Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Cashmere, Eyeshadow Base (Utrwalająca baza pod cienie do powiek)

Cashmere, Eyeshadow Base (Utrwalająca baza pod cienie do powiek)

Cena już od 21,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kaszmirowa baza o neutralnym cielistym kolorze i delikatnej kremowej konsystencji.
Przedłuża trwałość makijażu oka, aż do 15 godzin. Wygładza skórę powiek i wyrównuje ich koloryt.
Ułatwia rozprowadzanie cieni i kredek oraz zapobiega ich osypywaniu się i rolowaniu w załamaniach powiek. Intensyfikuje kolor.

Moja pierwsza baza

Bez bazy cienie do razu znikają z mojej powieki. Strasznie ciężko się ją rozprowadza, jest bardzo zbita. Ładnie wyrównuje koloryt powiek. Dobrze podbija kolor cieni i znacznie przedłuża trwałość cieni: nie rolują się i nie osypują się. Ładne opakowanie.
Gdyby nie ciężkie rozprowadzanie jej, byłby to mój hit.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552461].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zaskoczona jej pozytywnymi recenzjami, bo dla mnie okazała się koszmarna!

Do tej pory wypróbowałam kilka produktów utrwalających cienie do powiek. Moim niekwestionowanym liderem jest marka Artdeco. Niestety cena tego produktu jest bardzo wysoka, dlatego postanowiłam szukać zamiennika. Skuszona pozytywnymi recenzjami skusiłam się na produkt tej firmy.

Plusy:
+ ładne opakowanie;
+ baza przedłuża trwałość cieni do powiek;
+ niewielka cena.

Minusy:
- nie podoba mi się jej gęsta konsystencja. Bardzo trudno ją nałożyć na powiekę. W przeciwieństwie do firmy Artdeco jest to bardzo trudne. Próbowałam aplikacji palcem i pędzlem, ale za każdym razem jest to czasochłonne. Po jakimś czasie baza wręcz zesztywniała. Jej aplikacja była niemożliwa. Z produktem nie dało się nic zrobić, dlatego wylądował w koszu (pomimo prawie całego opakowania);
- czasami powoduje, że cienie się na niej ważą i trudno się je rozprowadza;
- produkt nie jest wydajny. Cóż z tego, że zużywamy go bardzo mało skoro produkt po pewnym czasie zastyga do tego stopnia, że musimy go wyrzucić? Bazę z firmy Artdeco posiadałam ponad rok i nic się z nią takiego nie stało. Tego produktu używałam o wiele krócej;
- produkt jest trudno dostępny. Pamiętam, że musiałam zajrzeć do kilku drogerii, żeby ją w końcu dostać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424731].usefull || 0 }}% pomocna.

Zachwycające efekty!

Bazę zastosowałam pod makijaż ślubny, a raczej jego odtworzenie na plener, cienie trzymały się rewelacyjnie! Nawet 12 godzin nie widać było zmiany w kolorze oka. Same plusy, do tego bezzapachowy i delikatny ! Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235251].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż dla zielonych oczu - krok po kroku

Produkt wszechczasow

To jest jedyna baza pod cienie, ktora spelnia swoje zadanie. Uzywam jej juz chyba 4 lata. Poniewaz mam cere tlusta, cienie zawsze mi sie "rolowaly" na powiece wiec makijaz po 2-3 godzinach wygladal nieciekawie. Uzywajac tej bazy mam pewnosc ze moje cienie beda na miejscu przez caly dzien. Cien wyglada lepiej i co najwazniejsze nie kleji sie jak inne bazy. Starcza na 6 miesiecy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152831].usefull || 0 }}% pomocna.

must have

kupiłam ją bez większego przekonania że na moich powiekach może się cokolwiek utrzymać dłużej niż 3 godziny i po pierwszym użyciu byłam oszołomiona. Cienie, kredka czy eyeliner po użyciu tej bazy trzymają się na moich powiekach nawet 20 godzin! Nic się nie roluje, nie odbija, dzięki temu, że baza ma kremowy kolor i konsystencję, cienie uzyskują wyraźniejsze kolory, które podkreślają oczy przez bardzo długi czas. Uwielbiam tę bazę!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041930].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra-polecam !!!

Poleciła mi te bazę sprzedawczyni w Bikorze. Nie zawiodłam się! Potrzebowałam czegos na wesele, upalny dzien,bałam sie, że makijaż spłynie zanim wyjde z kosciola. Zainwestowałam takze w droższe cienie,ale z tą bazą nie ma znaczenia, czy masz cienie za 15 czy 150zl. Jest b.dobra. Cienie trzymaja sie cały dzien, nie zbiegaja sie. Baza dobrze sie rozprowadza,lekko rozswietla powiekę. Uważam, że jest to b.dobry kosmetyk w przystępnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023295].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie spełnia swoje zadanie

To była moja pierwsza baza pod cień, więc nie mam dużego porównania, ale mogę śmiało powiedzieć, że do plusów zaliczam:

+ nie podrażnia - mam bardzo delikatną cerę i nigdy nie wiem co na nią źle wpłynie, a ten kosmetyk był jej w najgorszym razie obojętny

+ baaardzo przedłuża - cień trzymał mi się cały dzień (zawsze! nawet w upał, nawet jak spontanicznie poszłam z nim na oczach na trening - normalnie nie maluję się na jak wiem, że będę miała intensywny wycisk ;))

+ bardzo wydajny - używałam go dwa lata i zużyłam połowę (ale faktem jest, że nie maluję się cieniami codziennie) i muszę niestety wyrzucić resztę, bo przekroczył termin ważności

+ ładny kolor - dobrze wyrównuje koloryt i ma dobry do mojej karnacji odcień

Minusy:

- cena

- trzeba uważać, żeby nie nałożyć za dużo, bo wtedy się roluje i trzeba dłużej wcierać powstałe grudki (ale można je rozetrzeć i nie wpływa to na później nałożony cień)

Podsumowując, dobry kosmetyk, który robi to co powinien.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019602].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza - dorównuje tej z Urban Decay.

Zacznę od tego, że mam ekstremalnie tłuste powieki,
a ta baza daje radę u mnie do 10 h.
Raczej nie wyrównuje kolorytu, ale dla takiej trwałości warto!
Niestety ostatnio nigdzie nie mogę jej dostać :/
Wszędzie mają bazy pod makijaż tej firmy,
a pod cienie nigdzie.
Nawet babka z drogeryjki kuku ruku chciała mi ją zamówić,
ale nie mają jej na hurtowniach :((

Używam tego produktu od: Kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000691].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje radę

To moja pierwsza baza pod cienie, więc trochę trudniej mi ocenić jej skuteczność. Używam dobrych cieni z Inglota i dają radę utrzymywać się z jedną małą poprawką w ciągu dnia.
Baza nie roluje się, wygładza skórę. Mam wrażenie, że trzeba chwilkę poczekać aby się "wchłonęła" wtedy łatwiej nałożyć cień. Jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989573].usefull || 0 }}% pomocna.

Stracone pieniądze

Baza od początku nie była w moim "typie" tzn nie kryła prawie w cale, była prawie bezbarwna i kleista.
Mimo tego dzielnie jej używałam. Bazie z Iglot wogóle nie dorównuje nawet w małym stopniu.
Po czasie baza z Cashmere stwardniała tak, ze nie da się jej ogóle nałożyć na powieke......
Straszny zawód i tylko pieniędzy szkoda.

Używam tego produktu od: od długiego czasu z przewami
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981760].usefull || 0 }}% pomocna.