Bell, Korektor maskujący

Bell, Korektor maskujący

Pojemność 1 szt

Nowoczesna forma korektora w postaci automatycznej kredki o cienkim, nie wymagającym temperowania, sztyfcie.
Jest komfortowy w użyciu i pozwala na uzyskanie perfekcyjnego wyglądu cery.
Jedwabista konsystencja korektora ułatwia położenie cieniutkiej, idealnie zespalającej się z naskórkiem, powłoczki.
Dzięki zawartości lotnych silikonów korektor idealnie rozprowadza się i utrzymuje się na skórze przez cały dzień.
Aby uzyskać trwały kamuflaż, po naniesieniu korektora, twarz należy przypudrować.
Przygotowany w 3 naturalnych odcieniach karnacji.

w sztyfcie
do twarzy
kryjące, wygładzające

Każdy ma wady

Niby jest kiepski, a jednak wciąż z nim jestem. Chyba powinnam wreszczie zerwać tą znajomość i poszukać innego korektora :D
+cena
+kolor

-krycie
-podkreśla suche skórki :(

Przyzwoity, ale bez szaleństwa

Korektor ma dodatek olejku z drzewa herbacianego, więc dość mocno nim pachnie. I w porzadku, nie przeszkadza mi ten zapach. Niestety, aplikacja kosmetyku jest bardzo trudna, gdyż jest on bardzo twardy. Na dobrą sprawę nie trzyma się skóry w ogóle, można mazać sztyftem po twarzy i niewiele korektora na niej zostanie. Gdyby zmieniono konsystencę na nieco bardziej miękką, wtedy produkt z pewnością byłby na mojej liście stałych zakupów.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Bardzo dobry

Jeden z lepszych tanich korektorów jakich używałam. Cena jest naprawdę niska, a jakość naprawdę dobra. Dobrze kryje, ale nie jest zbyt trwały, więc podczas dnia niezbędne są poprawki. Ostatnio mało jest cienkich korektorów w sztyfcie, więc to kolejny duży plus.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Taki sobie

Taki sobie ten korektor. Nie ukryje większych cieni pod oczami, których jestem posiadaczką. Używam, bo chcę go wykończyć, ale efekty są dość mizerne. Żeby nie rozcierać korektora pod oczami po prostu go wklepuję.

PLUSY:
- tani,
- kolor nr 2 jest bardzo naturalny,
- forma sztyftu pozwala na całkowite wykończenie produktu.

MINUSY:
- jest dość suchy,
- nie maskuje tak, jak obiecuje producent,
- nie trzyma się na swoim miejscu przez cały dzień,
- efekt po nałożeniu ogólnie jest kiepski,
- mógłby być bardziej miękki, aby aplikacja była łatwiejsza.

Sztyft nie jest chyba moim ulubionym i wolę pędzelki, które same nakładają produkt. Tutaj trzeba się paprać, aby nabrać na palec (nie nakładam od razu pod oczy, aby nie naciągać skóry).

Całkiem fajny

+najjaśniejszy odcień jest żółtawy i całkiem jasny
+wygląda ładnie, naturalnie
+przyjemne opakowanie
+tani (kupiłam za ok. 4zł w promocji)

+/-nie jest bardzo napigmentowany, ale nawet jak nałoży się go więcej to ładnie wygląda
+/-nie utrzymuje się za długo, po paru h trzeba go poprawić, ale to jak każdy korektor, szczególnie w takiej cenie

Na pewno za taką cenę jest wart przetestowania.

Tak sobie

Kupiłam go jako pierwszy mój korektor. Zachwytu nie ma ale też mi nie szkodzi. Dobrze kryje mały trądzik, który posiadam, ale trzeba go co jakiś czas poprawiać. Łatwo się nakłada i jest całkiem wydajny oraz ma niską cene co skusiło mnie do jego kupna.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelka

Przejdę do rzeczy:

Plusy:
- cena
- dostępność
- wydajność
- kolorystyka (fajne jasne odcienie, nie takie \\\'trupie\\\')
- przyzwoite matowe krycie
- bardzo wygodne opakowanie (nie trzeba nic ostrzyć, nic się nie kruszy, łamie etc.)
- nie wchodzi w pory

Minusy:
- na razie brak

Używam tego produktu od: od 2 tygodni

Onienienie.

Kupiłam ten produkt kawałek czasu temu. Zachęcił mnie do tego jasny kolor bo jestem bladziochem.

No, ale jak już zaczęłam go używać...

Strasznie tępy, zbity, ciężko go nałożyć, rozprowadzić tak, aby nie było placków.

Roluje się!

Podkreśla wszystkie skórki i zmarszczki.

Nałożony na niego puder tworzy suchą skorupę, która rzuca się w oczy z daleka.

Z braku innych dobrych kosmetyków dawałam mu kilkukrotnie szansę, zawsze zawodził.

Już wolę chyba kilka razy w to samo miejsce dobry podkład nałożyć, niż używać tego czegoś. :|

Używam tego produktu od: 2 lata

Nie do końca to czego oczekiwałam..

Kupiłam ostatnio 2 korektoy z Bell: maskujacy i antybakteryjny, jako, ze borykam sie z niedoskonalosciami skory. Niestety oba nie spelnily moich oczekiwan. Krycie niestety jest bardzo bardzo slabe, a dodatkowo korektor po nalozeniu podkladu calkowicie znika i wszystko, co chcemy ukryc jest widoczne. Na plus cena i dostenosc, ale raczej sie nie skusze ponownie. Korektor oddam w dobre rece :D

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Nie

W moim przypadku korekor musi bardzo dobrze maskować, ponieważ posiadam duże sińce pod oczami, ten niestety nie spełnił swojej roli. Obszar pod oczami wyglądał gorzej niż przed nałożeniem. Ciężko się go rozprowadza i rozciera, ponieważ szybko zasycha.
Niestety to nie jest mój typ.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

nie

Nieeeeeee...
Używałam jasnego i zielonego i nie byłam zadowolona z żadnego z nich :(

Mam dość mocne sińce pod oczami, z którymi korektor sobie nie poradził a po nałożeniu był taki... za suchy... nie wiem jak to inaczej określić, ale powodował że moje worki wyglądały jeszcze gorzej - były suche a po nałożeniu podkładu często tworzyły "placki" i wszystko skupiało się w jednym miejscu ;/

Z drobnymi przebarwieniami też sobie nie poradził, nawet kiedy dałam mu kolejną szansę i kupiłam do w odcieniu zielonym :(

Zdecydowanie nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Nietrwały.

Mam wersję jasną, a maskować chciałam wszelkie niespodzianki i blizny po pryszczach.
Jeśli chodzi o maskowanie, to radził sobie całkiem dobrze. Ale problem jest w tym, że nie zostaje na skórze sbyt długo, po 2-3 godzinach trzeba poprawic, bo inaczej zszedłby całkiem.
Z plusów mogę jeszcze wymienić, że konstystencję ma dobrą, a opakowanie nie jest tandetne.

Używam tego produktu od: prawie rok