Giordani Gold, Deluxe Compact Powder (Puder i podkład w kompakcie)

Giordani Gold, Deluxe Compact Powder (Puder i podkład w kompakcie)

Pojemność 7,5 g

Lekki i świetlisty, ma doskonałe właściwości kryjące. Wspaniale rozświetla cerę, kolor pasuje do każdej cery, a dzięki witaminom A,C,E odmładza twarz. Jestem posiadaczką cery z rozszerzonymi porami ale ten kosmetyk sprawia że widać ich mniej. Puder ten ma piękne opakowanie w złotym, matowym kolorze i urzekający słodki, delikatny zapach. Minusem jest to, że na krótko matuje.

Dobry był

Dobry puder był. Dobrze krył i dawał fajne satynowe wykończenie. Do tego zamknięty w ładnym złotym opakowaniu. Jeden z pierwszych "lepszych" pudrów jakie używałam jeszcze będąc młodą dziewczyną:) Choć akurat seria Giordani zawsze kojarzyła mi się z dojrzałymi kobietami.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

uwielbiam go na imprezy

Opakowanie jest bardzo eleganckie i praktyczne z lusterkiem :) Sam puder nakładam w okolicach oczu na czoło, nos i gorną część policzkow nie na całą twarz, gdyż puder ten daje śliczny złocisty blask (nie chce się swiecić cala)jest leciutki i prawie że przezroczysty bo nie widać, że go masz a fantastycznie zakrywa niedoskonałości. Najbardziej lubię go latem podkreśla opaleniznę złotymi drobinkami i nie spływa z twarzy.A na dodatek na długo wystarcza bo nie muszę nakładać na twarz dużej ilości,żeby zakryć co trzeba.

Używam tego produktu od:1 rok

Polecam!!!

Teraz ten puder posiada 2 odcienie. Naprawdę jest to dobry kosmetyk, i na pewno ekskluzywny jak cała seria GG. Używam i mogę powiedzieć że nie zamienię już go na żaden inny. Nie robi maski, a przede wszystkim nie czuć go jak większość pudrów. Cera jest po nim bardzo gładziudka. Doskonale się zgrywa z całą serią, idealny pod niego jest podkład GG.

Używam tego produktu od:2 lata

Well 01

pasuje mi

Obawiałam się, żo odcień (tylko jeden dostępny) okaże się dla mnie za cimny albo za żółty. Nic takiego jednak się nie stało. Puder dobrze wygląda na mojej twarzy. Ma ładną puderniczkę, ale nie jest to szczyt estetyki... Kosmetyk ładnie stapia się ze skórą, trochę matuje, nie uwydatnia włosków ani suchych skórek. Ogólnie jestem zadowolona, chociaż mogliby trochę spuścić z ceny.

Ilość zużytych opakowań:pierwsze

przeciętniak

puder dostałam w prezencie na gwiazdke.
Ma bardzo atrakcyjne opakowanie z lusterkiem i cudowny zapach, z czym jeszcze sie nie spotkałam.
Jesli chodzi o właściwości matujące to jest to zwykły średniak. Poprawki w ciągu dnia są nieuniknione, nie kryje niedoskonałości.

Używam tego kosmetyku od miesiąca.
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Wrr

Jak dla mnie jest zbyt jadny i zbyt delikany - co w skutku prowadzi do zerowego efektu. Bardzo ladne opakowanie. Wiecej nie moge na temat tego pudru powiedziec :/

zwykły puder

To nie jest żaden puder w kompakcie tylko zwykły puder w kamieniu,tyle ,ze trochę delikatniejszy.
Delikatnie kryje (nie zakrywa przebarwień),ładnie pachnie.Nie matuje .Trzeba zrobić kilka poprawek w ciągu dnia,żeby twarz wyglądała ładnie.
Za tę cenę spodziewałam się lepszego efektu...

Oceniam na 3.00

To co dla mnie najważniejsze - NIE MATUJE ( bo co to jest 5 minut), ładnie rozświetla, ale nieco gromadzi się w załamaniach skóry.

Oceniam na 5.00

Wspaniale się rozprowadza.Przepysznie pachnie.Doskonale kryje.Opakowanie godne każdej eleganckiej kobiety.Niestety cena także.Choć w porównaniu z innymi markowymi kompaktami pod wzgledem ceny nie jest aż tak źle!Polecam