Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Tome 1 La Purete for Her EDP

Tome 1 La Purete for Her EDP

Oryginalny,mocny i silnie uzależniający zapach, który jest jak druga skóra. Kwiatowy początek za sprawą neroli i kwiatu pomarańczy uwalnia ciepłe, miodowe i lekko pikantne akordy, który zostają złagodzone przez łagodne mleczko migdałowe. Waniliowo - pikantne akcenty bobu tonki wzmacniają kompozycję, czyniąc ją niesamowicie uzależniającą. Uczucie ekstremalnego komfortu spotęgowane jest dodatkowo przez delikatne niuanse herbaty jaśminowej. W podstawie `La Pureté for Her` ulokowane są zmysłowe nuty paczuli i drzewa sandałowego, które nadają całości szlachetnego i wzniosłego charakteru. Drzewo gwajakowe i jego dymna natura zamykają całość kompozycji, tworząc niepowtarzalny zapach.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: neroli, kwiat pomarańczy, mleczko migdałowe
nuta serca: bób tonka, herbata jaśminowa
nuta bazy: paczula, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe

Cudo

Wspaniały, niebanalny zapach,niby delikatny, a jednak ma swój niepowtarzalny charakter. Mleczna remowość przełamana aromatem migdałów. Niezwykle elegancki, a przy tym skromny. Miła odmiana od setek podobnych zapachów. Przepiękny flakon. Wielka szkoda, że został wycofany.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1090866].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny ciepły zapach

Bardzo podoba mi się ten zapach. Jest ciepły, miękki, super "otula". Jednocześnie nie jest ciężki ani przytłaczający, nie dusi. Początkowo ostrzejszy, po niezbyt długim czasie łagodnieje, jest bardziej stonowany. Moim zdaniem jest to zapach idealny na porę zimową, gdy pod stopami skrzypi zmrożony śnieg.

Nie wiem dlaczego, ale zapach kojarzy mi się raczej z dziewczynami niepokornymi, niż z miłośniczkami scenerii sielskiej-anielskiej, choć wcale nie jest ostry i agresywny :)

Dobra trwałość.

Zdecydowanie wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: Próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853207].usefull || 0 }}% pomocna.

Mleczny niczym Le Feu

Jestem zdecydowanie na tak. Niestety .... nie potrafię ich nigdzie znaleźć a na allegro ceny dość wygórowane. Przypomina mi wycofany zapach Le Feu- czuję w nich podobną miękkość, puchatość i mleczność;) To zdecydowanie moje klimaty. Podobno miał to być zapach niszowy,ale uważam,że nazwanie go niszowym byłoby na wyrost. Otwarcie jest nieco męskie ale potem jest już tylko ciekawiej, trochę gwajakowo,trochę pizmowo i nadal mlecznie. A ja lubię i mleko i piżmo! Przymierzam się do zakupu!

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788771].usefull || 0 }}% pomocna.

Mexx Look up now

Nie dla mnie

Muszę powiedzieć, że mało który zapach mnie odrzucił w tak szybkim czasie i na tak długo. Robiłam kilka podejść do niego i niestety za każdym razem jest odrzut. Dla mnie zapach jest pudrowy, duszący, mydlany, proszkopraniowy. Takie wrażenia odnoszę zresztą przy chyba każdych perfumach opartych na białych kwiatach. I fankom takich nut polecam ten zapach.
Niestety w tych perfumach nie wyczuwam tych emocji, które opisuje producent, a szkoda.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[738868].usefull || 0 }}% pomocna.

mnie się podobają

Zaczęło się od próbki. Perfumy od początku mi się spodobały. Można je uznać za nietypowe i niekonwencjonalne. Dla każdego, kto potrzebuje odmiany. Nie są jedynymi na mojej półce, ponieważ uzywam ich tylko wtedy, kiedy znudzą mi się typowo kobiece - kwiatowe perfumy. Są przeznaczone raczej dla kobiety zagadkowej, pewnej siebie. Ich niekonwencjonalnośc( w zapachu ale także w opakowaniu) podoba mi się najbardziej. Pasują na jesień i zimę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734776].usefull || 0 }}% pomocna.

idealnie skomponowany i ma w sobie to coś....

Kiedy piszę recenzję tych perfum mam nimi skropiony lewy nadgarstek i choć jestem dopiero w trakcie pierwszego zdania to już dwukrotnie przystawiłam ten nadgarstek do nosa, żeby poczuć tę kompozycję..

Są to perfumy niepowielające schematów, trudne do opisania, trzeba je po prostu poczuć i samemu wyrobić sobie swoją opinię.
Pierwsze z czym mi się kojarzą to ciepło i mleczna słodycz, choć mleka w spisie nut nie ma. Jest za to mleczko migdałowe i to pewnie jego zasługa.
Jest otulający , intymny, seksowny, ale w żadnym wypadku nie wulgarny, intrygujący i ma w sobie jakąś niepojętą magię...

