Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zaawansowana technologicznie formuła fluidu Bell Royal Mat Skin Camouflage Make - Up zapewnia trwały, matowy makijaż przez wiele godzin. Specjalnie dobrana mieszanka pigmentów pozwala ukryć przebarwienia i niedoskonałości skóry, zachowując przy tym naturalny wygląd skóry, bez efektu maski. Dobroczynne działanie aloesu sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka, dobrze nawilżona i zregenerowana.
Bell Royal Mat Skin Camouflage Make - Up zawiera wit. C i E oraz naturalny filtr UVB.

fluidy
Cera
mieszana

Znasz skład tego produktu?

Cudeńko

Rewelacyjny produkt w świetnej cenie.

+jasny kolor - 01 light sand - pasuje nawet do mojej porcelanowej cery; na ręce wydaje się za ciemny, na twarzy jest bardzo blado beżowy;
+dobrze kryje przebarwienia i niedoskonałości;
+dobrze matuje, a mam tłustą cerę;
+zawiera glicerynę i aloes, które pielęgnują cerę;
+praktyczne opakowanie, które można przeciąć, by wydobyć resztki podkładu, opakowanie ładne, szczególnie to nowe białe dobrze się prezentuje;
+bardzo długo się trzyma - cały dzień!!! tj. ok 10h;
+daje bardzo subtelne, satynowe wykończenie, ładniejsze niż chociażby Revlon Colorstay dla cery suchej oraz Revlon dla cery tłustej (!);
+nie ciemnieje (!).
+cena - 12.99 zł w Biedronce, czasami można go dorwać w promocji 9.99 zł - dzięki temu ten świetny podkład jest dostępny dla wszystkich;
+ produkt polski;
+nie wchodzi w zmarszczki mimiczne;
+równomiernie się ściera np. po wydmuchaniu nosa dalej wygląda dobrze. :)

To chyba jedyny podkład, w którym nie doszukałam się minusów. Używałam Colorstaya, który też bardzo lubię, a jakość tych dwóch podkładów jest praktycznie taka sama (no, może Bell jest ciut lepszy).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281316].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszy od Estee Lauder!!!

Jest to jeden z naprawdę nielicznych podkładów, który odpowiada mojej problematycznej cerze! Testowałam już wiele podkładów w tym z tej "górnej półki" jak np Estee Lauder (Double Wear) czy Clinique itd. Ale żaden nie spisał się tak dobrze jak ten. I pomyśleć że kosztuje grosze! Najważniejsze w moim przypadku, że nie wchodzi w pory, nie brązowieje, nie podkreśla suchych skórek, jest jasny a z tym też ciężko, gdyż wiele podkładów ma zbyt ciemne odcienie, poza tym po nałożeniu przyjemnie chłodzi i nawilża cerę a przy tym matuje!!! Jedynym minusem że nie kryje zbyt mocno, ale to pikuś. Ma zbyt wiele zalet, póki co nie znalazłam lepszego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253236].usefull || 0 }}% pomocna.

Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up

Co tu dużo mówić... na początku wydałam się być ok :D Dopiero później przejrzałam na oczy. Zdecydowanie nie dla mnie :<
+zapach
+cena
+biedra!
-wbrew pozorom za ciemny (najjaśniejszy)
-słabo kryjący
-nienaturalny
-dziwny odcień (jak po solarce :v )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232608].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

całkowita odwrotność zapewnień producenta

Kupiłam podkład w biedronce, fluid ten ma w swojej gamie najjaśniejsze odcienie i ten najjaśniejszy był trafiony co rzadko mi się zdarza. Ostatnio jednak w Biedronce widuje tylko podkłady w białych tubkach. Fluid jest konstystencji pomiędzy tłustą a lejącą. Nie jest aż tak bardzo ciężki, ale też nie kryje. Raczej kryje w połowie, ale nie roluje się. I niestety nic nie matuje. Raczej świeci, twarz trzeba zmatowić pudrem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163491].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!!

Kupiłam go w biedronce za 14 zł. Nie spodziewałam się rewelacji. A jednak.
Jest to najlepszy podkład ever!

