Sculpte Cils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Sculpte Cils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Zgłaszająca osoba: Małgoś

Bardzo wydłuża i przepięknie podkręca rzęsy, a do tego je pogrubia widocznie, ale nie stwarza teatralnego efektu. Można ją kupić w 2 wersjach: jedna to z normalną szczoteczką, a druga ze szczoteczką do krótkich rzęs. Dla mnie jest to najlepsza maskara jaką kiedykolwiek miałam.

Bardzo lubię:)

Lubię kolorówkę Chanela, chętnie sięgam po jej produkty. Ten tusz poleciła mi koleżanka, która zawsze zachwycała perfekcyjnym makijażem rzęs. Pobiegłam zatem do Sephory i kupiłam wersję z " chudą" szczoteczką. Już na samym początku własnie najbardziej zachwyciła i zadziwiła mnie ta szczoteczka, bo nie za bardzo wyobrażałam sobie- jak można takim cienkim patyczkiem pomalować rzęsy:)) Kolezanka zapewniała jednak, że to dziecinnie proste i rzeczywiscie. Szczoteczka perfekcyjnie pokrywa rzęsy tuszem, pięknie rozdziela, łatwo nią dotrzec w najdalszy kącik oka i pomalować najkrótsze rzęski. Ładnie i delikatnie wydłuża, nie osypuje się, nie skleja. Makijaz oka jest raczej delikatny i subtelny, ale ja taki lubię. Jak ktoś oczekuje bardzo pogrubionych rzęs i teatralnego looku- to się zawiedzie. Mnie ten tusz bardzo pasuje. Niestety od dłuższego czasu nie widzę go perfumeriach- czyżby wycofali? Szkoda, by było- bo chętnie do niego wracałam przez kilka lat.

Używam tego produktu od: Od 10 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Boski

O dzięki ci dzięki Święty Mikołaju....

Cudowny. Po 4 miesiącach używania nadal jestem pod wrażeniem. Przy autentycznie krótkich rzęsach działa jak magiczna różdżka. Łysa szczoteczka mnie bardzo zaskoczyła, ale teraz wszelkie wątpliwości znikły.
Klękajcie narody!!!!

Kosmetyki kolorowe Chanel nie wzbudzają mojego entuzjazmu. Ani cienie, ani tusze, ani róże... ale to mój wyjątek.

Drugi, który daje taki efekt to High Definition Lashes Clinique.
Te i tylko te. Polecam z czystym sumieniem wszytskim posiadaczkom krótkich rzęs.

Tusz jak tusz...

Podebrałam parę razy mamie, która używa tylko tego i jest b. zadowolona.
Mi jakoś nie przypadł do gustu; strasznie mnie posklejał :((((
za tą cenę można mieć 2 max factory więc, moim zdaniem, szkoda kasy, bo tusz może nienajgorszy, ale mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od:przypadku do przypadku
Ilość zużytych opakowań:

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

cienizna

Tusz o takich właściwościach i efekcie można kupić za 10 zł ale po Chanelu spodziewałam sie czegoś więcej:( Jakies licho mnie podkusiło,żeby kupic ten tusz! Na szczęście za połowę ceny od konsultatntki z Sephory ale i tak nie warto.
Ale do rzeczy:
-wydłuża minimalnie, trzeba nałożyć kilka warstw,żeby był widoczny na rzęsach
- podkręcenia nie zauważyłam
- kruszy się i po paru godzinach z górnych rzęs przenosi się na dolne
-topornie się nakłada, szybko wysycha
- paskudne opakowanie

plus:
-duża pojemność, ale co z tego jak i tak szybko wysycha;/

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

bubel

Zachowuje się dokładnie tak jak tusz Eveline za 8 zł. Czyli - kilka pierwszych użyć daje śliczny efekt, a potem klapa. Efekt Scuplte Cils na świeże mnie zauroczyły - kupiłam brązowy, który pięknie pasuje do cienia kremowego Delta. Podnosi, rozdziela rzęsy i nadaje im śliczny, głęboki kolor - ważne że nie jest matowy, ma delikatny połysk. Z trwałością średnio - po kilku godzinach zaczyna się z lekka osypywać. Niestety, najgorsze jednak, że niedługo się można nim nacieszyć - wysechł mi w tempie światła - i wtedy nie robił już nic.

Używam tego produktu od:

całkiem całkiem

Maskara jest dobra, ale nie najlepsza. Dobrze wydłuza, pogrubia, ale jakos nie jestem zachwycona na tyle aby powiedziec, ze lepszej nie ma. Sczoteczka wyglada niepozornie, ale moze zdzialac cuda. No i od razu mowie, ze jedna warstwa to nic, za to po 2 juz widac calkiem dobry efekt

Przecietny

Bardzo delikatny efekt nieco wydluzonych rzes, choc znacznie lepiej radzi sobie z wydluzaniem Flextencils Lancome. Nie skleja rzes, daje bardzo naturalny look. Odcien Violine Noir jest troszke zbyt matowy. Generalnie niezly, ale do Lancome i YSL jeszcze daleka droga :)Ilość zużytych opakowań: 1

bardzo dobry

Bardzo dobry tusz.Mam te wersję z "chudą " szczoteczką i jestem bardzo zadowolona.Łatwo się nim umalować, nie skleja rzęs,rzęsy są idealnie wyczesane i rozdzielone.Tusz nie osypuje się, nie rozmazuje,idealnie trzyma przez cały dzień.Ogólny makijaż rzęs jest delikatny i subtelny,ale ja właśnie taki lubię.

Oceniam na 2.00

Cóż.Od lat szukam tuszu który w pełni by mnie zaspokoił :))Okazało się że i ten jest nietrafiony.Przede wszystkim po wyschnieciu sypie się.Z tym efektem wydłużania też bym nie przesadzała :(A do tego jeszcze cena.Z tej firmy zdecydowanie lubie zapachy!!!

Oceniam na 2.00

Ja niestety nie byłam zadowolona z tego tuszu. Sugerując się marką oraz dość wysoką ceną oczekiwałam czegoś zdecydowanie lepszego. Lubię gdy moje rzęsy są odżywione (lśnią tak jak ładnie wypielęgnowane włosy ;) ) a niestety po użyciu tego tuszu sprawiały wrażenie "suchych" i matowych . Dodatkowo dyskfalifikuje go bardzo szybkie osypywanie się. Chyba że pani w perfumerii uszczęśliwiła mnie lekko przeterminowanym cudeńkiem ;)

Oceniam na 4.00

Jak juz wspomnialam, bardzo ladnie wydluza i podkreca rzesy, nie dajac teatralnego efektu. Nie kruszy sie i zmywa sie bez problemu zwyklym plynem do demakijazu oczu.
Nie wiem czy go jeszcze kupie, bo odkad zaczelam uzywac Extracils, uzaleznilam sie od niego :)