Biovax Med, Wypadanie Włosów, Dermo - stymulujący szampon na odrastanie włosów

Biovax Med, Wypadanie Włosów, Dermo - stymulujący szampon na odrastanie włosów

Cena już od 27,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki unikalnemu połączeniu substancji aktywnych (Capillisil + Alistin, Vitamina PP, arnika, jasnota biała, rzeżucha) i regenerujących ( Xylitol + Lactitol, Multimineral Complex, D - pantenol) stymuluje odrastanie, hamuje wypadanie włosów oraz doskonale oczyszcza i odżywia skórę głowy. Pielęgnuje włosy i sprawia, że są miękkie w dotyku i lśniące. Aż 11mg substancji aktywnych w 1ml szamponu.

oczyszczające, wzmacniające
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
problemowa

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 15

Lubię go.

To szampon,który ogranicza wypadanie moich włosów i sprawia,że są one sypkie,odbite od nasady.Po jego używaniu pojawiło się bardzo dużo "baby hair".Szampon nie podrażnił mojej skóry głowy a po jego zastosowaniu zauważyłam znaczny przyrost włosów jednak pod koniec dnia włosy nie są tak świeże jak po umyciu rano ale to nie za bardzo mi przeszkadza bo myję włosy codziennie.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029697].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

Poniżej przeciętnej

Wykorzystałam całą butelkę, choć po 1 zastosowaniu byłam pewna, że skończy w koszu. Postanowiłam jednak zacisnąć zęby i zużyć chociaż to 1 opakowanie.

:) Po umyciu nim włosów wypadało ich ciut mniej niż po użyciu innego szamponu.

:( nie domywał włosów
:( w związku z powyższym ciągle wyglądałam jakbym miała źle umyte / żle spłukane / przetłuszczone włosy
:( plątał włosy - po umyciu i wytarciu ręcznikiem przy skórze były tłustawe, a na wysokości uszu i poniżej koszmarnie splątane i suche (odżywka niewiele pomagała) - wyobraźcie sobie rozczesywanie tego...

Podsumowując - wydaje mi się, że może się sprawdzić jedynie na włosach, które nie znają problemów kołtunienia i przetłuszczania...

Używam tego produktu od: cały maj

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018802].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

nieskuteczny przy wypadaniu spowodowanym stresem

Jest to dobry szampon, utrzymuje kaprysna skore glowy w ryzach, co przy problemie wypadania jest wazne.

Moja skora glowy zle reaguje zarowno na sls jak i alkohol, tworzy sie czesto lupiez jak i miejscami zoltawy tlusty nalot, co bardzo wzmaga wypadanie. szampony bazujace na delikatnych detergentach nie sa rozwiazaniem bo slabo myja prowadzac do tego samego.

Ten szampon zawiera dobry detergent polaczony ze srodkami pielegnujacymi i swietnie sie sprawdza przy kaprysnej skorze glowy. Nie nasilil wypadania, a to juz sukces.

Jednak silnego wypadania wlosow spowodowanego stresem i ogolnym sklonnoscia do wypadania nie zachamowal. moze sie sprawdzi w przypadku innej przyczyny wypadania.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981819].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 11

rewelacyjny

po ciąży i karmieniu włosy wypadały mi dosłownie garściami. Wcześniej też miałam podobne problemy ale nigdy w tak dużym stopniu. próbowalam naprawdę wielu kosmetykow ale tylko ten szampon się u mnie sprawdził. Nie można oczekiwac rewelacji po kilku myciach bo nie o to chodzi w takich produktach. to co ważne to sposób nakładania kosmetyku. naprawde warto go dłuższą chwile potrzymać na skórze głowy bo efekty są zdumiewające. szampon jest w zasadzie bezzapachowy - nie czuć go na włosach. stosowałam bez żelu i innych kosmetyków przeciw wypadaniu więc wszystkie efekty były rezultatem samego szamponu. Wlosy przestały wypadać i pojawiło się mnóstwo nowych. Jedynym minusem jest to, że w tej chwili wyrosła mi normalnie grzywka którą ciężko ujarzmić :). pierwsze efekty nowych włosów widziałam po drugim opakowaniu. cena jak za taki produkt naprawde nie jest wysoka, używałam o wiele droższych kosmetyków, które nie dały takiego efektu.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964648].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

najlepszy

Jest to najlepszy szampon przeciw wypadaniu jaki do tej pory stosowałam, zużyłam całą butelkę i faktycznie na głowie pojawiło sie bardzo duzo baby hair,
niestety cieżko go spłukać z głowy ale dla efektu warto sie troszke pomęczyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954878].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacja

Moje włosy były w tragicznym stanie, głównie po prostownicy którą używałam codziennie.
Stosowałam wiele szamponów na regenerację i przeciw wypadaniu np sayoss loreal , kompletnie nic nie dawało efektów. Stwierdziłam że ostatni raz kupuje jakikolwiek szampon i albo pomoże albo będę niedługo łysa.
Po kilku myciach już byłam załamana, ale zauważyłam że coraz mniej włosów mi wypada. Myślałam że to głównie zasługa tabletek "duostea" ale moja siostra też kupiła sobie ten szampon.
Okazało się że to szampon działa.
Prostownice wyrzuciłam w kąt, suszarkę również a żeby kupić lokówkę to mogę zapomnieć.

