Gillette, Gillette for Women, Satin Care, Alluring Avocado (Żel do golenia)

Gillette, Gillette for Women, Satin Care, Alluring Avocado (Żel do golenia)

Pielęgnuj swoje ciało naszym nowym żelem do golenia Satin Care Alluring Avocado o kuszącym aromacie aloesu, jaśminu i róży. Pienisty żel sprawia że skóra jest miękka i satynowo gładka po każdym goleniu.

żel
nawilżające
zapachowa
z pompką
100 – 250ml
Skóra
normalna

Przed użyciem żelu do golenia trzeba go troszkę trzasnąć. Po naciśnięciu pojawia się gęsta, blado-zielona piana. Żel ma przepiękny zapach, dobrze nawilża skórę, daje doskonały poślizg. Skóra po goleniu jest miękka, gładka. Polecam

Ulubiony

Żele Satin Care są według mnie najlepsze z dostępnych na rynku. Zwłaszcza w połączeniu z maszynkami Venus. Używam ich od lat i spośród nich najlepsza jest wersja z awokado- dlatego że nawilża lepiej niż pozostałe, nawet wersja Olay.

Plusy: ułatwia depilację, wygładza, nawilża, ładnie pachnie, nie podrażnia- zero zacięć gwarantowane.
Minus: słaba wydajność.
Dałabym 4,5 ale obecnie na wizażu nie można wystawiać połówek ocen (jedna z wielu żałosnych zmian AD 2016), więc daję solidną czwórkę.

Póki co najlepszy...

Produkt spełnia obietnice producenta. Jest to bardzo gęsty, półprzezroczysty żel o zielonym zabarwieniu. Tworzy lekką, kremową pianę, o dość intensywnym, aczkolwiek przyjemnym i kobiecym zapachu. Po nałożeniu nie spływa, ułatwia golenie dając dość dobry poślizg, a co za tym idzie, minimalizuje ryzyko zacięć. Nie podrażnia ani nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Cellulit adipocyty

rewelacyjny

Był to mój pierwszy żel do golenia z Gillette i jestem nim tak zachwycona, że teraz wypróbowuję kolejne i dlatego też nie jest jeszcze moim hitem, możliwe, że inny żel z tej serii przypadnie mi do gustu jeszcze bardziej (choć będzie to nie lada wyzwanie) ;)

PLUSY:
+ z małej ilości żelu powstaje duża ilość pianki, jest więc bardzo wydajny
+ nie ma żadnej męki z wydobywaniem produktu, przycisk naciska się lekko i przyjemnie
+ dzięki niemu maszynka gładko przeciąga się po nogach
+ pozostawia skórę bardzo gładką, wręcz satynową
+ nawilża skórę nóg, co było dla mnie dość zaskakujące po wcześniejszych wysuszających doświadczeniach z pianką z Isany
+ zdecydowanie minimalizuje podrażnienia po goleniu, a w połączeniu z oliwką Babydream właściwie całkowicie je zwalcza
+ jego resztki spłukują się błyskawicznie
+ po prostu przyjemny w stosowaniu

MINUSY:
- cena, choć teraz jest bardzo często w promocji i w Rossmanie i w Super-pharmie za 12-13 zł

Jest to żel zdecydowanie wart wypróbowania, u mnie diametralnie poprawił stan skóry nóg po depilacji :)

EDIT: Wróciłam do niego z podkulonym ogonem, jest to dla mnie najlepsza pianka do golenia dostępna na rynku :)

B.Dobry ale drogi :]

Bardzo dobry żel, nawilza, ulatwia golenie, uzywajac go nie ma podraznien po goleniu. Jedynie co mi w nim nie pasuje to cena za co odjęłam pół gwiazdki. Znalazłam tanszy odpowiednik dlatego tego raczej juz nie kupie.

Używam tego produktu od: uzywalam przez 3 miesiace dopoki nie znalazlam czegos tanszego
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Świetny!

Ten żel jako pierwszy nie wysusza mojej skóry po goleniu, wręcz ją nawilża! Moja skóra pozostaje gładka i nawilżona przez cały dzień. Plusem jest też świetny zapach który również długo się utrzymuje.

To nie moj typ ale 5 jak najbardziej !

Żel jest najlepszym z dostępnych na rynku ! Ma świetną gęstą konsystencje, która zmienia się po chwili w pianę, jest bardzo wydajny, wystarczy jedna kropelka na łydkę. Dozownik jest dopasowany do zapotrzebowania, ma ładne opakowanie. Dla mnie ta wersja powala ZAPACHEM. Jest przepiękny. Zdaję sobie sprawę że to kwestia gustu, ale zapach jest trwały utrzymuję się u mnie przez pół dnia.

Nie jest to mój faworyt, bo moim hitem jest wersja : Dry skin. Ale jak najbardziej ta zasługuje na 5 gwiazdek. Ja niestety zawsze miałam problemy z bardzo suchymi nogami i czerwonymi plamkami po goleniu... Po tym żelu Nigdy takie coś mi się nie przytrawiło. Bardzo łagodzi. Nieco tylko zapycha maszynki. Ale działa zarówno z maszynkami dobrej jakości gillette jak i z bic. W obu przypadkach nie podrażnia. Jak już napisałam moim faworytem jest Dry skin bo czuję po nim nawilżenie mimo iż jego zapach nie jest tak cudowny.

Wiem że cena nie jest najniższa, ale gorąco Wam POLECAM dziewczyny przynajmniej do wypróbowania.

Tak,tak,tak,tak!!!

Moja ukochana pianka!
Zacznijmy od tego,że jej zapach jest poprostu nieziemski!!!(posiadam wersję różową,kwiatową,ale podejrzewam ze każda taka jest)
Kiedy wyciskamy, na ręku pojawia się gęsty żel, który po chwili zamienia sięw gęstą pianę:)
Nie ejstem pewna co do nawilżania, ale nei wymagam za bardzo tego od pianki do golenia:0
Pachnie ślicznie,poślizg maszynki świetny.
Pół gwiazdki odjełam za cena(ja kupiłam za 20 zł)
Ale mimo to,widzę ze w promocji można kupić np. za 15,a jest bardzo wydajny, starcza na około 10 meisięcy,a ja go nei oczszędzałam, czasami zdarzało się,że tak mnie ten zapach kusił,że po zelu pod prysznic przemywałam nią ciało,aby tak łądnie pachniec:)
POLECAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM I PANIOM:)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakwoanie

NAJLEPSZY

Super zapach
super konsystencja
super działanie
super gładka skóra
Dobra cena

Polecam jakos nie mogę się przekonać do innych próbowałam tańszych ale tylko się upewniłam ze wole zapłacić dwa razy tyle i miec dobry produkt i co ważne WYDAJNY produkt który wystarcza na naprawde wiele użyć!

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: zyżyłam napewno WIELE