Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up (Matująco - kryjący fluid z aloesem)

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zaawansowana technologicznie formuła fluidu Bell Royal Mat Skin Camouflage Make - Up zapewnia trwały, matowy makijaż przez wiele godzin. Specjalnie dobrana mieszanka pigmentów pozwala ukryć przebarwienia i niedoskonałości skóry, zachowując przy tym naturalny wygląd skóry, bez efektu maski. Dobroczynne działanie aloesu sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka, dobrze nawilżona i zregenerowana.
Bell Royal Mat Skin Camouflage Make - Up zawiera wit. C i E oraz naturalny filtr UVB.

fluidy
Cera
mieszana

Bardzo fajny!

Plusy:
+tani
+dobrze matuje
+nie podkreśla suchych skórek! (co zdarza się przy prawie każdym innym podkładzie, którym kupię)
+dobre krycie
+idealny, jasny kolor do mojej bladej cery
+ zostawia skórę nawilżoną
+nie tworzy efektu maski

Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, oprócz tego, że mógłby się troszkę dłużej utrzymywać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512221].usefull || 0 }}% pomocna.

krycie lekkie do średniego

Lubię używać tego podkładu kiedy mam cerę w dość dobrym stanie. Według mnie ten podkład ma krycie lekkie do średniego, nie jest jakoś mocno kryjący, ale ma swoich kilka plusów:
+ ma lekką, dość płynną kosystencję
+ zaaplikowany gąbeczką ładnie wtapia się w skórę
+ nie zapycha porów
+ jest tani, kupiłam go w Biedronce za 10zł
+ ma ładny zapach
+ wydaje mi się, że dzięki zawartości aloesu skóra wygląda na lekko ,,mokrą" (na pewno wiecie o co chodzi:)) co daje ładne, naturalne wykończenie bez podkreślania suchych skórek, nie ma też mowy o uczuciu ściągnięcia
+ u mnie nie ciemnieje, choć widziałam, że dziewczyny się trochę na to skarżą
+ trwałość - przy wieczornym demakijażu mam go sporo na płatkach kosmetycznych co jest dla mnie potwierdzeniem, że nie znika w ciągu dnia
+ wydaje się być całkiem wydajny, używam go już drugi miesiąc a nie zauważyłam jakiegoś większego zużycia
Jedyny minus jaki w nim dostrzegam to opakowanie.. Jeszcze dobrze go nie odkręcę jak już mi się wylewa po rękach. Do samego produktu nie mam większych uwag tym bardziej, że jest to polska marka i warto wspierać nasze produkty :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482401].usefull || 0 }}% pomocna.

Wybieram ten podkład, gdy...

...gdy nie mam czasu i ochoty zastanawiać się nad trudnymi wyborami ;) Jest już przeze mnie sprawdzony, łatwo dostępny w sieci dyskontów Biedronka. Zaspokaja moje potrzeby, bo nie tworzy efektu maski, a dość dobrze kryje niedoskonałości. Matuje, dobrze się nakłada, tworząc jednolity koloryt, duży wybór kolorów sprawia, że łatwo dobrać ten pasujący. Tani, ma dobry skład, nie wysusza, a dzięki zawartości aloesu pielęgnuje cerę. Zawiera filtry. Uprzednio miałam kolor sand.
Jestem z niego naprawdę zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474131].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Matuje i dobrze kryje

Bardzo dobrze się nakłada zarówno palcami jak i gąbeczką czy pędzlem. Nałożony z umiarem nie robi efektu maski. Po nałożeniu faktycznie jest matowy, choć na mojej bardzo tłustej cerze po ok 4/5 godzinach świeci się na tyle, że do akcji musi wkroczyć puder ryżowy. Ma bardzo dobre krycie (wiadomo, że przy mega wypryskach to i tak tylko dobry korektor zaradzi na 100%).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371061].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Plusy:
+ pełne krycie
+ nie zapycha
+ konsystencja kamuflażu, która jednocześnie jest bardzo lekka
+ dobrze się rozprowadza
+ idealny odcień dla bladej twarzy (wybrałam 01 light sand)
+ cena
+ bardzo przyjemny zapach
+ wydajność
+ nie podkreśla niedoskonałości ani suchych skórek
+ trwałość (nie ściera się w ciągu dnia, ani nie spływa)
+ idealne matowe wykończenie ( a mam cerę mieszaną i z tym raczej trudno)
+ wydajność
+ nie podrażnia ani nie uczula
+ zawiera aloes, który daje uczucie ukojenia
+ produkt polski
+ korektor przy jego użyciu jest zbędny (chyba że mam w planach zdjęcia na bloga)

Minusy:
- po kilku godzinach zaczyna ciemnieć
Mam białe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312531].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko

Rewelacyjny produkt w świetnej cenie.

