L`Eau de Chloe EDT

L`Eau de Chloe EDT

Cena już od 119,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podobnie jak oryginał, te unikatowe perfumy łączą rzadką elegancję z zaskakującą nowoczesnością - wolną, spontaniczną i żywą kobiecością.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, cytron, słodka brzoskwinia
nuta serca: fiołek, płatki róży, naturalna woda różana
nuta bazy: drzewo cedrowe, paczula, ambra

Cena: ok. 220zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 11

Rozkosz dla nosa

Cudowny zapach.Zgadzam się w 100% z opiniami, że jest to zapach niespotykany,inny niż wszystkie.Ma w sobie coś co trudno opisać, wprowadza w dobry nastrój.Daje uczucie świeżości a jednocześnie otula delikatną ciepłą nutką. Dość dobrze się utrzymuje jak na edt a na ubraniach jest bardzo wyczuwalny.Naprawdę piękny elegancki zapach zamknięty w minimalistycznym flakoniku.Wart swojej ceny .To pewne że wrócę do niego a już byłby znowu mój gdyby jakiś diabeł nie podkusił mnie spróbować Givenchy;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145956].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 270

Delikatny, radosny, odrobinę praniowy

Tak jak nie lubię popularnych zapachów (a zapachy Chloe można umieścić w tej kategorii), tak właśnie z tymi perfumami mam inaczej. Być może \'popularny\' w odniesieniu do Chloe nie jest określeniem w 100% trafionym, ale jest to zapach, który w miarę często pojawia sie w moim bliższym i dalszym otoczeniu, więc pozwolę sobie na obronę tego przymiotnika.

Wszystkie zapachy Chloe spodobały mi się przez swoją prostotę i elegancję. W każdym wydaniu wyczuwam różę i tytoń plus jakieś dodatki - w zależności od wersji zapachu. To połączenie -róży i tytoniu- jest bardzo trafione: zarazem eleganckie, lekkie i figlarne.

Wersja L\'eau również pachnie różą i tytoniem, ale na samym początku przebijają się w niej wyraźne cytrusy, ładne cytrusy, które nie dają wrażnia odświeżacza do toalet, ale poblask czystego, przewianego wiatrem, prania. Ta cytrusowość jest pierwsza i ulotna, z czasem pozostaje po niej miłe wrażenie i rześkość.

Po fazie cytrusowo-praniowej pojawia się piękna tytoniowa róża i tak już zostaje do końca. Rozwinięcie zapachu jest bardzo ładne i daje dużo satysfakcji.

Wydaje mi się, że jest zapach stworzony na ciepłe, miejskie lato.

Trwałość jest dobra.

W obecnej fazie minimalizmu perfumowego nie, nie pogardziłabym buteleczką :D

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: odlewka 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036380].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 307

jedne z ulubionych

Powracam do zielonej wersji zawsze latem i wiosną. Zapach jest elegancki i świeży. Wyczuwam w nim cytrusy i róże. Jest lekki, świeży, ale nienachalny. Na mojej skórze trwa do końca dnia, nie męczy, nie powoduje bólu głowy. Zawsze do niego wracam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017211].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 278

Inny niż wszystkie

Tak, zielona wersja Chloe pachnie inaczej niż inne perfumy, które mam. Jest lekko, świeżo, zielono. Taki delikatny zapach, a jednak ma w sobie kobiecość. Jest idealny na okres wiosny i lata. Nie męczy, nie przytłacza, dodaje optymizmu.
Najpierw czuję powiew cytrusów, ale jest on delikatny, złagodzony różą, która jest kluczem do odczytania tego zapachu. Znikają cytrusy i dominuje róża. Taka świeżo ścięta w rześki dzień, zroszona rosą. Świeża i subtelna. Całość podbita jest delikatnym piżmem.
Minus-mała trwałość, mocno rozczaruje jak na markę i cenę.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005524].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Królowa zieleni

