Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

123 Perfect Foundation Bourjois to pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład 123 Perfect Foundation jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Wspaniały

Nie dawno kupiłam ten podkład i jestem nim zachwycona.Duży wybór kolorów.Przetestowałam wiele podkładów matujących i mimo obietnic producenta,po paru godzinach cera w strefie T się mi świeciła.Tutaj nakładam podkład rano,przychodzę z pracy i po 10 godzinach nic.Twarz jest ładna,lekko matowa ale ten mat nie jest płaski.Podkład nie robi mi z twarzy maski.Nie czuję go w ogóle na twarzy.Kolor 54 beige jest dla mnie idealny,nie ma różowych odcieni tylko wpada bardziej w żółty,brzoskwiniowy kolor.Nie wysusza mi skóry,nie podkreśla suchych skórek,nie robi ciasta na twarzy.Uważam że nie zbyt nadaje się pod oczy ale ja i tak używam korektora.Podkład mnie nie uczulił.Moja twarz jest po nim gładka,aksamitna.Może nie być dobry dla Pań z cerą suchą ale dla cery mieszanej,normalnej i tłustej jak najbardziej.Jedyne do czego mogę się przyczepić to zapach,przypomina trochę zapach jakiejś farby tak jak przy Revlonie,ale jak dla mnie jest dużo lepszy od niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454462].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Sama nie wiem jak go ocenić. Nie jest wart swojej ceny, ale kupiłam na promocji, to nie płaczę. Nie ciemnieje na twarzy, ma ładne kolory, dobrze się rozprowadza i fajnie zasycha. Przede wszystkim mnie nie zapycha ani nie uczula. Kryje ok, do niespodzianek i oczy potrzebny korektor. Niestety świecę się po nim po jakichś dwóch godzinach. Nie podkreśla specjalnie suchych skórek. Trwałość to najgorszy element, zwłaszcza na nosie, ściera się niemiłosiernie. Przynajmniej jest całkiem wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447476].usefull || 0 }}% pomocna.

IDEALNY

Po przeczytaniu wielu opinii na temat produktu postanowiłam go kupić na przecenie -49% w Rossmannie. Absolutnie nie żałuje. To najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Polecam go każdemu! Uważam, ze cena jest adekwatna do jego jakości.
PLUSY:
- nie zapycha,
- dobrze kryje,
- wydajność,
- nie wysusza,
- kolory,
- dopasowuje się do skóry,
- nie świeci się,
- matuje,
- lekki,
- nie ściera się,
MINUSY:
- brak -

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445866].usefull || 0 }}% pomocna.

Świąteczny makijaż

Używa produktu od: próbka

NIE NIE NIE !!

Jest okropny .... Zero krycia, podkreśla wszystkie suche skórki i co najgorsze CIEMNIEJE z przyjemnego żółtego odcienia robi się różowy/pomarańczowy?? nakładając bronzer na policzki + to jak oksyduje wygląda się jak cegła ;/ a to wszystko "za jedyne" 60zł ;/ jedyny plus to opakowanie, ale opakowania na twarz nie nałożysz . NIE POLECAM !!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445626].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

minus jest taki ze produkt ciemnieje na twarzy troche.
ale zdecydowanie jest wiecej plusow :
-dlugo sie utrzymuje
-jest matujacy
-dobrze kryje
-opakowanie jest ok. widac ile zostalo jeszcze produktu
-pompka tez jest na plus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441226].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Najjaśniejszy odcień okazał się dla mnie za ciemny, kiedy korzystałam z niego w wakacje też nie byłam nim specjalnie zachwycona.
Krycie 6/10
trwałość 7/10
zapach 4/10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423066].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się lepszego efektu

Podkład zakupiłam całkiem przez przypadek - akurat trafiłam na rabat na produkty Bourjois. Na co dzień nie mam problemów z niedoskonałościami skóry, ale zależało mi na wyrównaniu jej kolorytu.

Myślałam, że produkt będzie miał dobre krycie. Owszem, udaje się to osiągnąć, aczkolwiek należy użyć dużej ilości podkładu, co automatycznie powoduje jego mniejszą wydajność. Nie zauważyłam wyraźniej poprawy kolorytu. Dodatkowo mam wrażenie, że bardzo krótko się trzyma i już popołudniu makijaż wymaga poprawek. Wszelkie pudry i róże nie pomagają oraz (na moje oko) po użyciu tego podkładu nie trzymają się też dobrze twarzy.