+jasny kolor - 01 light sand - pasuje nawet do mojej porcelanowej cery; na ręce wydaje się za ciemny, na twarzy jest bardzo blado beżowy;
+dobrze kryje przebarwienia i niedoskonałości;
+dobrze matuje, a mam tłustą cerę;
+zawiera glicerynę i aloes, które pielęgnują cerę;
+praktyczne opakowanie, które można przeciąć, by wydobyć resztki podkładu, opakowanie ładne, szczególnie to nowe białe dobrze się prezentuje;
+bardzo długo się trzyma - cały dzień!!! tj. ok 10h;
+daje bardzo subtelne, satynowe wykończenie, ładniejsze niż chociażby Revlon Colorstay dla cery suchej oraz Revlon dla cery tłustej (!);
+nie ciemnieje (!).
+cena - 12.99 zł w Biedronce, czasami można go dorwać w promocji 9.99 zł - dzięki temu ten świetny podkład jest dostępny dla wszystkich;
+ produkt polski;
+nie wchodzi w zmarszczki mimiczne;
+równomiernie się ściera np. po wydmuchaniu nosa dalej wygląda dobrze. :)

To chyba jedyny podkład, w którym nie doszukałam się minusów. Używałam Colorstaya, który też bardzo lubię, a jakość tych dwóch podkładów jest praktycznie taka sama (no, może Bell jest ciut lepszy).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281316].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszy od Estee Lauder!!!

Jest to jeden z naprawdę nielicznych podkładów, który odpowiada mojej problematycznej cerze! Testowałam już wiele podkładów w tym z tej "górnej półki" jak np Estee Lauder (Double Wear) czy Clinique itd. Ale żaden nie spisał się tak dobrze jak ten. I pomyśleć że kosztuje grosze! Najważniejsze w moim przypadku, że nie wchodzi w pory, nie brązowieje, nie podkreśla suchych skórek, jest jasny a z tym też ciężko, gdyż wiele podkładów ma zbyt ciemne odcienie, poza tym po nałożeniu przyjemnie chłodzi i nawilża cerę a przy tym matuje!!! Jedynym minusem że nie kryje zbyt mocno, ale to pikuś. Ma zbyt wiele zalet, póki co nie znalazłam lepszego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253236].usefull || 0 }}% pomocna.

Royal Mat, Skin Camouflage Make - Up

Co tu dużo mówić... na początku wydałam się być ok :D Dopiero później przejrzałam na oczy. Zdecydowanie nie dla mnie :<
+zapach
+cena
+biedra!
-wbrew pozorom za ciemny (najjaśniejszy)
-słabo kryjący
-nienaturalny
-dziwny odcień (jak po solarce :v )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232608].usefull || 0 }}% pomocna.

całkowita odwrotność zapewnień producenta

Kupiłam podkład w biedronce, fluid ten ma w swojej gamie najjaśniejsze odcienie i ten najjaśniejszy był trafiony co rzadko mi się zdarza. Ostatnio jednak w Biedronce widuje tylko podkłady w białych tubkach. Fluid jest konstystencji pomiędzy tłustą a lejącą. Nie jest aż tak bardzo ciężki, ale też nie kryje. Raczej kryje w połowie, ale nie roluje się. I niestety nic nie matuje. Raczej świeci, twarz trzeba zmatowić pudrem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163491].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!!

Kupiłam go w biedronce za 14 zł. Nie spodziewałam się rewelacji. A jednak.
Jest to najlepszy podkład ever!

+ nie roluje sie
+ korektoru prawie nie uzywam
+ nie daje efektu maski
+ mega wydajny
+ utrzymuje się ok. 8 h
+ nie zapycha
+ delikatny zapach
+ nie ciemnieje

Minusy :
- czasem podkreśla suche skórki
(Dlatego zawsze trzeba nałożyć bazę)
- opakowanie (nie jestem w stanie zobaczyć ile produktu zostało)
- w ciągu tych 8 h trzeba raz lekko podpudrować

Ale mimo tego nie wyobrażam sobie używać innego podkładu. Poleciłam go mojej koleżance która zmaga się z okropnym trądzikiem. I powiem wam że w tym podkładzie wygląda super! Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038958].usefull || 0 }}% pomocna.