Właśnie zaczęłam 100-u mililitrową przygodę z zieloną Chloe.
Stanowi ona wspaniałą odskocznię od ulepnych słodziaków i nudnych wód kwiatowych, które leżakują na półce każdej drogerii.
L\\\'Eau de Chloe otwiera się mocno i z pazurem. Chłodno, lecz dostojnie. Wyczuwam drzewo cedrowe i nuty cytrusowe, następnie dołącza do nich pierwszy wiosenny fiołek i świeżo ścięta subtelna róża.
Zielona Chloe jakoś nie komponuje mi się z radosną i spontaniczną kobietą. To raczej zapach tajemniczej damy, inspirującej, może lekko chłodnej w wyrażaniu uczuć. Marzycielki, która kocha przyrodę, las i zieleń otaczających ją roślin.
Zapach bardzo wyważony, nie ciągnie się jadowicie za właścicielką i nie tłucze po nosach każdego przechodnia. To zapach stonowany, bliskoskórny, podkreślający enigmatyczność i romantyczną naturę.
Mnie to bardzo odpowiada. Po przygodach z landrynkowymi nudziarzami, chętnie sięgnęłam po taką wysublimowaną zieleń z tajemniczego ogrodu.
Amatorki szyprów powinny być bardzo zadowolone. Zapach ma duszę, słodkość nie wychodzi z niego ordynarnymi buciorami, tylko ładnie gra w dalekim tle. Świeżość jest elegancka i z klasą, nie ma nic wspólnego ze świeżakami Mexx\\\'a ;).
Ktoś wspomniał w recenzji, że zielona Chloe jest bardzo podobna do Avon Passion Dance. Hmmm, jeśli bardzo pobieżnie zapoznać się z nią, to może nasunąć się takie podobieństwo (choć ja sama bym nigdy na to nie wpadła). Może za sprawą początkowych nut grejpfruta? Ale Zielona Chloe rozwija się całkiem inaczej i piękniej. Jest szlachetna i eteryczna. Passion Dance to taki toporniak bez ogłady ;) (pamiętam go dobrze, bo przed długie lata używała go moja siostra).
Porównać Zieloną Chloe do Passion, to jak porównać pączka z marketu do tortu Sachera ;).
Gwiazdę odejmuję za trwałość. Mogłaby być lepsza. Na skórze marniutko - ok. 4-5 godzin. Na ubraniach - dzień/dwa.
Flakon bardzo pozytywnie retro.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęta flacha 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981355].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 43

ładny ale miłość szybko wyblakła

zapach udany i napewno dobrze skomponowany, jednak po początkowym zapoznaniu się z nim, z biegiem czasu zmieniał mi się odbiór tego zapachu. Najpierw zdawało mi się ze ma w sobie sporą nutę klasycznego chloe, jednak po uzywaniu na zmianę z klasykiem, doszłam do wniosku, że jednak baardzo się różnią. Jest to jedynie jakas mała wspólna nutka. W tym faktycznie czuć dużo "zielska", jak to juz ktoś tu ocenił:) Przypomina mi to lekko piołunowe aromaty ala paloma picasso. Moja mama często uzywała takich. Dlatego przypuszczam, że l\'eau de chloe mogło by się nawet jej spodobać, a rzadko podobają nam się te same aromaty:)
Reasumując nie jest to mój typ, ale jest to kwestia tylko i wyłącznie moich indywidualnych preferencji.

trwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955198].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 68

Napisanych recenzji: 908

Lato i płatki róż...

Zapach niezwykle kobiecy i elegancki. Choć w nucie serca bez wątpienia króluje róża, to jest ona o wiele łagodniejsza niż w klasycznej wersji Chloe. Nuty cytrusowe nadają całemu zapachowi lekkości i świeżości, przez co idealnie sprawdzi się w okresie wiosenno-letnim. Uroczy flakon dopełnia jego charakter.

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,2 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953664].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 492

Nie wiem.

To jedyne perfumy, które testowałam w odstępach kilkumiesięcznych a dalej nie wiem, czy mi się podobają, czy nie. Największa zaleta tego zapachu to to, że jest niepodobny do żadnego innego, mainstreamowego zapachu z perfumerii. To nie jest kolejny słodko-kwaśny, kwiatowo-owocowy zapach. Widzę w nim zamysł perfumiarza i konsekwencję w realizacji wizji. Niestety, zapach ma coś retro, co nie bardzo mi odpowiada. Część nut w tym zapachu mnie zachwyca, ale część, która odpowiada za "babciność" tego zapachu niestety skutecznie zniechęca mnie do całości.

Używam tego produktu od: parę miesięcy z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: długie testy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934174].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 114

Kobieca świeżość.

Jest to jeden z moich dotychczasowych ulubieńców. Zapach niezwykle świeży, rześki i letni. Jest on dość oryginalny i od razu przychodzi mi skojarzenie "zielony" i "trawiasty". Intryguje, jednak nie na tyle, żeby był jakiś niekonwencjonalny i dziwny, niespotykany. Zaliczam go wciąż do zapachów standardowych, typowych na co dzień. Kobiecy, a jednak wciąż trochę dziewczęcy. Bardzo subtelny. Jest ciekawy, ale nie przekombinowany i za to właśnie go lubię. Poza tym trwałość jest dla mnie jego ogromną zaletą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928201].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Różany ogród po deszczu

Od dawna szukałam godnej następczyni Chanel Mademoiselle którą szczerze wielbię, ale ze względu na popularność w moim otoczeniu, nie chcę kupować kolejnego flakonu. Szukałam szukałam i nagle przyszło olśnienie - zielona Chloe... Zapach choć niepodobny do Mademoiselle - posiada te cechy które szczególnie cenię w perfumach - elegancja, ponadczasowość, klasyka i jak już poprzedniczki zauważyły - romantyczny retro klimat. Jest idealny do pracy ,na uczelnię czy na randkę i co bardzo dla mnie szczególnie istotne, nie jest zapachem mainstreamowym. Trwałość jak na edt zadowalająca.
Polecam !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918728].usefull || 0 }}% pomocna.