Balsam po opalaniu 3 w 1

Balsam po opalaniu 3 w 1

Utrwala opaleniznę, daje przyjemne uczucie chłodu, wspaniale relaksuje skórę po kąpieli słonecznej. Delikatnie nawilża i lekko natłuszcza naskórek. Specjalnie dobrane składniki działają łagodząco i kojąco. Zawarte w preparacie witamina F oraz proteiny roślinne przywracają skórze jędrność i elastyczność.
Polecany jest do stosowania po opalaniu lub kąpieli, również dla osób o skórze bardzo wrażliwej. Ze względu na swoje szczególne właściwości polecany także dla osób korzystających z solarium.

Cena: ok. 8,50 zł

fajny, ale nie chłodzi

plusy:
+nawilża
+szybko się wchłania
+delikatny zapach
+dobra cena

- NIE CHŁODZI
-nie pomoga skórze zaczerwienionej krótko po opalaniu
-szkoda, że tylko 150 ml

w sumie fajny też jako zwykły balsam :)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobry

Balsam dobrze się spisywał - likwidował zaczerwienienia, lekko chłodził, ale średnio nawilżał. Kiedy trochę przesadziłam z pobytem na słońcu nie sprostał moim oczekiwaniom i nie nawilżył dostatecznie a to u mnie ma duże znaczenie.

Plus za cenę, wydajność i zapach.

Używam tego produktu od: sezonowo ;)

poprawny

Kupiłam balsam z myślą o tegorocznych wakacjach, które spędzałam nad Polskim morzem. Smarowałam się nim zarówno po kąpieli jak i po opalaniu. W tej roli spisywał się dobrze - jeednak moja skóra nie była ani mocno przesuszona, ani mocno zaczerwieniona i podrażniona przez słońce.
Balsam nawilża dostatecznie, szybko się wchłania, nie lepi się ani nie zostawia tłustego filmu. Jednak obawiam się, że na mocno przesuszonej i podrażnionej skórze mogłby się nie sprawdzić. Zapach ma mocno przeciętny - a ja lubię na lato te o świeżym bądź kwiatowym zapachu:) Ogólnie - niezły produkt, ale będę testować dalej inne:)Aha, jeszcze jedno - mała pojemność kosmetyku, przez co jest niewydajny!:(

Manicure - klasyczny

sama nie wiem

Balsam ktory ani ewidentnie nie szkodzi ani tez nie pomaga. Nie wiem gdzie jest to uczucie chlodu - fakt faktem nie bylam ostanio spalona sloncem ale zwyczajnie opalona i chcialam cos po kapieli slonecznej dla odmiany zimnego. Nic takiego nie udalo mi sie wyczuc. Czy przedluza opalenizne ciezko mi narazie stwierdzic bo musialabym go testowac na dluzsza mete. Natluszcza i nawilza skore opalona. Na bardzo spalona jak u mojej mamy mial taki sam wplyw jak kazdy inny balsam - mizerny. Wygodna buteleczka i fajny dozownik. Mojemu mezowi bardzioej sie podoba niz mi - glownie ze wzgledu na zapach ktory dla mnie jest okropnie banalny.

niezły

Kupiłam go w aptece po dniu spędzonym na gorącym słońcu, po tym jak właściwie spaliłam się :) To był 1. dzień opalania w tym roku. Balsam, który poleciła mi pani w aptece nie spełnia wszystkich swoich zadań.
- nie daje żadnego uczucia chłodu ( byłam cała gorąca po takiej dawce słońca, a balsam prawie wcale nie zniwelował tego )
- nie wiem czy utrwala opaleniznę - nie zauważyłam szczególnych efektów
- nie zapobiegł schodzeniu skóry
Jeśli chodzi o jego plusy to :
- bardzo dobrze nawilża skórę ( o wiele lepiej niż balsamy nawilżające, które do tej pory miałam), skóra pozostaje ładnie nawilżona i gładka
- bardzo dobrze się go smaruje
- bardzo szybko się wchłania
- faktycznie natłuszcza, przez co ładna opalenizna zostaje wyeksponowana :)

dobry

Balsam - jak inne z tej serii Dax Cosmetics - ma wygodną zakrętkę - można się nie bać, że coś się wyleje. Łagodzi podrażnienia, dobrze nawilża skórę. Jest średnio wydajny, a wydostanie resztek z opakowania - wymaga jego rozcięcia. zapach delikatny, dość przyjemny. Podsumowując - to kosmetyk naprawdę wart wypróbowania.

Świetny!

Absolutnie rewelacyjny balsam po opalaniu!! bezkonkurencyjny:) Konsystencja lekka, zapach OK, opakowanie bardzo poreczne i fajnie pomyslany dozownik. Balsam chlodzi rewelacyjnie po calym dniu na sloncu, przyjemnie relaksuje. Co najwazniejsze (dla mnie) swietnie utrwala opalenizne i to nawet na kilka miesiecy!!!:D Odkad go uzywam ani razu nie schodzila mi skora po opalaniu, a przedtem zdarzalo sie to zawsze! Teraz nie wyobrazam sobie lata bez niego:D Ilość zużytych opakowań: 1