Plusy są takie że działa, włosy można spokojnie rozczesać nie plączą się, nie puszą.

Minusem jest cena ok 40zł

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952357].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

Łupieżca!

Kolejny bubel w ostatnim kwartale.
Niezależnie od tego jak długo trzymam ten szampon na włosach powoduje tak kosmiczne swędznie i sypiący się jak śnieg łupież, że nie da się go używać.
Ostatni raz łupież miałam chyba ze 20 lat temu, nie mam skłonnosci do alergii więc swobodnie zmieniam szampony. Szczególnie nie przejmuję się składem tylko liczę na fajny efekt. No i mam.
Włosy wypadają mi intensywnie, chciałam sobie pomóc, a zaszkodziłam. Nie wiem czy ten szampon powstrzymuje wypadanie, nie wiem czy włosy po nim szybciej rosną. Nie dało się tego sprawdzić. Robiłam kilka podejść ale cierpliwośc sie wyczerpała.

Używam tego produktu od: 2msc z doskoku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, wiecej nie będzie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947462].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 106

Może być

Lubię firmę Biovax i ich produkty, dlatego postanowiłam także wypróbować ten szampon, gdyż od jakiegoś czasu borykam się z problemem wypadających włosów.

Szampon jak najbardziej spełnia swoją funkcję - dobrze się pieni i oczyszcza skórę głowy. Do tego jest bardzo delikatny i nie powoduje podrażnień ani świądu skóry głowy. Włosy po użyciu szamponu są gładkie, miękkie, odżywione i dobrze się układają.

Niestety nie zauważyłam efektu "wow" jeśli chodzi o wypadanie włosów. Szampon może minimalnie zmniejszył ilość włosów na wannie i delikatnie poprawił kondycję włosa, ale to tyle. Do wad mogę zaliczyć również kiepską wydajność, a wysoka cena niestety niezbyt zachęca do następnego zakupu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesięca

EDIT: Po odstawieniu szamponu zauważyłam znów zdecydowanie więcej włosów na poduszce i podłodze, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że w trakcie stosowania szampon znacznie hamował wypadanie włosów. Szkoda tylko, że działanie to jest tak krótkotrwałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932283].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 262

Napisanych recenzji: 442

Bardzo dobry

Szampon jak na kosmetyk apteczny jest średnio przystępny cenowo i w miarę wydajny. Poza tym pachnie subtelnie i dobrze się pieni. Po jego zastosowaniu włosy są oczyszczone, puszyste, miękkie i dobrze się układają. Przestały też wypadać tak jak obiecuje producent. Trochę też jakby szybciej rosną.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914738].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 73

Całkiem dobry szampon

Zaznaczę, żę szamponu używałam co dwa dni, po dwa razy ( zawsze myję włosy dwa razy ) razem z żelem z tej serii, więc do końca nie jestem pewna któremu produtkowi zawdzięczać te efekty.

PLUSY:
-skład
- szampon nie plątał moich włosów, z ich rozczesaniem nie było njamniejszego problemu, nawet odżywka nie była potrzebna
- świetnie oczyszczał włosy i skórę głowy- włosy były puszyste, uniesione i czyściutkie
- nie podrażniał skóry głowy, nie wysuszał włosów- włosy po umyciu były miękkie, gładkie, a nawet lekko lśniące- ogólnie bardzo ładnie się prezentowały
- wypadanie włosów- jeżeli o to chodzi, to szampon ograniczył wypadanie włosów do totalnego minimum, za co wieeelki plus!!! Codziennie wypadało mi mnóstwo włosów, odkąd zaczęłąm używać tego szamponu ( no i żelu ) włosy we wannie mogłam policzyć na palcach jednej ręki
- odrastanie włosów- efektu Wow nie ma ( wprawdzie mówiąc liczyłam po cichu, że ilość moich włosów zwiększy się dwukrotnie :P ale na to może potrzebna jest kolejna butelka i dłuższe stosowanie ), zauważyłam kilka babyhair, ale nic poza tym

+/- wydajność- no mi przy stosowaniu co drugi dzień, szampon wystarczył na ponad połtorej miesiąca- nie jest najgorzej, ale mogloby być lepiej

MINUSY:
- cena
- dostępność

Bardzo dobry szampon, który wyeliminował wypadanie moich włosów prawie do zera!!!! Polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906733].usefull || 0 }}% pomocna.