18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Płyn do demakijażu oczu ze świetlikiem i wyciągiem z moreli

Płyn do demakijażu oczu ze świetlikiem i wyciągiem z moreli

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 250 ml
Cena 18,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Producent poszalał, pisząc: "Nareszcie odeszła w przeszłość fascynacja "czystą chemią" powracają do łask technologów naturalne surowce do produkcji kosmetyków...", co po spojrzeniu na skład okazuje się czystymi sloganami. Według panów od marketingu "unikalna formuła płynu pozwala zadbać nawet o bardzo wrażliwe oczy. Delikatny, nawilżający czynnik myjący daje doskonały efekt demakijażu. Prowitamina B5 wzmacnia rzęsy i sprawia, że stają się one bardziej elastyczne."
Najlepsze zostawiłam sobie na koniec - na opakowaniu najwyraźniejszy jest napis BEZZAPACHOWY. A w składzie na końcu widzimy PARFUM. Pozostawiam to bez komentarza.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Gdyby nie muszki...

Zainteresowała mnie nowa firma i postanowiłam poprzeć polski przemysł. Zapach ma dziwny, lekko chemiczny. Płyn niby nie tłusty, ale zostawia tłustawą warstwewkę, niezbyt przyjemną. Przyznam, że te dwie rzeczy mnie nieźle odrzucały, ale z zaciśniętymi zębami męczyłam się z nim, chyba z masochistycznych pobudek. Pewnego dnia jednak moje marzenia o wyrzuceniu tego płynu spełniły się - dwie muszki owocówki popełniły w nim samobójstwo. Nie polecam (nie chodzi mi o formę samobójstwa, tylko o płyn), zapach i tłustość odrzuca. Ilość zużytych opakowań: pół

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  0
  produktów

  57
  recenzji

  415
  pochwał

  10,00

 2. 2

  73
  produktów

  127
  recenzji

  249
  pochwał

  9,15

 3. 3

  34
  produktów

  123
  recenzji

  233
  pochwał

  8,51

Zobacz cały ranking