Po takim opisie producenta spodziewałam się lepszych efektów. Jestem trochę rozczarowana tym zakupem. Niestety go nie powtórzę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422386].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekkie rozczarowanie

Uwielbiam produkty z Bourjois i Healthy mix jest moim numerem jeden na lato. Szukałam czegoś dobrego na zimę i myślałam, że będzie odpowiedni...no jednak nie jest.
+kryje
+matuje
+nie zapycha
Wydawałoby się, że ideał... A jednak, tworzy efekt maski, okropnie się utlenia i ciemnieje na twarzy. Ma nieprzyjemny zapach, jest ciężki. Zauważyłam, że jeśli noszę go cały dzień, pod koniec dnia moja skóra jest nim ZMĘCZONA!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413986].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Bardzo lubię krem CC tej firmy, więc postanowiłam spróbować podkład z tej samej serii. Podstawowym problemem dla mnie, to za ciemna gama kolorystyczna. Najjaśniejszy kolor i tak jest dla mnie za ciemny, mogę go używać tylko w wakacje. Tonacja żółta (tutaj nie ma niespodzianek, Bourjois wręcz z tego słynie). Niestety podkład delikatnie ciemnieje na twarzy. Kiedyś, jednorazowo spróbowałam na sobie Healthy Mix - byłam zachwycona efektem, cera rozświetlona, nawilżona, leciutki w noszeniu, naprawdę super sprawa.
123 PF w pewnym sensie jest odwrotnością HM - co prawda też daje średnie krycie, ale jest ciężki. Cera jest po nim matowa, smutna. Trwałość jest przeciętna.
Nie powiedziałabym, że daje efekt maski, ale na pewno nie jest tak komfortowy w noszeniu, jak inne podkłady średnio kryjące z tej półki cenowej.
Podsumowując - nie polubiliśmy się, teraz, jeśli go używam, to mieszam go z jaśniejszymi, lżejszymi podkładami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377336].usefull || 0 }}% pomocna.

strata pieniędzy

podczas poszukiwań podkładu odkryłam, że mój ukochany Healthy Mix magicznie znikł z drogerii (buuuu!), a że potrzebowałam czegoś na już - dałam Bourjois kolejną szansę i wybrałam ten podkład...

+ kolory: jak u Bourjois - z żółtym podtonem (wzięłam odcień 51, cokolwiek ciemniejszy, niż 51 w HM, ale nadal dawał radę na mojej jasnej skórze)
+ opakowanie: klasyczne, ładne i estetyczne
+ wydajność: nie trzeba go dużo (podobnie jak w przypadku HM)

+/- zapach: co kto lubi, dla mnie taki sobie, starymi perfumami trochę zajeżdżał, ale szczęśliwie szybko się ulatnia

- cena: klasyk, ok 60 zł w Rossmannie. nie bolałoby mnie to tak bardzo, gdyby nie powód tak małej liczby gwiazdek, czyli

- DZIAŁANIE: owszem, nakłada się go dobrze i twarz po nim wygląda ładnie (ma średnie krycie), ale tylko przez pierwszych kilka minut... 123 ma wykończenie pudrowo-matowe, co samo w sobie jest ok, ale gdy już zastygł na twarzy, odkryłam, że skóra wygląda tragicznie - wszystkie pory podkreślone, podkład jakby w nie właził i uwydatniał (a wcale nie mam ich strasznie rozszerzonych). nie miałam już czasu na zabawę z makijażem od nowa, więc zostawiłam jak było (z daleka nie było tragedii) i pognałam na uczelnię. po 2 czy 3 h cała się świeciłam, nawet policzki, które mam raczej suche, niż tłuste. dodatkowo zaczął brzydko się warzyć w okolicy nosa. dodatkowo, zaczęłam mieć uczucie "ciężkości" na twarzy - czasami po całym dniu w mocnym makijażu mam wrażenie, że twarz jest ciężka i tłusta, ale tutaj to był raptem kilka h i makijaż z kategorii "lekki".

dałam mu kolejną szansę i przerobiłam na lżejszą wersję (mieszanie ze sprawdzonym nawilżaczem) i efekt niestety był taki sam...

dodatkowo - podrażnił mnie, i skóra zaczęła mnie pod nim piec. tu biorę poprawkę na to, że jest wrażliwa, ale był to chyba pierwszy taki numer w moim życiu. skończyło się to pospiesznym zmywaniem go z twarzy w trakcie zajęć za pomocą wody termalnej i chusteczek higienicznych.

podsumowując - zawiodłam się na nim strasznie, bo po Bourjois i za te pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376371].usefull || 0 }}% pomocna.