Solutions, Urban Elements, Leave-in Conditioner

Solutions, Urban Elements, Leave-in Conditioner

Odżywka ułatwiająca rozczesywanie i układanie włosów do stosowania po każdym myciu. Chroni przed słońcem i podczas suszenia. Eliminuje elektryzowanie się włosów i ogranicza ich skłonność do skręcania się. Bez spłukiwania. Ph 5,0-5,5.

SKUTECZNA

Odżywka jest bardzo gęsta i bardzo wydajna. Trzeba uważać żeby nie przesadzić. Wystarczy mała ilość (wielkości orzecha laskowego), którą następnie należy energicznie rozetrzeć w dłoniach (odżywki zrobi się wtedy 2 x więcej, tak jakby się "pieniła") po czym wetrzeć w końcówki włosów (ja nakładam tylko na końcówki bo na całość absolutnie nie polecam - zbyt ciężka!). Piszę tą recenzję, bo właśnie uświadomiłam sobie, że od pół roku nie podcinałam włosów (!) a końcówki są w stanie prawie że idealnym. Mam włosy do pasa a ich końce zawsze były rozdwojone i postrzępione. Musiałam dość często podcinać. Obecnie zapomniałam o podcinaniu - końcówki są w tak dobrym stanie. Na początku wydawało mi się, że ta odżywka to nie był trafiony zakup. Nie zauważałam jakichś spektakularnych efektów. Teraz widzę jednak, że ona po prostu działa jak lekarstwo: powoli ale skutecznie, a takie kosmetyki cenię najbardziej. Zdecydowanie polecam, szczególnie w celach dłuższej terapii odbudowującej. ale przede wszystkim ochronnej. Co do ponownego zakupu, zaznaczyłam NIE WIEM, lecz wynika to tylko i wyłącznie z tego, iż lubię wypróbowywać różne kosmetyki różnych marek, eksperymentować jednym słowem.

Super!!

Uzywam w polaczeniu z cala seria.Bardzo wydajna odzywka, wlosy staja sie mieciutkie w dotyku.Uzywam jej niewielka ilosc na same zniszczone koncowki.Bardzo dobrze nawilza, wlosy sie nie przesuszaja nawet po prostowaniu.Nie uzywam jej na cala dlugosc bo za bardzo obciaza zdrowe wlosy.Polecam do uzywania na partie zniszczonych wlosow.Nawet moj chlopak zaczla mi ja podkradac:) sprawia ze jego wlosy sa super miekkie

Używam tego produktu od:7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

fantastyczna!

Jeste wielką fanką odżywek bez spłukiwania, bo tylko one dają radę nawilżyć moje strasznie suche włosy. Ta odżywka jest znakomita, niby opakowanie nieduze, ale juz niewielka jej ilosc wpływa na stan włosów, które stają się nawilżone, efekt utrzymuje sie cały czas, po tej odzywce bardzo ładnie daje sie ulozyc włosy, nie zlepia włosy w strąki. Bardzo wydajna. Polecem.

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego