123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

123 Perfect Foundation

Cena już od 31,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

123 Perfect Foundation Bourjois to pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład 123 Perfect Foundation jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 22

Mój ulubiony! :))

+ Matowi
+ Nie tworzy efektu maski
+ Wygląda bardzo naturalnie
+ Wygodne opakowanie z pompką
+ Dobrze kryje
+ Najlepiej dopasowany kolor podkładu jaki miałam kiedykolwiek
+ Wydajny
+ Wytrzymał bez poprawek nie jedną imprezę do białego rana
+ Nie czuję, że mam go na twarzy
+ Nie podkreśla suchych skórek
+ W drogeriach internetowych można go dostać za ok. 30 zł

- hmm. Ciężko z minusami... :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236041].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

sama nie wiem

Mam cerę mieszaną skłonną do przesuszania i bardzo dużej ilości przebarwień.
Posiadałam odcień 51 Light vanilla i od razu przestrzegam bladziochów, to nie jest podkład dla nich. Ja osobiście mam ciemniejszą karnację i 51 jest dla akurat kiedy na mojej twarzy nie ma śladu opalenizny.

Zalety:
-średnie krycie- zakrywa przebarwienia, wyrównuje koloryt, jednak co do większego krycia trzeba sięgnąć po korektor
-matujący i ładnie ten mat utrzymuje
-aplikator z pompką
-filtr spf 10

Wady:
-nie wiadomo ile podkładu zostało w pojemniczku
-po kilku godzinach ściera się
-zapach, dla mnie tragedia
-producent zapewnia, że nawilżający.. ściema totalna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235288].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 122

Napisanych recenzji: 279

kiepskawy

Długo się czaiłam na ten podkład, w końcu skusiłam się na niego w Rossmanie na promocji -49% i choć nie zapłaciłam dużo, to żałuję...
Przede wszystkim potwierdziło się to, co przewija się w wielu poprzednich recenzjach - strasznie ciemnieje i to błyskawicznie i to ciemnieje na pomarańczowawy odcień, zupełnie nie polecam bladziochom.
Dwa, choć już ta pierwsza wada go mocno dyskwalifikuje, jest nietrwały. Nie umiem powiedzieć, ile wytrzymuje, ale potarcie ręką, nawet nie za mocne, ściera go od razu z twarzy. 10 godzin w pracy jak jestem, to na pewno nie wytrzymuje. Dodatkowo ściera się nierówno, zostawiając smugi gdzieniegdzie.
Z plusów - daje ładny matowy efekt po nałożeniu, skóra wygląda na aksamitną, dosyć ładnie kryje.
Jednak to za mało, żebym skusiła się na niego ponownie. Mam też ten osławiony CC cream z Bourjois i on też ciemnieje, więc myślę, że to taka cecha podkładów z Bourjois.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231401].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Oko

Napisanych recenzji: 7

Dobry drogeryjny podkład :)

Podkład kupiłam na promocji w Rossmannie tej -49%. Za cenę 27 zł podkład z pewnością oplaca się kupić i przetestować.
Mam odcień 51 Light Vanilla i dla takiej bladej osoby jak ja, odcień ten może niestety delikatnie się odcinać.
Ja robię taki myk, że po prostu ugruntowuje podkład białym pudrem z Essence, który nie dość, że fajnie matuje buźkę, to jeszcze wyrównuje koloryt skóry z podkładem.
Podkład nie nada się dla osób, które mają większe problemy ze swoją cerą. Ma średnie krycie, ale wystarczające aby pokryć drobne zmiany czy przebarwienia.
Ładnie pachnie, jest wydajny, potrzeba niewiele aby pokryć całą twarz.
Na dodatek mam wrazenie, że nawilża moją cerę :) Jedyny mankament to to, że trzyma się (już ugruntowany pudrem) do 5h, a więc mogłoby być lepiej...

Niestety minusem jest regularna cera. Podkład za 60 zł- cóż, gdyby był idealny to na pewno kupiłabym go w regularnej cenie. Póki co, jak się skończy zapoluję na niego na promocji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230071].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Jeden z lepszych ;)

Podkład jak dla mnie jeden z lepszych (dobrze kryje, nie świeci się, długo utrzymuje się), jednak po około pół roku używania skóra staje bardzo przesuszona. Idealny dla osób z tłustą lub mieszaną cerą

+dobre krycie
+matuje
+starcza na dość długo
+trwałość
+zapach

-cena(rzadko kiedy jest w promocjach)
-nierównie się rozprowadza
-przesusza skóre

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226153].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 57

ma humory

Z tym podkładem nigdy nie wiadomo, czy będzie miał dziś dobry dzień, czy będzie się ważył. Po nałożeniu skóra wygląda idealnie. Gładka, zdrowy mat, kolor też OK. Ale po godzinie to już ruletka. Niestety często waży się, na twarzy miałam "twarożek". Nie za każdym razem, ale jednak chciałabym zawsze polegać na kosmetyku. Ma być upiększający a nie -czasem upiększający a czasem oszpecający. Kupiłam go 2 razy, bo myślałam, że może 1 butelka jest jakaś felerna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224676].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Średniak jak dla mnie

Kupiłam go na promocji w Rossmannie za połowę ceny. Za 60 zł byłabym nim mocno rozczarowana, za niecałe 30 mogę nazwać go znośnym. Wielkim minusem jest gama kolorów- najjaśniejszy jest lekko żółtawy. Za plus natomiast uznaję jego trwałość-u mnie trzyma cały dzien bez poprawek.

Plusy:
+trwałość
+estetyczne opakowanie
Minusy:
-zbyt ciemne kolory
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216603].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

słaby podkład....

-najjasniejszy kolor jest za ciemny dla bladolicych
-swieci sie po 3 h
-waży się na buzi
-wchodzi w pory
-jak na taką cene oczekiwałam lepszej jakości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210223].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Nie polecam

Niestety, dla mnie ten produkt okazał się fatalny. Nierówno się rozprowadza i kolor, który wydawał się być idealny, na twarzy robi się o 2 odcienie ciemniejszy... Niestety nie polecam go. Jedynym plusem jest zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201263].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

50/50

Sama nie wiem. Czasem go lubię, czasem nie mogę znieść. Kryje dosyć dobrze ale jest bardzo żółty i ciemnieje, a to przy mojej bladej jak mąka cerze jest nie do obejścia. Są dni, że wygląda naprawdę dobrze, a są takie, w których nijak nie chce się z cerą skomponować. No i oczywiście podkreśla bardzo suche skórki, których mam sporo. Od kiedy zakochałam się w Healthy Mixie raczej już do niego nie wrócę. Na moje do suchej skóry się nie nadaje, do mieszanej, normalnej, tłustej na pewno będzie lepszy. Cena za wysoka w stosunko do działania. Dam mu trzy, bo u mnie sprawdził się bardzo średnio mimo kilku lepszych dni. Średnio trwały, nie trzyma się cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191583].usefull || 0 }}% pomocna.