Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

123 Perfect Foundation

Cena już od 31,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

123 Perfect Foundation Bourjois to pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład 123 Perfect Foundation jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 13

Rozczarowałam się.

Moja mama od lat twierdzi, że jest to najlepszy podkład dla niej. Ma cerę normalną, ale i bardzo wrażliwą. Ja zachęcona jej pochwałami na temat tego produktu, stwierdziłam, że też go wypróbuję. Niestety, moja mieszana skóra nie odebrała tego pozytywnie.

- Z założenia miał być to produkt o intensywnym kryciu, czyli coś idealnego dla mnie. Niestety, ja nie zauważyłam nic spektakularnego.
- Roluje się. Mowy nie ma, żeby na ten podkład nałożyć korektor albo puder sypki. Po prostu pędzel zjada cały kosmetyk!
- Z trwałością również kiepsko. Trzyma się w porywach do jednej godziny, co wymaga ciągłych poprawek.
- Moja skóra wpada raczej w ciepłe tony, ale ten podkład jest po prostu niemiłosiernie żółty!
- Wybór kolorów nie jest jakiś bardzo mały, ale wszystkie są dla mnie zbyt ciemne.
+ Jedynym plusem jest to, że - och, dzięki Bogu! - nie wysusza cery, tak jak się tego spodziewałam.

Absolutnie nie polecam. Za taką cenę spokojnie można wybrać coś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256408].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

spełnia swoje zadanie

Poleciła mi ją pani w drogerii, po nałożeniu w sklepie wyglądało to genialnie na mojej twarzy. Nie stosuje podkładów codziennie, ale ten spełnia moje oczekiwania, gdy go potrzebuję. Potrafi dostosować się do odcienia mojej karnacji, gdy trochę się opale, czy zblednę w zimę.
+konsystencja
+wydajność
+pompka
+kolor
+zapach
+krycie
brak minusów, ale szukam czegoś jeszcze lepszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253973].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Kolejne rozczarownie tą firmą ..

Rozczarowałam się kiedyś podkładem Flower Perfection ale dałam szansę tej firmie raz jeszcze, nabywając 1-2-3. I kolejna klapa.

+ zapach, posiadanie pompki
- każdy ma żółte tony, bladzioch nie znajdzie odpowiedniego odcienia, krycie na poziomie minimalnego, bardzo szybko znika, ciemnieje

podkład ok dla osób którym zależy na wyrównaniu kolorytu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252491].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

Napisanych recenzji: 6

Taki sobie :/

Kupiłam go , ponieważ chciałam sprawdzić jak się będzie zachowywał i wyglądał na mojej mieszanej cerze. Niestety zawiodłam się strasznie i na dodatek ta cena. Kupiłam kolor 51, używałam Heathy mix i jak tam kolor był idealny, tak tutaj mimo, że ten sam, wydawało mi się, że na skórze ciemnieje, długo się nie chciał utrzymywać. Męczyłam się z nim strasznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252456].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Pół na pół

Podklad sam w sobie bardzo przyjemny dla skóry konsystencja wręcz aksamitna, odcień żółtawy wiec podklad wygląda naturalnie, a nie robi się pomarańczowy.
Jednak jest to podklad bardziej dla osób z czystą gładka cera, bez niedoskonałości ponieważ podklad kryje dosyć słabo i nie utrzymuje się cały dzień na twarzy.
Jest on tez niestety dosyć drogi :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251151].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Dobry ale nie powala...

Kupiłam go na promocji 1+1, użyłam max 2,3 razy w ciągu 1 tygodnia i wydaje mi się, że właśnie przez niego wyskakiwały mi niedoskonałości z którymi później ponownie musiałam walczyć.
plusy:
- konsystencja,
- wtapia się w skórę,
- lekki, nie czuć go na twarzy,
- ładne żółte tony, nie powoduje efektu maski
minusy :
- wydaje mi się że trochę zapycha i nie będzie dobry dla cer problematycznych (tłustych, ze dużymi skłonnościami do niedoskonałości)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240383].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 311

Słabo - kolejny produkt tej marki, który nadaje się do kosza

Plusy:
- pompka
- niweluje zaczerwienienia

Minusy:
- trawłość, to porażka, jakie 16 h, nawet 8 h nie wytrzyma
- krycie średnie
- być może jest sprawcą wielkiego wysypu u mnie ale pewności nie mam, dziwnie jednak, że jego używanie zbiegło się z szczem z mega nawrotem trądziu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238058].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Mój ulubiony! :))

+ Matowi
+ Nie tworzy efektu maski
+ Wygląda bardzo naturalnie
+ Wygodne opakowanie z pompką
+ Dobrze kryje
+ Najlepiej dopasowany kolor podkładu jaki miałam kiedykolwiek
+ Wydajny
+ Wytrzymał bez poprawek nie jedną imprezę do białego rana
+ Nie czuję, że mam go na twarzy
+ Nie podkreśla suchych skórek
+ W drogeriach internetowych można go dostać za ok. 30 zł

- hmm. Ciężko z minusami... :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236041].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

sama nie wiem

Mam cerę mieszaną skłonną do przesuszania i bardzo dużej ilości przebarwień.
Posiadałam odcień 51 Light vanilla i od razu przestrzegam bladziochów, to nie jest podkład dla nich. Ja osobiście mam ciemniejszą karnację i 51 jest dla akurat kiedy na mojej twarzy nie ma śladu opalenizny.

Zalety:
-średnie krycie- zakrywa przebarwienia, wyrównuje koloryt, jednak co do większego krycia trzeba sięgnąć po korektor
-matujący i ładnie ten mat utrzymuje
-aplikator z pompką
-filtr spf 10

Wady:
-nie wiadomo ile podkładu zostało w pojemniczku
-po kilku godzinach ściera się
-zapach, dla mnie tragedia
-producent zapewnia, że nawilżający.. ściema totalna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235288].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 122

Napisanych recenzji: 279

kiepskawy

Długo się czaiłam na ten podkład, w końcu skusiłam się na niego w Rossmanie na promocji -49% i choć nie zapłaciłam dużo, to żałuję...
Przede wszystkim potwierdziło się to, co przewija się w wielu poprzednich recenzjach - strasznie ciemnieje i to błyskawicznie i to ciemnieje na pomarańczowawy odcień, zupełnie nie polecam bladziochom.
Dwa, choć już ta pierwsza wada go mocno dyskwalifikuje, jest nietrwały. Nie umiem powiedzieć, ile wytrzymuje, ale potarcie ręką, nawet nie za mocne, ściera go od razu z twarzy. 10 godzin w pracy jak jestem, to na pewno nie wytrzymuje. Dodatkowo ściera się nierówno, zostawiając smugi gdzieniegdzie.
Z plusów - daje ładny matowy efekt po nałożeniu, skóra wygląda na aksamitną, dosyć ładnie kryje.
Jednak to za mało, żebym skusiła się na niego ponownie. Mam też ten osławiony CC cream z Bourjois i on też ciemnieje, więc myślę, że to taka cecha podkładów z Bourjois.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231401].usefull || 0 }}% pomocna.