Selecta Premium

Selecta Premium

Połysk farby Selecta Premium jest wynikiem współdziałania farby do włosów i wody utlenionej w kremie. Ten rewelacyjny efekt daje kombinacja esencji proteinowych oraz specjalnych wosków.
Farby Selecta Premium to:
- szeroka paleta barw (78 odcieni),
- wspaniała zdolność mieszania kolorów miedzy sobą - Mixtony,
- rewelacyjne czerwienie - Micro Reds,
- 100% krycia siwych włosów,
- obniżona zawartośc amoniaku,
- optymalna stabilność koloru dzięki kwasom owocowym AHA,
- maksymalna ochrona i pielęgnacja,
- długotrwałe efekty farbowania,
- błyszcząca, modna i naturalna koloryzacja,
- łatwe stosowanie (nawet w warunkach domowych :))
Farba jest przeznaczona raczej do użytku w salonach,ale można ją kupić w sklepach z artykułami fryzjerskimi. W przypadku stosowania w warunkach domowych należy dokupić wodę utlenioną ( 6%)

Cena: 23 zł / 60 ml (tubka)

farby
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

POKRYWA SIWE WŁOSY !!!

Pozwolę sobie wypowiedzieć się w imieniu mojej mamy która używa właśnie tej farby i jest bardzo zadowolona :)
PLUSY:
- pokrywa w 100% siwe włosy !!!
- trwały kolor
- dobra konsystencja

MINUSY:
- nieprzyjemny zapach
- cena
- mixton (złoty) po paru myciach się zmywa i zostaje jedynie kolor podstawowy

Największy PLUS właśnie za pokrycie siwych włosów. ŻADNA farba drogeryjna (że tak powiem ieprofesjonalna) siwych włosów nie kryje.
POZDRAWIAM

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

przy pierwszym farbowaniu trzymałam ją trochę dłużej i wyszedł mi kolor taki jak w palecie, ale włosy były wyraźnie podniszczone (szorstkie/sianowate), za drugim razem trzymałam krócej i tu odwrotnie - kolor nie idealny ale stan włosów nie ruszony....
poza tym: nakładanie, trzymanie i inne w normie - jak reszta farb prof.
jeden minus - strasznie swędzi skóra głowy - ale to już trzeba znieść...

miałam odcień 9/1

Używam tego produktu od: dwa razy

naprawdę godna polecenia

Użyłam odcienia 7/36 i chyba tylko to, że nie trafiłam w kolor powstrzymuje mnie od ponownego użycia (wolę taniusieńki marion a dający u mnie pożądany efekt). Włosy są po niej rewelacyjne, sądzę , że w lepszym stanie niż przed użyciem. Miękkie, lśniące, zupełnie bez śladu koloryzacji. Być może to zasługa ampułki regenerującej tej samej firmy, której użyłam bezpośrednio po. No i cena jest trochę zbyt wysoka, choć kupowałam w sklepie fryzjerskim.

Używam tego produktu od: 1 op
Ilość zużytych opakowań: 1op

WŁOSY lokówka

Jak dotąd najlepsza

Farba jest naprawde fajna. Ja zastosowalam ja w domu rozczarowana produktami dostepnymi w drogeriach postanowilam zabawic sie w profesjonalistke. Efekt jest fajny, od razu widac ze farba nie niszczy wlosow i maja one piekny polysk, trwalosc tez bardzo przyzwoita, cena tez niczego sobie biorac pod uwage ze farba starcza mi na 2 razy(ale tylko do niedlugich wlosow) wiec polecam. Jak narazie nie daje 5 gwiazdek bo to moja pierwsza profesjonalna farba.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

najlepsze

powiem krótko:) na bardzo mocno rozjaśnianych włosach pasemka ciemny brąz....pół roku i są nadal widoczne:))))o czymś to chyba świadczy....oczywiście fryzjer dobry:) ale narzędzie również musi być rewelacyjne:):):)KWC!!!

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...

bardzo dobra farba

Farbowalam swoje wlosy 1szy raz w zyciu, ale mam porownanie, poniewaz od lat fabuje wlosy mojej mamie. Musialam mocno rozjasnic, 9% woda utleniona, ale nie widze, zeby wlosy byly jakies zniszczone i to chyba zasluga tej farby. Mam nawet takie wrazenie, jakby zrobily sie troche grubsze! No moze odrobinke wysusza wlosy,ale wystarczy potrzymac zwykla odzywke troche dluzej na wlosach i problem znika.Nie wiem jak ciemne odcienie,ale blondy wychodza piekne, intensywne(jak na blond,ozywiscie) i super blyszczace. Tylko ostrzezenie dla dziewczyn z chlodnym typem urody-unikajcie koloru PASTELOWY BLOND, wychodzi bardzo cieply i troche za zolty, szczegolnie przy skorze z tendencja do wstepowania rumienia.
ja zaplacilam za farbe 29zl + 3 zl za wode utleniona w kremie, jedno opakowanie farby spokojnie starcza na wlosy do ramion.

Używam tego produktu od:to byl 1szy raz

NAJLEPSZA!!!

Ta farba jest po prostu cudoooowna!!! Uwielbiam farbować włosy, kiedyś robiłam to sama w domu, ale niezadobrze na tym wyszłam. Używałam farb: PALETTE (jakoś tak się to się pisze) a potem L'OREAL - kolor szybko płowiał, włosy zaczełby bardzo wypadać, itd. Kiedyś poszłam do salonu KADUSA i tam zafarbowałam włosy - to był strzał w dziesiątkę!!!! Kolor trzymał się bardzooo długa (pomimo codziennego mycia), świetlisty, włosy mi juz nie wypadały ( i trochę nawet odrosły ;) ). Od tamtej pory farbuję włosy wyłącznie KADUSEM i to w SALONIE - nie wiem jak z farbowaniem domowym tymi kosmetykami. POLECAM WSZYSTKIM!!!!

Szampony koloryzujące delikatnie się wypłukują, nie ma odrostów.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:

swietna

Dla mnie 1wsze miejsce. Po wielu probach z Lorealem, Garnierem itp. znalazlam farbe bliska idealu. Po pierewsze piekne kolory, po drugie wlosy lsnia z calych sil :), po trzecie kolor trwaly, po czwarte nie niszczy wlosow.To wystarczy jak dla mnie.

Używam tego produktu od:4 mc

Cztery gwiazdki

Zgłosiłam więc czas ocenic :) Pomimo iż farba przeznaczona jest do uzytku w salonach nie ma żadnego problemu z uzyciem jej w warunkach domowych. Nie śmierdzi amoniakiem. Jedyne co mnie zdziwiło to sposób nakładania farby(najpierw nakładamy farbę ok 5 cm od skóry głowy aż po końce włosow, trzymamy od 10 do 15 minut-w zależności czy ogrzewamy farbe czy nie. Później nakładamy drugą część farby na odrosty i trzymamy od 15 do 30 minut. Po zmyciu farby włosy są delikatne i ładnie pachną. Kolor jest piękny, intensywny(ja miałam odcień red secret). Uważam że farba jest naprawde dobra, lecz niestety na moich włosach trzymała sie niezbyt długo, ale sądzę że to wina włosów-nie farby. P.S. czas trzymania podałam tzw. średnio na jeża :) , gdyż w tej chwili dokładnie nie pamiętam,a ulotkę wyrzuciłam :) Użyłam tego produktu ponad miesiąc temu / Ilość zużytych opakowań: 1