Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

M.A.C., Mineralize, Concealer (Kremowy korektor mineralny)

M.A.C., Mineralize, Concealer (Kremowy korektor mineralny)

Cena już od 90,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kremowy korektor MAC Mineralize Concealer wzbogacony o minerały i substancje odżywcze pochodzenia roślinnego. Jest łatwy do rozprowadzenia oraz długotrwały. Kryje niedoskonałości i przebarwienia, zachowując naturalny wygląd. Dodatkowo korektor nawilża skórę, zapobiegając przesuszeniu. Dostępny jest w 15 odcieniach.

kryjące, wygładzające
mineralna
do twarzy

Tak

Dobrze kryje worki pod oczami, skóra oddycha. Trzeba go jedynie szybko rozprowadzać po łatwo zasycha i jest dość gęsty. Najlepiej stosować formę stemplowania pędzlem, niż rozprowadzania palcami. Nie kryje 100%, raczej na 70%. Jak dla mnie fajnie, jakoś do ceny odpowiednia. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471667].usefull || 0 }}% pomocna.

Wydajny korektor pod oczy

Cena: 22 €
Pojemnosc: 5ml
Waznosc: 6 miesiecy
Testowany odcien: NW15
Aplikator: pedzelek

Korektor uzywam wylacznie pod oczy, na powieki, na luk brwiowy (gorna czesc brwi) i na czolo + most nosa.
Ma bardzo dobre krycie na cienka skore pod oczami, uwazam ze formula delikatnie nawilzajaca nie powoduje wysuszania tej okolicy i nie podkresla zmarszczek.

Tak jak wiele lepszych korektorow trzeba mu dac 2-3 minuty zeby sam sie utrwalil a potem pokryc go pudrem badz tez podkladem w pudrze. Ja testowalam go razem z podkladem Mac Studio Fix w pudrze i sprawdza sie rewelacyjnie.

Korektor wyglada doskonale nawet po 13 godzinach. Uzywam go tylko w okolicach wymienionych wyzej. Ze wzgledu na skore tlusta nie polecala bym uzywanie go w problematycznej dla nas strefie T.
Przy aplikascji sugerowala bym technike steplowania pedzelkiem niz rozcierania ktora moze powodowac smugi.

Zwracam rowniez uwage na to ze jego odpowiednikiem (dla NW15- 22€) jest Urban Decay Naked Skin w Fair Neutral ktory rowniez ma 5 ml a kosztuje 24€ (oprocz tego nasycenie pigmentacji znika stopniowo po paru godzinach- w Urban Decay).

Ergonomia opakowania: O czym bardzo czesto zapominaja producenci jest to ile produktu pozostaje w opakowaniu a ktorego nie mozemy wydostac. To co jest godne pochwaly to szczegolny rodzaj plastiku ktory jest na tyle sliski ze produkt przesowa sie po nim (pozostawiony w jednej pozycji na cala noc- uklad horyzontalny lub delikatnie pochylony w strone zakretki), nie zostawia smug na sciankach i na dole opakowania. Pozwala to nam na wykonczenie produktu co do kropelki. Tyczka z pedzelkiem jest gietka wiec pod odpowiednim katem mozemy wydostac zgromadzone na srodku opakowania resztki.
Przy korektorze z Urban Decay mamy bardzo duzo produktu ktory sie poprostu marnuje.

Swatche: dolaczam rowniez zdjecie swatchy zeby wam pokazac ze korektor nie oksyduje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380381].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry ale to jeszcze nie to

Mam korektor w odcieniu NW15, jest delikatny ma kremową formułę dosyć proste opakowanie , jest wydajny ale słabo kryję. To idealny korektor dla osób które chcą sobie rozświetlić okolice pod oczami. Jednak nie zakrywa on cieni przynajmniej w moim wypadku. Lubie go używać przez to że ładnie współpracuje z kremami BB i wygląda naturalnie. Do tego nie przesusza delikatnych okolic pod oczami. Jest trwały jestem posiadaczką cery mieszanej w kierunku suchej i spokojnie utrzymuję się cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344971].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Nie mam się do czego przyczepić

Świetny. Serio. Mam trudną cerę, bardzo suchą i bardzo bladą. Dobrać podkład lub korektor, który mnie nie wysuszy i zgra się z moim kolorem twarzy to niezły wyczyn.
Tym razem się udało. Nakładam go tylko pod oczy, bo jest lekki, nawilżający i nie nazbyt kryjący. Na (rzadko, bo rzadko, ale jednak) pojawiające się wypryski używam czegoś gęstszego i mocniej kryjącego. Na delikatną i bardzo podatną na wysuszenia skórę pod oczami nadaje się jednak idealnie. Całe szczęście nie mam jakichś mocnych sińców, powiedziałabym, że są z tych przeciętnych ;) I ten korektor daje sobie z nimi świetnie radę.
+ Kryje delikatne cienie pod oczami,
+ wygląda naturalnie,
+ nie wysusza skóry,
+ ma dość rzadką konsystencję jak na korektor, łatwo się nakłada,
+ przyjemna aplikacja dzięki wygodnemu opakowaniu z pędzelkiem,
+ duży wybór kolorów, łatwo dobrać coś zarówno do jasnej jak i ciemnej cery,
+ bardzo wydajny, cena nie wydaje się wtedy taka straszna,
+ stosunkowo trwały,
+ nie roluje się, nie zbiera w zmarszczkach,
+ nie podkreśla suchych skórek.