+ nie roluje sie
+ korektoru prawie nie uzywam
+ nie daje efektu maski
+ mega wydajny
+ utrzymuje się ok. 8 h
+ nie zapycha
+ delikatny zapach
+ nie ciemnieje

Minusy :
- czasem podkreśla suche skórki
(Dlatego zawsze trzeba nałożyć bazę)
- opakowanie (nie jestem w stanie zobaczyć ile produktu zostało)
- w ciągu tych 8 h trzeba raz lekko podpudrować

Ale mimo tego nie wyobrażam sobie używać innego podkładu. Poleciłam go mojej koleżance która zmaga się z okropnym trądzikiem. I powiem wam że w tym podkładzie wygląda super! Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038958].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej średni mat i średnie krycie

Mam cerę tłustą z tendencją do powstawania niespodzianek, w związku z tym potrzebowałam czegoś, co mnie zmatowi i zakryje czerwone punkciki. Niestety, podkład pod tym względem średnio się sprawdza, chociaż to te właściwości właśnie wymienia producent.

Plusy:
- przystępna cena i dostępność
- zapach
- skład

Minusy:
- raczej średnio kryje, a zbyt gruba warstwa nie wygląda już zbyt estetycznie
- trochę mało matuje i za mocno nawilża, więc o idealnym macie można pomarzyć.

Podsumowanie: jeśli ktoś ma lekko przetłuszczającą się cerę z małą ilością przebarwień, będzie jak znalazł. Dla bardziej wymagających raczej się nie sprawdzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034565].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

No cóż... Myślałam że się polubimy ale niestety...

Zacznę od małego opisu..
**Podkład zamknięty w tubce - nie mamy pompki , tak więc trzeba uważać jak mocno przytrzyma się opakowanie żeby za moment nie wyleciała połowa zawartości. Nie będę pisać czy opakowanie jest brzydkie czy nie - no litości.. podkład jest do twarzy , co za różnica jaki kolor ma opakowanie?
**A teraz sam podkład... Trochę leisty , tak więc nie przesadźmy z wydobyciem go z tubki bo później nie będzie już odwrotu.
**Kolor.. Ja używałam 01 czyli najjaśniejszego , no i w moim przypadku kolor się sprawdził za co pół plusa.
** Działanie - super mat, serio. Ale co z tego jak minutę po nałożeniu patrząc w lusterko przeraziłam się... Wyglądałam jak typowa blachara co ma pół tony zaprawy murarskiej na twarzy .. Paskudztwo. W moment zmyłam to coś co przylegało do twarzy.

PLUSY :
- kolor
- cena ( kupiłam za 11 zł )
- dostępność ( Biedronka , Hebe )
- mat

MINUSY :
- tynk na twarzy !!!! ( i to go dyskwalifikuje )

Próbowałam go nałożyć pędzlem Hakuro - do bani, gąbęczką - do bani , palcami - o zgrozo.. Więc podkład wylądował w jakiejś szafce i oddam go pewnie jakiejś koleżance.

Używam tego produktu od: kilka dni i koniec

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009741].usefull || 0 }}% pomocna.

Zimą ok, wiosną niekoniecznie

Podkład kupiłm w grudniu i wtedy sprawdzał sie lepiej niż w maju, klimatyzacja również obniża wartości tego podładu. Kolorek 01 byl idealny na zime ale utlenił sie po kilku dniach. Konsystencja taka akurat. Nie uwidacznia porów. Matowienie zimą lepsze, wiosna juz jest problem po 3 godzinach a po 8 znika z twarzy :( Plus za niewielką cenę.

Raczej dla osób z normalną cera niż mieszaną.

Używam tego produktu od: 5 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005976].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Jestem bardzo miło zaskoczona tym produktem, kupiłam go w Biedronce za śmieszną cene nie oczekując po nim cudów a okazał sie na prawde świetny. Ma bardzo ładny kolor, kupiłam 01 , nie ciemnieje na twarzy , kryje mniejsze niedoskonalości ( z większymi bez korektora raczej nie dałby sobie rady) no i matuje co jest dla mnie sporym plusem bo mam cere przetłuszczającą się w trefie T . Utrwalony pudrem matującym jest w stanie długo utrzymać się na twarzy. :)
Jedynym dla mnie minusem jest opakowanie , mogłoby być z pompką , ale to mały szczegół :)

Używam tego produktu od: 2.05.2015
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005298].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy matujący!

Przetestowałam setki podkładów matujacych różnych marek i w różnych cenach. Żaden nie sprawdził się tak rewelacyjnie na mojej tłustej cerze jak ten i w dodatku cena jest śmieszna. Polecam wszystkim ze świecąca się cerą.

Plusy:
-matuje!!!
-dobrze kryje
-ładny kolor który nie ciemnieje
-nie podkreśla suchych skórek

Minusy:
-opakowanie (za tę cenę wybaczam)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004145].usefull || 0 }}% pomocna.