W mojej wyobraźni rysuje się taka sceneria:
dwoje młodych zakochanych ludzi, wyjeżdża w spontaniczną podróż, pakują tylko kilka rzeczy i wyruszają przed siebie, jeszcze nie znają celu, wiedzą jedynie, że chcą pobyć razem sami z dala od problemów. W trakcie podróży zaczyna padać.. w końcu zrywa się gwałtowna burza, decydują więc aby zatrzymać się w przydrożnym motelu. Jest w nim stylowo, ściany w kremowym odcieniu, pościel w kolorze kawy z mlekiem, zapalają kilka świec i po kąpieli mężczyzna przytula do siebie ukochaną i rozmawiają ze sobą ciepłym szeptem..
Jego wybranka ma na sobie delikatną bawełnianą koszulkę nocną na cienkich ramiączkach i pachnie tymi perfumami.

Delikatność i Zmysłowość....
Ale taka pociągająca i bezpretensjonalnie piękna..

Te perfumy są piękne i trwałe. Nie jestem tylko przekonana czy do mnie pasują.
Zuużyłam tylko małą próbkę, ale była to dla mnie prawdziwa rozkosz...
Może kiedyś....

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka - 2,5 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700173].usefull || 0 }}% pomocna.

Wytrzymałe, nieprzeciętne.

Zaczeło się od próbki dołączonej do zakupów w sephorze. Przetestowałam, muszę przyznać że zapach mnie zaskoczył. Na początku byłam zdziwiona bo nie tego się spodziewałam ale po 2 dniach z tym zapachem poczułam,że jest mój:)
Nie jestem dobra w nutach i zapachach, kupuję perfumy intuicyjnie zazwyczaj jeśli spodoba mi się próbka to sięgam po pełny flakon natomiast te perfumy kojarzą mi się trochę z Gucci Rush.
Czuję w nich trochę jakby popiół, kojarzy mi się to z kadzidłem, zapachem papieru.
Zapach jest faktycznie uzależniający, nurtujący i ciekawy.

Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700074].usefull || 0 }}% pomocna.

baza - tak !!!! reszta - nie

Gdyby zapach kupowało się tylko dla bazy, początkowe nuty biorąc na przeczekanie, to czemu nie. To pierwsze tak nierówne w moim odbiorze perfumy, gdzie początek nie podoba się, a końcówka podoba się bardzo....

Zaczyna się chemicznie - kwiatowo, drażni mnie ten wstęp, potem rozwija się już przyjemniej, chociaż idzie w migdałowy banał.
No i wreszcie ta drzewna baza - za moje uzależnienie podejrzewam działanie drzewa gwajakowego - bo paczulę i sandałowca znam z niuchania, a ten ostatni, mleczny składnik jest dla mnie carte blanche, a jest coś dla mnie nowego w tej bazie, co mogłabym wąchać cały dzień (takie mleczne, a nie dymne zakończenie).

Jak dla mnie to za całe perfumy mogłaby robić baza - i wtedy byłoby oryginalnie, uzależniająco, niszowo - czyli tak, jak obiecuje producent. Szkoda mi tej bazy, bo przebrnięcie przez wcześniejsze nuty to dla mnie zbyt duże poświęcenie...

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: testy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[676852].usefull || 0 }}% pomocna.

z charakterem

w tym zapachu czuję się jakbym miała na plecach , pod jedwabną bluzką, wytatuowanego smoka 30cmx30 cm :-D
dla tych co ich nudzą kwiatki i świeże nutki w perfumach ,
zapach jest na poczatku dosyć ostry, ale po kilku minutach zmienia sie w otulający,
czuję moje ulubione drzewno-dymne nuty ,
odrobinę męski, ciut mydlany ;-)
moim zdaniem jest bezpretensjonalny i ma charakter :-)
nadaje się i na dzień i na wieczór,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[673594].usefull || 0 }}% pomocna.

jasny, mokry, słony, mydlany, białe kwiaty

Po pierwsze dominująca nuta głowy to białe kwiaty- jaśmin i biała piwonia (osoba zgłaszająca zapomniała podać, a jest na stronie producenta ;) ) i goryczka afrykańskiego kwiatu pomarańczy. Mam wrażenie , ze te kwiaty są mokre... :D Z czasem zapach staje sie coraz bardziej mydlany za sprawą piżma, i bardziej słony, migdałów raczej nie wyczuwam... U schyłku zapchu wyczuwam nuty drzewne, patchouli i neroli, wzmacnia się ta dziwna słona nuta, wyczuwana właściwie od początku . Zapach jest zmienny, ale charakterystyczny, czasem wydaje mi się, że pachnie jak dziwny, bo bardziej słony niż gorzki, kwiat pomarańczy. Dzieki piżmu i tej słoności zapach wydaje mi się cielesny i "fizjologiczny" . Przed zakupem radzę przetestować.

Trwałość- dobra, 6-8 godzin na skórze, na ubraniu, papierku dużo dłużej.
Buteleczka ładna.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[625278].usefull || 0 }}% pomocna.