, wieczorem, na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, po upływie pięciu minut nie należy jej spłukac, ale nadmiar usunąć wacikiem kosmetycznym.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Glycerin, Macadamia Ternifolia, Dimethicone, Ethylhexyl Cocoate, Sorbitan Stearate, Capryli/Capric Triglyceride, Ceteth-20, Dimethicone Copolyol, Vinyl Caprolactam/PVP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethyl Linoleate, Parfum, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Allantoin, Chondrus Crispus, Ginkgo Biloba, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Menthol, Ethylparaben, Propylparaben, Butyparaben, Tetrasodium EDTA, Sorbitol, Carica Papaya, Citrus Limonum, Beta-Carotene, Helianthus Annuus, CI 16035

Cena: zł / 40 ml

Beznadziejna z niej maska

Nic się po niej u mnie nie działo. ZERO efektu choć stosowałam często i zmywałam wacikiem. Lepiej mi się ją zmywało woda ale myślałam że jeżeli zmyje wacikiem to i efekt może będzie lepszy. Ale nie był. Twarz była jakby niedoczyszczona no i wogóle. Ale może jeżeli stosowałabym ją jako krem na noc to efekt byłby bardziej widoczny. No cóż, może spróbuję. Tylko dlaczego w instrukcji nie napisali, że tą maskę należy stosować jako krem na noc żeby były efekty?

Na każdej skórze inaczej

Mam mieszane uczucia. Stosowałam tą maseczkę zarówno zgodnie z zaleceniem producenta, na kilkanaście minut, jak i zostawiając na twarzy do rana. Nie widziałam żadnych spektakularnych efektów, ani super-nawilżenia, co najwyżej poranną opuchlinę, ale nie winię tu specyfiku jakoś szczególnie, mam z tym problem i tak.
Natomiast doskonale sprawdza się jako krem na noc mojej mamie!!! Ostatnio miała prawdziwie odświeżoną cerę, zdrowo zarumienioną, że tak powiem, i wyraźnie ujędrnioną / nawilżoną, zapytana co stosuje wskazała mi tą właśnie maseczkę...:)
Chyba jeszcze raz dam jej szansę.;)

Zapach jest mi obojętny.

hmmm...a jednak!

o co tu chodzi? nie wiem. ta maseczka to kolejny produkt, którego przeznaczenie jest dla mnie tajemnicą.
zapach sfermentowanego zielonego jabłuszka.:) pieczenia nie zauważyłam, może delikatne szczypanie.ale przez sekundę.skóra wydaje się być czystsza po jej zastosowaniu, taka jakby zdezynfekowana.jak po przemyciu spirytusem(tak to sobie wyobrażam ;) ). fakt, że maseczka odświeża.jak przemywa się wacikiem twarz aby usunąć jej resztki, to wacik robi się zółtawy.a maseczka bezbarwna jest.ma się więc wrażenie, że tyle brudu maseczka z nas wyciągnęła, że tak nas świetnie zdetoksykowała. ;) :D kto to wie? po co i skąd to? acha- jest mało wydajna.
coś tam niby robi, ale komfortu używania to nie ma.

dodałam 19 maja 2004: Muszę podnieść ocene i to aż o dwie gwiazdki.Otóz zaczęłam stosować maseczkę w sposób zaproponowany przez Pixie7 i efekty są świetne.:) Tak gładkiej skóry chyba jeszcze nigdy nie miałam.Nakładam ja codziennie wieczorem jak krem. Po tygodniu zauważyłam, że czoło mi się wygładziło, tzn. było trochę zanieczyszczone, było na nim parę grudek, a dzięki maseczce jest idealnie gładkie.Podsumowując - dzięki niej mam teraz idealną skórę, a tak na nią narzekałam... Może aż tyle gwiazdek jej się nie należy, zważywszy na to, że stosowana zgodnie z przeznaczeniem jest prawie do niczego, no ale...te efekty przy stosowaniu jej jako kremu na noc mnie zachwyciły.:)

Cellulit mity

nie polecam

Nawilżać nawilża i wygładza skórę za to dwie gwiazdki , rozświetlać nie rozświetla a zapach alkoholu denat . przebija wszytkie nuty zapachowe tej maseczki . Za to maseczka gwarantuje u mnie przy każdorazowym użyciu bardzo mocne uczucie pieczenia tak że mam od razu ochotę ją zmyć , hypoalergiczność tego produktu jest więc wielkim znakiem zapytania . Ponieważ prawie 40 zł piechotą nie chodzi - wymęczę ją do końca ale więcej nie kupię :( . Odradzam .

niekoniecznie

Choć bardzo lubię Yvesa Rochera, uważam tą serię za nienajlepszą, i niestety, ta maseczke też jest w tej kategorii. Może tak: szalonego (czytaj: wystarczającego) efektu nawilżenia nie ma. Detoksykację, rozjaśnienie itp należy szybciutko włożyć między bajki, podobnie jak stosowanie raz w tygodniu (nie jest aż tak mocna). Efekt na skórze - ciepło zimno - owszem, pojawia się, ale na początku tak mnie przestraszył jakimś dzwinym pieczeniem (bo jak to u Yvesa, nie ma wystarczajacej informacji na opakowaniu), że byłam pewna - jak nic przeterminowana (no, i ten zapach) :). Używałam jej na poczatku mojej drogi z kwasami, i muszę przyznać że nie podrażniła jakoś znacznie mojej i tak już podrażnionej Lysanelem twarzy, ale jeszcze dodatkowo się nie zmyła - stosowanie kwasów po aplikacji maseczki nie szczypało (a normalnie płaczę prawie) stad wnioskuję, że moja twarz miała jakąś warstwę maski wciaż.Najwiekszy minus: zapach, jest starsznie chemiczny, i to w dodatku w jakiś taki dziwny, zepsuty sposób.Podsumowujac: gdyby kosztowała do, powiedzmy, 20 zł, dostałaby wiecej gwiazdek i lepszy komentarz. Wypunktowałam tu jednak wszystkei cechy, których nie powinien mieć produkt w tej cenie (około 50 zł).