Forever Lipcolor

Forever Lipcolor

Długotrwała szminka, która nie zbryla się i nie schodzi z ust. Daje satynowe wykończenie i kolor, który nie traci na intensywności. Hermetyczne opakowanie zapewnia świeżość i oryginalność koloru mimo upływu czasu.

Cena: 25 zł

ile to czasu juz minelo!:)

Szminke kupilam bedac niedoswiadczona kosmetycznie nastolatka ^^ .
Skusilam sie na jakis odcien rozu wtedy, ktorego odcienia teraz nie dam rady sobie przypomniec,ech.
Zaczne od tego,ze opakowanie bylo super, wygladalo extra w torebce, fajnie sie tez ta szminke odkrecalo do uzytkowania.
Konsystencja byla lekka, cienka warstwa dawala kolor na ustach z lekkimi, nienachalnymi drobinkami, usta wygladaly ladnie podkolorowane:)
Szminka byla dosyc trwala, jak teraz sobie przypomne mi starczala na jakies 4-5 godzin,co jest jakims tam sukcesem. Nie pamietam, czy po jedzeniu zostawala,ale po piciu byla nadal.
Zapach typowo szminkowy, mi nie przeszakdzal.
Mysle,ze gdybym kiedys zobaczyla ten produkt w sprzedazy chetnie bym sie skusila ze wzgledu na mile wspomnienia i powazny zakup, jakim byla dla takiej malolaty jak ja pierwsza szminka :)
Minimalnie wysuszal mi usta, wiec za to odbieram gwiazdke.

naprawdę długotrwała

Nie pamiętam jaki mam kolor, a numerek juz się starł, ale jest to świetny liliowo-brązowy kolor, bardzo ładnie i naturalnie wygląda na ustach. Szminka naklada się bardzo dobrze, bardzo długo trzyma się na ustach, przetrwała jedzenie i picie. Kolor po pewnym czasie traci połysk, ale to nie odbiera jej urody. Minimalnie wysusza usta, ale nawet na ustach posmarowanych balsamem trzyma się swietnie.Bardzo dobra cena w stosunku do jakości. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

doskonala szminka

To zdecydowanie najlepsza szminka sposrod dziesiatek, ktore mialam. Szukalam cieplego odcienia czerwieni i w koncu znalazlam: nr 175, Wild Apple. Szmineczka ma wspaniala konsystencje, naklada sie ja bez zadnych problemow. Wystarczy odczekac chwile by uzyskac satynowe wykonczenie, ktore z biegiem godzin zmienia sie w matowy efekt. Jest cudownie trwala - 5 godzin to minimum. Moze odrobine wysuszac usta, ale od tego sa balsamy. Czerwien jest barwa wymagajaca, a jednak pomadka poradzila sobie swietnie - kolor nie gasnie i nie blaknie, nie trzeba nawet stosowac konturowki by wygladala doskonale. Cena - przystepna. W porownaniu do Estee Lauder (Lip Vinyl Gloss Stick nr 504 Vinyl Poppy - takze czerwien, 100 zl.) wypada znakomicie. Pozdrawiam Wizananki :)

ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

depilacja brwi

tak, to dobry produkt:)

Przy nakladaniu - bomba!!! Satynowa konsystencja i perlowy blask:) (mam kolor 10 - soft pink). Potem jest juz nieco gorzej... Gdy dobrze sie wchlonie to troche wysusza, ale nie jest to az tak razace. Za to jest trwala, a napewno zostaje dluzej na ustach niz inne:) Ciesze sie tez, ze schodzi rownomiernie... Powoli blaknie az zostaje po niej tylko odrobina polysku... To daje ladny naturalny efekt:)

To,co tygrysy...

lubią najbardziej.Wygodny sztyft,miłe dla oka opakowanie,a sama szminka trwała i fantastycznie się nakłada-cienką warstwą i tak łatwo,że niemal "ślizga" się na ustach.Mam jasny beżyk,bardzo naturalny,pomimo perłowych drobinek :)Naprawdę fajna.To druga trwała "sztyftowa" szminka Maybelline,z którą miałam do czynienia i chwalę je sobie-nie są zbyt drogie,a jakość naprawdę w porządku.Teraz czaję się na najnowszą-metaliczną :P

jest ok, ale

Jest naprawdę trwała, ale wysusza usta, nawet balsam jako baza nie zapewni całkowitego nawilżenia, może dopiero błyszczyk w płynie. Kolorki ładne, opakowanie ładne i poręczne. Ogólnie jestem z niej zadowolona.

Dobra ale nie rewelacyjna

Ładna mam kolorek 110 , rzeczywiście trwała ( u mnie trzyma sie ok 3 godzinki bez jedzenia i picia ;) ) Lecz gama kolorow jest dość uboga ... nie zauważyłam nawilżenia ust .. (są raczej ściągnięte) musze uzywać balsamu do ust jako bazy .. Szczerze myślałam że bedzie lepsza bo firma Maybelline należy do jednych z bardziej renomowanych .. ale cóż... Ilość zużytych opakowań: pierwsze i chyba ostatnie ;)

trwala

Calkiem trwala. mam kolor 265. bardzo podobna do kolorku z blyszczyka Glam shine nr.14. Ale ta jest duzo trwalsza. Nie az tak jak max factora ta trwala, ale jest okI nie wysusza tak jak tamta. Duzy komfort stosowania tej szminki jest. Mieciutka, dobrze sie wysuwa. Ladny kolorek i opakowankoNiedroga. Doskonala na codzien i na wyjscie. Kilka godzinek wytrzyma spokojnieChyba jeszcze jakis kolorek sobie kupie :PIlość zużytych opakowań: narazie w trakcie pierwszego

sama nie wiem

Mam odcień 275. Miękka, dobrze się rozprowadza. Mój odcień daje delikatny efekt z perłowymi refleksami. Rzeczywiście długotrwała, niestety, strasznie wysusza, a wtedy brzydko wygląda, pomarszczona i w wiórkach na ustach. Dobra, ale lepiej nakładać na nią balsam ochronny albo błyszczyk.

cudna :D

Daję 5* dlatego że jest naprawdę świetna! Podoba mi się opakowanie, takie malutkie z fajnym oczkiem na zatyczce, proste i piękne :love: . Sztyft jest dość szeroki, miękki ale nie chwieje się. Wybór kolorów nie jest może zastraszający ale są to bardzo trafione kolory, ja kupiłam przecudny jasny perłowy brąz (265) i jeszcze kupię może ze dwa kolory. Szminka ładnie się nakłada, nawilża usta. I tu zaskoczenie rzeczywiście trwała! Można jeść i pić (oczywiście bez przesady) a ona się trzyma a jak już zaczyna schodzić to bardzo równomiernie nie tak jak niektóre to potrafią... :p: I do tego cena naprawdę super. :bounce:Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze i nie ostatnie :p: