Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Cena już od 32,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

123 Perfect Foundation Bourjois to pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład 123 Perfect Foundation jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Świetny dla cery mieszanej

Uwielbiam ten podkład. Mam cerę mieszaną i ten kosmetyk świetnie odpowiada jej potrzebom. Zdaje egzamin na piątkę. Nie wysusza policzków a jednocześnie strefa T nie błyszczy się. Jak go przypudruję to świetnie się trzyma cały dzień, ani się nie wyciera ani czoło mi nie błyszczy. Zakrywa zaczerwienienia nie robiąc maski na twarzy. Może krycie nie jest bardzo mocne ale puder w kamieniu też trochę zawsze kryje, więc nic nie widać. Mam cerę naczynkową i czerwone plamy na twarzy a ten kosmetyk sobie z tym radzi. Tworzy cienką warstwę, dzięki czemu wygląda bardzo naturalnie i żeby go zmyć nie trzeba pół godziny trzeć twarzy. Jest wydajny i ładnie pachnie. Mam dość jasną cerę i nie opalam twarzy, więc najlepiej sprawdza się ten najjaśniejszy. Opakowanie z pompką tez jest wygodne. Stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej w porządku, chociaż zawsze czekam na jakąś wyprzedaż, żeby nie obciążać zbytnio budżetu. Bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566726].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest w porządku

Zużyłam jedno opakowanie i generalnie jest w porządku, ale szału nie ma. Kupiłam produkt na promocji, ponieważ uważam, że jego cena regularna jest troszkę za wysoka (w stosunku do jakości). Plusem jest to, że podkład nie utlenia się na różowo. Ładnie się rozprowadza za pomocą pędzla i całkiem przyjemnie pachnie. Dodatkowo opakowanie posiada wygodną pompkę. Troszkę gorzej z trwałością, Po całym dniu warto jest nanieść poprawki na twarz ;) Producent obiecuje nawilżenie do 24h. Nie oczekuję od podkładu, że zastąpi krem, natomiast czasami pojawiają się suche skórki. P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554681].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem okej na chłodniejsze miesiące

Nigdy wcześniej nie stosowałam podkładów Bourjois. Tą buteleczkę kupiłam zachęcona kremem bb o tej samej nazwie. Oceniam kolor Light Vanilla.
+ idealnie stapia się z cerą
+nie zapycha
+ nie zbiera się w zmarszczkach i nie podkreśla za mocno suchych skórek
+ładnie ukrywa zaczerwienienia i cienie pod oczami
+neutralny zapach
+estetyczne opakowanie
+/-super mocno kryje - trzeba go nakładać ostrożnie
- po kilku godzinach od nałożenia kosmetyku zaczyna być widoczny w okolicach strefy T

Podsumowując, jestem z niego zadowolona, ale teraz, gdy robi się cieplej, wolę poszukać czegoś lżejszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551691].usefull || 0 }}% pomocna.

Strobing krok po kroku

Ogromne rozczarowanie

Skuszona promocją -55% postanowiłam kupić dobry podkład, po wielu godzinach czytania i oglądania recenzji wybrałam właśnie ten. Firma jest mi znana, kosmetyki zawsze dobrze się sprawowały, więc pomyślałam, że i tym razem dobrze trafię. Zakupiłam odcień o nr 55, po kilkudziesięciu minutach od nałożenia podkład ciemnieje na twarzy i podkreśla suche skórki. Podoba mi się to pudrowe zakończenie i delikatne rozświetlenie. Krycie (gąbka) też jest ok, przy zbyt dużej ilości i niedokładnym rozprowadzeniu może stworzyć maskę.

Niestety po kilku użyciach okazało się, że podkład mnie uczula. Po zmyciu moja twarz była cała czerwona i pojawiło się pełno niedoskonałości. Początkowo sądziłam, że może to wina zbliżającego się okresu, ale wystarczyło odstawić ten podkład i cera wróciła do normy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549106].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry

Kupiłam ten podkład, zaciekawiona tym, jak będzie się sprawować na mojej mieszanej cerze, ponieważ czytałam o nim różnie skrajne opinie. Sprawdził się całkiem nieźle - ideałem bym go nie nazwała, ale sprawuje się dobrze i mimo, że wiele osób pisze o tym, że ten podkład po nałożeniu ciemnieje, nie zauważyłam u siebie czegoś takiego.