Kończę właśnie opakowanie i już wybieram się po następne. Produkt jest naprawdę godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120296].usefull || 0 }}% pomocna.

tak tak i jeszcze raz tak !

jest to zdecydowanie jeden z lepszych korektorów jakich miałam okazję używać. Daję tylko 4,5 gwiazdki a nie 5 ze względu na kolorystykę, która ogólnie uważam jeżeli chodzi o kolorówkę MAC jest dość nieciekawa dla mnie, ponieważ albo coś jest za jasne albo za ciemne. Najlepiej jest mi się dopasować w okresie letnim kiedy moja skóra jest nieco opalona. Jednak wracając do korektora to może i jego cena nie jest za niska ale wszystko inne mi w nim odpowiada... konsystencja, ładne opakowanie, bardzo wygodny jak dla mnie pędzelek, jest wydajny i to że przez cały dzień wygląda świetnie. Napewno kupię go jeszcze kiedyś ponownie

Używam tego produktu od: pól roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074001].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

To jest przyzwoity korektor.
Nie wysusa, nie przesadnie wchodzi w moje pierwsze widoczne już, zwłaszcza po męczącym dniu zmarszczki pod oczami.
Niestety, choć przyjemnie się używa i jest dość trwały, jak na MAC-a, to firma mnie nie zaskoczyła naprawdę zwalającym z nóg super-korektorem pod oczy...jeszcze. Ciągle na to czekam.
Minerałek kryje jak dla mnie ciut za słabo, stosuję go więc z korektorem innej marki, ciut mocniej kryjącym i lekko przypudrowuję MAC Studio Fix, dopiero wtedy efekt jest do zaakceptowania (dla kogoś kto naprawdę MA co ukrywać).
Moje sińce otrzymałam w wątpliwego sortu darze od genetyki...Walczę z nimi od lat. Konia z rzędem za naprawdę dobry korektor.
Jeśli masz minimalne sińce pod oczami i nie wymagasz od korektora cudów, jest duża szansa, że będziesz całkiem zadowolona.
Jeśli wymagasz więcej krycia i jednak lepszej trwałości - szukaj dalej.

Podsumowanie: dobry.
Plusy:
- nie ciemnieje (nie u mnie)
- nie uczulił mnie i nie skrzywdził.
- nie zbiera się w zmarszczkach przesadnie.
- jest całkiem przyzwoitym korektorem, a to pierwszy raz od lat, kiedy mam takie zdanie o korektorzez MAC-a :)

Minusy:
- za słabo kryje, jeśli ktoś naprawdę ma coś do ukrycia.
- nie jest tak trwały jak mógłby (a skórę pod oczami mam suchą w kierunku normalnej)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019143].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry

Przyjemny w użyciu korektor. Ma średnie krycie. Przyjemnie się go nakłada, ma kremową konsystencję, szybka stapia się ze skórą. Duży plus za wydajność - używam go już czwarty miesiąc a zużycie to połowa opakowania.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009970].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Bardzo fajny i delikatny korektor. W ciągu dnia nie waży się, nie wchodzi w zmarszczki, ładnie stapia się z cerą i nie wysusza delikatnej skóry pod oczami. Krycie ma lekko/średnie, więc dużych sińców nie zakryję. Polecam, bo moim zdaniem jest warty uwagi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009906].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki i nie zapycha

Po koszmarze jaki przezylam z kobo modelling illuminator przy okazji zakupow w MAC-u wypatrzylam ten korektor. Zalezalo mi na produkcie do rozjasniania centralnych czesci twarzy, ktory bedzie lekki, nie bedzie sie wazyl i nie bedzie zapychal.
Padlo na nc20 ale dokupie chyba jeszcze nc15

Produkt okazal sie byc bardzo dobry
- krycie do sredniego
- pod oczy uzywam go w te dni kiedy mam wolne od pracy poniewaz do pracy jest za malo kryjacy. Na swietle dziennym jest ladnie a w sztuczym w pracy widac wszystkie nasze nieddoskonalosci. Mieszam go z mocniejszym korektorem pol na pol :)
- jest lekki pod tym wzgledem ze nie czuc go na twarzy i pod oczami - nie jest tlusty, nie podraznia oczu
- daje komfort w noszeniu
- ladnie nawilza i nie wysusza
- wygodne opakowanie i aplikator
- ladnie wtapia sie w rozne podklady
- nie zapycha i chwala.mu za to

w ciagu dnia mozna go dolozyc aby poprawic efekt i na spokojnie.bo nie robi ciasta pod oczami i sie nie wazy.

W porownaniu do prolongwear krycie maja dla mnie takie samo.

Nie ciemnieje

kupujac ten produkt wiedzialam ze bedzie lekki i nie zakryje sincow gigantow czy pryszczy. Dlatego jestem w 100% zadowolna z tego co oferuje ;-)
uzywan go codziennie do lekkiego konturowania

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997283].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny produkt

Nie wiem dlaczego ale jakoś zawsze nie po drodze mi było z MAC to dziwnie bo mają świetnej jakości kosmetyki i np. ten korektor jak dla mnie jest idealny. Mam kolor NC15 i dość spore zasinienia pod oczami do ukrycia. Fajnie ze pani z Mac powiedziala mi ze do nich powinnam wybrać różowy podton którego zwykle unikam bo żółty zrobiłby ze mnie zgniłą algę..cenię to! Cenię profesjonalne podejście do problemu.
Korektor ładnie kryje, jest lekki, niewidoczny, nawilża. To w zupełnosci mi wystarczy by rekomendować go z czystym sumieniem..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986144].usefull || 0 }}% pomocna.