Nivea Visage, Young, Pure Effect, Stay Clear! (Tonik do twarzy) (stara wersja)

Nivea Visage, Young, Pure Effect, Stay Clear! (Tonik do twarzy) (stara wersja)

Bezalkoholowy tonik wzbogacony o morskie minerały, delikatnie oczyszcza i tonuje skórę. Zawiera kwas mlekowy, chroniący przed zmianami trądzikowymi. Zalecany dla młodej cery, a jego główne zadania to oczyszczanie skóry z nadmiaru sebum, matowanie, nawilżanie i zapobieganie przed zmianami trądzikowymi.

Skład: Aqua, PEG-8, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Aluminum Chlorohydrate, Maris Sal, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Methylparaben, Iodopropyl Biguanide, Alpha-Isomethyl, Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum (12.08.2007)

Ujdzie w tłumie

Niestety, nie mogę powiedzieć, żebym była zachwycona tym tonikiem. Ok, jest całkiem niezły, może nawet dobry, ale co z tego, skoro wcale nie blokuje wydzielania sebum? Opakowanie średnie, czasem w podróży, gdy "jedzie" do góry nogami, zdarza się, że wylewa się do zakrętki i po zdjęciu "czubeczka" czeka nas niemiła niespodzianka. Ładnie pachnie, odświeża, oczyszcza, jest super delikatny, więc praktycznie wcale nie podrażnia. Minimalnie matuje, ale naprawdę nie na długo. Kiedy zostaje na łapkach, niestety jest troszkę klejący.
Plusy
- delikatny
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- nawilża
- uczucie czystości
- odświeżający
Minusy
- mało wydajny

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nic nie robi

Używałam kiedyś w duecie z żelem do mycia twarzy z tej serii. Tonik miał ładny zapach. Oczyszczał dobrze,nie ściągał cery,ale pozostawiał na buzi okropną,lepką warstwę,pewnie przez kwas mlekowy. Z trądzikiem zupełnie sobie nie radził.Tak samo z matowieniem....
Ogółem miał fajną reklamę,ładnie prezentował się na półce i tyle. Cena za tą ilość trochę duża.Mało wydajny.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

bardzo lubię :)

Zaznaczam że nie mam niewielkie problemy z cerą.

+oczyszcza!! aż czuć uczucie ożeźwienia
+zmywa tłuste z twarzy co ogormny plus
+mniej niedoskonałości
+zapach
+cena wysoka ale nadrabia wydajnością, mi starcza na bardzo długo, nawet 2-3 miesiące przy codziennym sotoswaniu wieczorem. Używam już go bardzo długo i do niego wracam.

Używam tego produktu od: ho ho ho, :D
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej ze 3

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Zdecydowanie nie

Na początku działał całkiem dobrze, później jakby się "zepsuł"
+ zapach
+ wydajny
i z plusów to by było na tyle...

- po użyciu wieczorem rano budzę się z niespodziankami
- po wyschnięciu ma się wrażenie, że skóra jest ściągnięta, nieprzyjemne uczucie

Nie polecam.

Uwielbiam go:)

Plusy:
Tonik jest rewelacyjny. Nie zawiera alkoholu, nie podrażnia ani nie wysusza twarzy, tak jaki niektóre produkty. Stosując go czuję natychmiastowe odświeżenie. Co do działania: nie uczula, stan mojej cery nie pogorszył się, nawet trochę poprawił:).

Minusy: BRAK

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobre wspomnienia.

Miałam go kilka lat tamu i mam do niego sentyment. Jeden z moich pierwszych toników.
+ Nie uczulał mnie.
+Dobrze pełnił swoją funkcję.
+ wydajny i dobra cena.

Polecam bardzo ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 stardardowe

Używałam z sentymentu!

Ten tonik nie pomógł mi ani nie zaszkodził. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że w moim przypadku działanie było bardzo neutralne.

Spodobał mi się zapach, mam z nim miłe wspomnienia.
Niestety po samym produkcie nie oczekiwałabym jakiegoś szczególnego działania. U mnie z niedoskonałościami zupełnie sobie nie radził.

Skóra po jego użyciu była miękka i delikatna.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

za***iaszczy !

Co tu będę się rozpisywać. tonik mi pomaga i jestem zadowolona. nawilża moją skórę zapobiega świecenia się skóry na kilka godzin. spisuje się. Zapach bardzo przyjemny, skóra delikatna. Uwielbiam nim przecierać moją twarz. Stosuję wiele kosmetyków ten się sprawdza jak najbardziej, Jeśli miałabym kupić ten tonik jeszcze raz nie wachałabym się nawet przez chwilę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 200ml jedno

super

bardzo fajny odświerzający tonik,super oczyszcza skórę
nie lepi się,pięknie pachnie,poręczna buteleczka,dla mnie tonik ma odświerzać i oczyszczać i to wszystko on robi idealny

Używam tego produktu od: 4 dni

Polecam :)

Jest świetnym uzupełnieniem po umyciu twarzy żelem z tej samej serii.
+jeszcze bardziej oczyszcza skórę
+nie wysusza (używam go dwa razy dziennie po myciu twarzy i naprawdę nie zauważyłam wysuszenia)
+nie jest tłusty
+przywraca uczucie świeżości
+pięknie pachnie, jest bardzo wydajny
Nie mogłabym bez niego żyć :D

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pięć

mieszane uczucia

Niestety mam mieszane uczucia co do tego produktu, zapach mnie urzekł, mogłam wąchać i wąchać, na początku wydawało mi się,że jest wszystko w porządku, ale jednak ten tonik wysusza i używam go rzadko, bardzo rzadko. i nie wiem czy skłoniłabym się do ponownego kupna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa zużyte

bardzo dobry :)

tonik zaczęłam używać w 2010 roku (?). w każdym razie był to mój pierwszy i jak na razie jedyny tonik. dlatego też nie za bardzo mam go z czym porównywać, ale napiszę, jaki jest dla mnie. :)

+ bardzo wydajny
+ cena
+ delikatnie oczyszcza
+ matuje skórę
+ lekko "wysusza" syfy, co przyspiesza ich znikanie
+ orzeźwia
+ przyjemny, świeży zapach

- przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę, dlatego raczej nie nadaje się do użytku cały czas