PLUSY:
- dobrze kryje; krycie można stopniować
- lekka, lejąca konsystencja
- dobrze się rozprowadza
- posiada żółte tony
- nie podkreśla suchych skórek
- nie ciemnieje
- daje matowe wykończenie
- wygodne opakowanie z pompką

MINUSY:
- cena - jak dla mnie trochę zbyt wygórowana, warto więc polować na ten podkład w promocji
- zapach - wg mnie jest okropny, śmierdzi jak farba
- zapycha pory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548921].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z lepszych podkładów jakie mam :)

Oceniam odcień 51, czyli jak się nie mylę najjaśniejszy kolor z serii podkładów 123 Perfect Foundation. Kupiłam go po pierwsze z polecenia youtuberek a po drugie mam kilka produktów tej marki i w sumie z każdego jestem zadowolona, więc jest to pewnego rodzaju zaufanie do marki :)

KONSYSTENCJA podkładu jest dość płynna, co ja akurat lubię bo łatwo się go rozprowadza po twarzy i można stopniować jego krycie. Jest to produkt zastygający o subtelnym, przyjemnym zapachu.

ODCIEŃ podkładu ma żółty podton (hura!), niestety wciąż zbyt wiele podkładów ma tony różowe i nie zgrywają się kolorystycznie z moją karnacją. Ten ładnie wtapia się w cerę, ujednolica jej koloryt, a zaaplikowany Beauty Blenderem daje całkiem naturalny efekt przy jednej cienkiej warstwie. Oczywiście, jeśli jest taka konieczność to jak wspomniałam wyżej - krycie można budować a ewentualny nadmiar łatwo zdjąć gąbeczką. Podkład nie podkreśla suchych skórek, cera wygląda na promienną i nieskazitelną bez efektu maski - tego właśnie szukam w podkładach. Stosowałam go już na różne kremy, nawet te drogeryjne (z Evree, z Nivea) i na każdym wygląda dobrze, nie ciastkuje się, nie waży w ciągu dnia a dobrze utrwalony przetrwa na buzi cały dzień. Oczywiście, są miejsca, gdzie ściera się mechanicznie, na przykład na nosie od oprawek okularów (bo cały czas stykają się z nosem) i na to już nic nie poradzę.. ale i tak zauważyłam, że ściera się nieco mniej niż inne podkłady:)

Dodatkowym plusem jest wygodne opakowanie z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu. W razie potrzeby wolę sobie dołożyć trochę podkładu niż miałoby się wylać za dużo i zmarnować. Całość opakowania jest szklana w całkiem eleganckim opakowaniu, mi się podoba :)

Cena regularna ok 60zł może nieco odstraszać, dlatego proponuję sprawić go sobie na promocji Rossmann -49%, wtedy wychodzi już znacznie przyjaźniejsza cena :)

Posiadam cerę mieszaną w stronę suchej i u mnie się sprawdził, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546256].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniawy

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale u mnie podkład strasznie się utlenia i robi się ŻÓŁTY. Myślałam że to jedno opakowie ale nie kupilam kolejne i to samo. Kiedy przyszłam do pracy usłyszałam pytanie czy choruje na żółtaczkę bo mam żółtą twarz...! Krycie też pozostawia wiele do życzenia, zapycha pory nigdy więcej po niego nie sięgnę...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546001].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Plusy
+kolor
+delikatny zapach
+konsystencja
+opakowanie
+krycie- całkiem niezłe, ładnie ujednolica cerę
+wydajny
+trwały
+nie podkreśla suchych skórek
+ nie zbiera się w zmarszczkach
Minusy
-zdecydowanie za drogi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545016].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety. koszmar :(

Chciałam zaopatrzyć się w podkład, którego wcześniej nie używałam. Początkowo chciałam inny, jednak ostatecznie z powodu "wyczerpania zapasów" mój wybór padł na ten. Wcześniej czytałam o nim pozytywne opinie. Wybrałam najjaśniejszy odcień, który wydawał się być idealnym dla mojej skóry. Popędziłam do domu by jak najszybciej go wypróbować. ROZCZAROWANIE
- Nie podkreślił naczynek- on je wywabił!
- Tworzy plamy
- Utlenia się, to jego największa wada. Nałożony na twarz po kilkunastu minutach zmienił ton o dwa, niemal trzy odcienie. Byłam w szoku, produkt początkowo idealnie komponujący się z moją cerą, ostatecznie brązowo-żółty ulep!
- Mimo wielu prób, niemożnością było równomierne rozprowadzenie. Odznacza się na linii włosów, żuchwie, jest "oporny" i ciężko się z nim pracuje.
- Cena, za tak beznadziejną jakość szkoda w ogóle wydawać pieniądze.
Serdecznie odradzam (:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541936].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Mam w odcieniu light beige i wydaje mi się że jest za jasny.

Plusy:
- dobrze się rozprowadza
- trwały
-nie jest tłusty
-matowieje na twarzy
-wydajny
- wygodna aplikacja z pompki

Minusy:
- wysoka cena
- skóra twarzy troszkę wygląda po nim jakby była szara
- wysusza
- średnio kryje
- zaraz po aplikacji daje efekt mącznego przypudrowania a później szarzeje

Zużyję jedno opakowanie i na pewno do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541286].usefull || 0 }}% pomocna.