Płyn do demakijażu oczu ze świetlikiem i wyciągiem z moreli

Płyn do demakijażu oczu ze świetlikiem i wyciągiem z moreli

Producent poszalał, pisząc: "Nareszcie odeszła w przeszłość fascynacja "czystą chemią" powracają do łask technologów naturalne surowce do produkcji kosmetyków...", co po spojrzeniu na skład okazuje się czystymi sloganami. Według panów od marketingu "unikalna formuła płynu pozwala zadbać nawet o bardzo wrażliwe oczy. Delikatny, nawilżający czynnik myjący daje doskonały efekt demakijażu. Prowitamina B5 wzmacnia rzęsy i sprawia, że stają się one bardziej elastyczne."
Najlepsze zostawiłam sobie na koniec - na opakowaniu najwyraźniejszy jest napis BEZZAPACHOWY. A w składzie na końcu widzimy PARFUM. Pozostawiam to bez komentarza.

Gdyby nie muszki...

Zainteresowała mnie nowa firma i postanowiłam poprzeć polski przemysł. Zapach ma dziwny, lekko chemiczny. Płyn niby nie tłusty, ale zostawia tłustawą warstwewkę, niezbyt przyjemną. Przyznam, że te dwie rzeczy mnie nieźle odrzucały, ale z zaciśniętymi zębami męczyłam się z nim, chyba z masochistycznych pobudek. Pewnego dnia jednak moje marzenia o wyrzuceniu tego płynu spełniły się - dwie muszki owocówki popełniły w nim samobójstwo. Nie polecam (nie chodzi mi o formę samobójstwa, tylko o płyn), zapach i tłustość odrzuca. Ilość zużytych opakowań: pół